Padouši a padoušnice aneb Naše bezpečí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08deda5b8a5367b1251f79bd88235949Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:49 pm    Předmět: Citovat

To je opravdu nemilé, nejhorší je, že člověk proti tomu nemůže vlastně moc udělat. Moje mamka zase šla asi před půl rokem v noci z nějaký schůzky a chlap jí strhl z ramena kabelku a taky bylo vymalováno Sad , nakonec se vyprázdněná kabelka objevila na druhým konci města, jedna hodná paní ji přinesla (takže ještě existují dobří lidé) a mobil se pak našel v bazaru podle výrobního čísla. Snad budeš mít taky štěstí. Někdy je fakt těžký proti takovým lidem bojovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 5:37 pm    Předmět: Komentar Citovat

Fairy, Arrow Chapu Tve nastvani, ja bych z toho take silel, stacilo mi, ze jsem jednou nechal ve vlaku mobil... No, ale muzes se zaradovat z toho, ze jsi zdrava... Very Happy A ze Te nikdo neprepadl a neublizil Ti fyzicky.

Jak ja ale tenkrat litoval toho, ze jsem prisel o kantakty na spoluzaky a spoluzacky, ktere jsem daval dohromady asi rok a pul... A pak bylo najednou vsechno pryc. O trochu vic me mrzela ta cisla nez ztrata mobilu, protoze jsem je nemel zalohovana...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

To je tedy vážně sprosté! Mě ještě naštěstí nikdo nic neukradl,ale mým kamarádkám už se to stalo i několikrát.... Je to hanebnost Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

Naštvanost Fairy plně chápu a dovedu si ji představit, od roku 1991 nám naše klubovny - barák na okrajií našeho města u hranic - vykradli celkem 8x... Confused pokaždé přišla policie, sepsala co se ztratilo , my prolezli kde jaký
bazar, ale nikdy jsme nic nenašli... pokaždé jsme přišli o dost věcí, které jsme pak horko, těžko, dávali opět dohromady... nyní máme cenné věci uložené u jednotlivých členů naší organizace a ti se o něj starají... nejhorší je ta bezmocnost a bezmocný vztek... Embarassed Confused Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Naprosto souhlasím. včera jsem prolezla kdejakou špinavou díru v té čtvrti a hledala své věci. V jednom bazaru mi však řekli, že tito šmejdi to nenosí do bazarů, ale prodávají to po non-stop hernách za pár šupů. Tam se neodvážím. Těchto děr je v této čtvrti plno, takže u své krásné věci asi nikdy neuvidím Crying or Very sad Ta bezmoc mě štve strašně. Kdyýž pomyslím, jaké špinavé pracky se těď dotýkají mých opečovávaných věcí, vraždila bych.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

Nám se jednou nastěhoval na bejvalou pilu na kterou jezdíme s klukama bezdomovec.Ukradl nám karty,ale nechal nám křížovou šestku Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:33 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Clondyk napsal:
Daniela napsal:
Já nevím, jak se jemnuje autor - to budeš vědět ty, Clondyku. To jste mě příjemně překvapili, já myslela, že to nikdo nezná! měla jsem to kdysi půjčené v takovém nějakém skoro samizdatu.


Danielko, musím, zklamat, z hlavy si žádného autora nepamatuji Embarassed , ale pokud prohrabu... Confused Wink, já to mám, pokud si dobře pamatuji, jako normální knížku... Wink


Napsal to Nevrlý a pracovávali jsme s tím v našich kursech v přírodě...... nechci říkat outdoor.. Je to fajn kniha

Pokud byste někdo tuhle knihu (Nevrlý - Karpatské hry) chtěli, tak vás chci upozornit, že znovu vyšla, dá se objednat na netu (třeba na vltavě), ale možná bude i normálně v knihkupectví, po tom jsem nepátrala. A já už ji mám od včerejška doma, juch Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 4:03 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Pokud byste někdo tuhle knihu (Nevrlý - Karpatské hry) chtěli, tak vás chci upozornit, že znovu vyšla, dá se objednat na netu (třeba na vltavě), ale možná bude i normálně v knihkupectví, po tom jsem nepátrala. A já už ji mám od včerejška doma, juch Very Happy


Jůůůů! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 5:49 pm    Předmět: Citovat

Nevím sice, kdy vyšla znovu, ale já ji před čtyřmi lety bez problému koupila v Olomouci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 7:39 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nevím sice, kdy vyšla znovu, ale já ji před čtyřmi lety bez problému koupila v Olomouci.

Fakt? To já ji nemohla nikde sehnat. Tahle je, koukám, z roku 2006, takže taková novinka už to taky není Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.