Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb8ced62a17e18dc40d19bff0e9c289aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Taneční
ANO
84%
 84%  [ 11 ]
NE
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 9:57 am    Předmět: Citovat

Awerin, já sice měla v tanečních ještě krátké, ale hlavně na začátek bych si je pěkně sepla (ne ty lakované děsy, ale třeba skřipec, cop...), parket byl narvaný(a to jsem chodila na Žofín, ehm...), já sama jsem několik dlouhých vlasů nechtíc v tom mumraji vyškubla, nebo naopak jsme proklínaly vlasatice co nám při polce prudce ometaly obličeje... A asi pod nimi bude i vedro, já se potila jak myš i s ježkem na hlavě, natož Tvá hříva!
Dlouhé vlasy bych nechala vlát na první prodloužené, to už budou vaše pohyby kapku koordinovanější, asi bude i větší sál a tak.
A jedna rada k botkám-líbit by se Ti sice měly, ale nezapomeň, že musí být i dost pohodlné, opět hlavně na začátek. Hlavně ať je špička buď plná, ale z toho může bolet palec, nebo tak málo otevřená, aby noha neklouzala, já jedny boty vyhodila, když jsem odšlapala lekci po prstech, protože špička byla moc vykrojená a ta upocená packa v punčocháčích klouzala jak čert Twisted Evil
Je to docela prča, ale do pohádkového plesu to má fakt daleko... Ikdyž, letos se s drahým chystáme navštívit pokračovačky... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Jej - taneční - moc ráda na ně vzpomínám ! Navíc nás letos také čekají - se těšííííím ( teda hlavně dceru čekají, ale já to děsně prožívám)
Awerin - taky bych nechala vlasy na první taneční rozpuštěné, nebo polorozpuštěné - uvidíš, co to s nima udělá, jak se budeš cítit - a pak už si učes přizpůsobíš podle vlastních pocitů. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Awerin, já sice měla v tanečních ještě krátké, ale hlavně na začátek bych si je pěkně sepla (ne ty lakované děsy, ale třeba skřipec, cop...), parket byl narvaný(a to jsem chodila na Žofín, ehm...), já sama jsem několik dlouhých vlasů nechtíc v tom mumraji vyškubla, nebo naopak jsme proklínaly vlasatice co nám při polce prudce ometaly obličeje... A asi pod nimi bude i vedro, já se potila jak myš i s ježkem na hlavě, natož Tvá hříva!
Dlouhé vlasy bych nechala vlát na první prodloužené, to už budou vaše pohyby kapku koordinovanější, asi bude i větší sál a tak.
A jedna rada k botkám-líbit by se Ti sice měly, ale nezapomeň, že musí být i dost pohodlné, opět hlavně na začátek. Hlavně ať je špička buď plná, ale z toho může bolet palec, nebo tak málo otevřená, aby noha neklouzala, já jedny boty vyhodila, když jsem odšlapala lekci po prstech, protože špička byla moc vykrojená a ta upocená packa v punčocháčích klouzala jak čert Twisted Evil
Je to docela prča, ale do pohádkového plesu to má fakt daleko... Ikdyž, letos se s drahým chystáme navštívit pokračovačky... Rolling Eyes


No panejo, včera jsem si koupila boty do tanečních a teď to vypadá, že jsou na nic...=cD Jsou páskaté, a žádná plná špička, takže v tom pravděpodobně budu klouzat a pokud mi někdo šlápne na nohu, tak to bude zážitek... Very Happy V tom obchodě mi to nějak nedošlo, byla jsem ráda, že mají vůbec něco ucházejícího v mé velikosti a rozumné cenové relaci... No, tak asi půjde shánět nějaké další... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Děkuju všem moc za rady, já vlastně ani až tak moc netuším do čeho jdu, ale myslim, že to bude legrace, teda alespoň co jsem viděla tak různě na youtube a podle názorů lidí, co tam byli.
No já už jsem na fyzickou zátěž poměrně zvyklá, tak snad to nějak přežiju bez toho aniž bych prožila infarkt Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Trillian, nezoufej, já prožila taneční jedině v páskatých botách s volnou špičkou! Nohy to přežily v pohodě! Very Happy Nejdůležitější mi přijde jednak aby byly pohodlné a nedřely, jednak aby byly pořádně přidělané k noze, t.j. páskem okolo kotníku nebo přes nárt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

