Monoi Tiaré
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd1f2081445e1d2f7f9880b100de2c73Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Bílá Pivoňka napsal:

holky Shocked můj milý mi objednal monoi s vanilkou...já se těším jak malá, ale ta cena je dost závratná...miluji vanilku...a tam je fakt kvítek??? to jsem ani netušila...hmmmmmmm Very Happy


Hm, to máš dobrý, já dostala měsíc po narozkách (a po přesných instrukcích, kde a jaký kokosák má koupit, nebo klidně i cokoli jiného z konkrétního obchůdku) knihu popisující zážitky nějaké české novinářky v Kanadě. Je to ženská literatura, kterou nečtu a ještě ke všemu to byl druhý díl. Rolling Eyes
Jinak na moje narozky zapoměl třikrát ze tří pokusů. Ještěže nejsem mstivá... Very Happy


Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil no to jsou mi ale poměry...no co, někteří chlapi to tak mají, ale zase třeba má na druhou stranu určitě i jiné stránky, které oceňuješ...tedy pokud to není tak, že jsi ho dotřetice poslala k šípku Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:


Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil no to jsou mi ale poměry...no co, někteří chlapi to tak mají, ale zase třeba má na druhou stranu určitě i jiné stránky, které oceňuješ...tedy pokud to není tak, že jsi ho dotřetice poslala k šípku Cool


Jo, to on zase dárky vybírat umí, když chce. na vánoce jsem dostala váhu a zrcadlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:

Jo, to on zase dárky vybírat umí, když chce. na vánoce jsem dostala váhu a zrcadlo Very Happy


parádní kombinace, co více si můžeš přát... Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:42 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
felcharka napsal:

Jo, to on zase dárky vybírat umí, když chce. na vánoce jsem dostala váhu a zrcadlo Very Happy


parádní kombinace, co více si můžeš přát... Laughing Laughing Laughing Laughing

tož to abys byla štíhlá a krásná Twisted Evil Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:43 am    Předmět: Citovat

sakriš to je ten monoi s vanilkou tak dobrý? už jsem na něj koukala, ale co s tím ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 6:04 pm    Předmět: Citovat

Ani nevíš, jak já jsem ráda vílko Very Happy Embarassed Laughing A ještě jsem se tě chtěla zeptat, dneska jsem si skočila do jednoho obchůdku pro to Monoi Tiaré s vanilkou, ten bez přídavku vůně neměli, když já té vanilce nemohla odolat, tak voooníííí, ještě tam měli Ylang-Ylang, ale ten mi moc nevoněl.....chtěla jsem se tě teda zeptat, kolik toho olejíčku dáváš, když si chceš udělat olejový zábal ? Já bych ráda, aby mi chvilku vydržel Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

lidi, mně přišlo monoi tiare dneska, fakt je tam kvítek, vanilka je skvělá vůně, na těle je to neskutečně příjemné, no já nevím, skoro se rozplývám a můj milý kolem mě krouží a očichává mě Embarassed

teď ještě spolu s Awerin: kolik toho na vlasy je tak ideální?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

na vlasy odhodem Laughing asi lzicku dve(kavove lzicky) Wink
Mne zas ta vanilka voni nejmin a nejvic ten kalsicky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
na vlasy odhodem Laughing asi lzicku dve(kavove lzicky) Wink
Mne zas ta vanilka voni nejmin a nejvic ten kalsicky Very Happy


jééé, nová ikonka, Vílko...zdařilé, moc hezké...
dvě lžičky to snesu, ale raději bych to používala jen po kapkách Embarassed Embarassed zatím jsem jinou než vanilku neměla, tak nemůžu srovnat, ale jestli Ti vanilka voní nejméně, tak jsem vážně zvědavá na ty další vůně Shocked , příště chci zkusit tu čistou gardenii...ale to bude doufám za hodně hodně dlouho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

No já jsem z té vanilky úplně vyplácaná, furt to musim očichávat, já totiž zbožňuju slaďoučké vůně Embarassed Třeba ten Ylang mi vůní připomínal ocet....nevím, moc mi nevoněl...ta slečna v tom obchůdku mi ještě nabízela jiný druh Monoi, myslím úplně jinou značku, ale já ze strachu, že to nebude ten "pravý" jsem si vzala tenhle...teda ...spíš jsem neváhala už jenom kvůli té vůni Embarassed Laughing Laughing
A souhlasím s pivoňkou, také bych nejraději plýtvala po kapičkách, ale budiž, dneska ty dvě lžičky na zábal obětuji Embarassed s ničím to asi nemám míchat, prostě dvě lžičky rozpatlat po vlasech ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.