Padouši a padoušnice aneb Naše bezpečí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e19de828a96a1c347aa9eb6c4769f3b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 3:25 pm    Předmět: Citovat

Clondyku, neznáš náhodou knížku Karpatské hry od jednoho chlapíka, co se toulal po Rumunsku? Jak tam líčí, jak se vůbec nemyl a žral chrousty a podobně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 5:04 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Clondyku, neznáš náhodou knížku Karpatské hry od jednoho chlapíka, co se toulal po Rumunsku? Jak tam líčí, jak se vůbec nemyl a žral chrousty a podobně?

Jé, já tu knížku znám a byla jsem z ní úplně vedle, půjčil mi ji jeden známý, ale to už je dááávno. Jak se jmenuje ten autor? A dá se to někde sehnat? Asi ne, co:(
Ale chrousty si nepamatuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 5:14 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Clondyku, neznáš náhodou knížku Karpatské hry od jednoho chlapíka, co se toulal po Rumunsku? Jak tam líčí, jak se vůbec nemyl a žral chrousty a podobně?


Danielko, knížku nejen znám, ale pokud prohrabu svůj "pořádek" ve skříních, tak ji i najdu... Twisted Evil jeden čas to byla velice vyhledávaná knížka.... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 11:09 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, jak se jemnuje autor - to budeš vědět ty, Clondyku. To jste mě příjemně překvapili, já myslela, že to nikdo nezná! měla jsem to kdysi půjčené v takovém nějakém skoro samizdatu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 12:08 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já nevím, jak se jemnuje autor - to budeš vědět ty, Clondyku. To jste mě příjemně překvapili, já myslela, že to nikdo nezná! měla jsem to kdysi půjčené v takovém nějakém skoro samizdatu.

No pokud si dobře vzpomínám, tak ten známý, co mi to půjčil, to měl myslím zkopírované...takže taky takový "samizdat"Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 5:01 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já nevím, jak se jemnuje autor - to budeš vědět ty, Clondyku. To jste mě příjemně překvapili, já myslela, že to nikdo nezná! měla jsem to kdysi půjčené v takovém nějakém skoro samizdatu.


Danielko, musím, zklamat, z hlavy si žádného autora nepamatuji Embarassed , ale pokud prohrabu... Confused Wink, já to mám, pokud si dobře pamatuji, jako normální knížku... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 11:26 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Daniela napsal:
Já nevím, jak se jemnuje autor - to budeš vědět ty, Clondyku. To jste mě příjemně překvapili, já myslela, že to nikdo nezná! měla jsem to kdysi půjčené v takovém nějakém skoro samizdatu.


Danielko, musím, zklamat, z hlavy si žádného autora nepamatuji Embarassed , ale pokud prohrabu... Confused Wink, já to mám, pokud si dobře pamatuji, jako normální knížku... Wink


Napsal to Nevrlý a pracovávali jsme s tím v našich kursech v přírodě...... nechci říkat outdoor.. Je to fajn kniha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 12:20 am    Předmět: Citovat

Dne svečer se mi stala děsná věc. Během kurzu flamenca mi v šatně vypáčili a vykradli skříňku. Ukradli mi mobil, peněženku s penězi a hodinky. To všechno během asi 20 minut, co v šatně nikdo nebyl!!!Pravděpodobně cikáni,. Vše s eve mně vaří, do půl 12 jsem byla na policii. Nemám mobil, spojení, penízev háji. Vezměte si ze mě negativní příklad a NIKDY NIKDE NIC nenechávejte!!!!!!!!Ještě nikdy se mi nic takového nepřihodilo, a to cvičím už lě¨éta. No, ucho se utrhlo...
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:35 pm    Předmět: Citovat

To je převelenedobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Dne svečer se mi stala děsná věc. Během kurzu flamenca mi v šatně vypáčili a vykradli skříňku. Ukradli mi mobil, peněženku s penězi a hodinky. To všechno během asi 20 minut, co v šatně nikdo nebyl!!!Pravděpodobně cikáni,. Vše s eve mně vaří, do půl 12 jsem byla na policii. Nemám mobil, spojení, penízev háji. Vezměte si ze mě negativní příklad a NIKDY NIKDE NIC nenechávejte!!!!!!!!Ještě nikdy se mi nic takového nepřihodilo, a to cvičím už lě¨éta. No, ucho se utrhlo...


No nazdar!!! To ti tedy nezávidím. Ještě že jsi nepřišla o doklady(občanka, karta pojišťovny atd...), vyřizování nových je úděsná záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.