No právě, kamarádka mi říkala, že na taneční si nechala boty vyrobit, a že jí stály téměř 3000 Shocked Takže to jsem se poměrně zhrozila, protože já počítám, že mě to vyjde tak na 1500 Kč, nechci nic zas až tak úchvatného, spíš aby nedřely, seděly a hodily se k šatům....Jenže teď další legrace...objednala jsem si nádherné šaty na plesy ( prodloužená,...) a asi je můžu mít i na koncerty k harfě, jenže jsou zlaté a to by asi chtělo zlaté boty, jenže ty šaty ve kterých chci chodit na lekce jsou tmavě červené ( mám je ve fotogalerii u harfy) a k těm by se zase hodila spíš stříbrná Confused No asi nakonec koupím do stříbrna, protože ty zlaté šaty jsou až na zem, takže se pod tím boty skryjí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No právě, kamarádka mi říkala, že na taneční si nechala boty vyrobit, a že jí stály téměř 3000 Shocked Takže to jsem se poměrně zhrozila, protože já počítám, že mě to vyjde tak na 1500 Kč, nechci nic zas až tak úchvatného, spíš aby nedřely, seděly a hodily se k šatům....Jenže teď další legrace...objednala jsem si nádherné šaty na plesy ( prodloužená,...) a asi je můžu mít i na koncerty k harfě, jenže jsou zlaté a to by asi chtělo zlaté boty, jenže ty šaty ve kterých chci chodit na lekce jsou tmavě červené ( mám je ve fotogalerii u harfy) a k těm by se zase hodila spíš stříbrná Confused No asi nakonec koupím do stříbrna, protože ty zlaté šaty jsou až na zem, takže se pod tím boty skryjí Laughing


Mně k té červené zlatá tak příšerná nepřijde... No, asi záleží na vkusu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Taneční, ach ta nostalgie Cool Já z Prahy jsem, vlasy jsem nijak extra neřešila, protože jsem je v té době měla jen po ramena, takže jsem je nijak nesvazovala, nicméně nevidím důvod, proč bys nemohla mít rozpuštěné vlasy ty Wink Případně polorozpuštěné, stáhnout dozadu třebas jen pramínky kolem obličeje, aby nepřekážely.
Většinu šatů jsem sehnala po buticích (C&A a podobně), ale na to člověk musí mít štěstí, nicméně když se zadaří, můžeš ulovit krásné kousky.
S botami byl u mě nejvetší problém, protože mám nohu 36, na kterou dnes seženu botky bez potíží, ale před pár lety to byla katastrofa... Podařilo se mi je sehnat těsně před začátkem tanečních 5 minut před zavíračkou obchodu (který dnes již nestojí)... Doporučuji vykoumat, kde je velká koncentrace obchodů s obuví a všechny je prolézt...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 3:57 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No právě, kamarádka mi říkala, že na taneční si nechala boty vyrobit, a že jí stály téměř 3000 Shocked Takže to jsem se poměrně zhrozila, protože já počítám, že mě to vyjde tak na 1500 Kč, nechci nic zas až tak úchvatného, spíš aby nedřely, seděly a hodily se k šatům....Jenže teď další legrace...objednala jsem si nádherné šaty na plesy ( prodloužená,...) a asi je můžu mít i na koncerty k harfě, jenže jsou zlaté a to by asi chtělo zlaté boty, jenže ty šaty ve kterých chci chodit na lekce jsou tmavě červené ( mám je ve fotogalerii u harfy) a k těm by se zase hodila spíš stříbrná Confused No asi nakonec koupím do stříbrna, protože ty zlaté šaty jsou až na zem, takže se pod tím boty skryjí Laughing


Tolik stojí jen boty na zakázku, normální společenské zavřené boty vyjdou do 2000, mě stály asi těch 1500, ale byla to dobrá investice, dodnes drží a nebýt ošoupaného vnitřku, tak jsou jako nové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

Příspěvky čistě o botách přesunuty tadyk

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1880&start=100
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.