Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fb89ef3803d0e894503d0f5f191f43cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Taneční
ANO
84%
 84%  [ 11 ]
NE
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Awerin, provděpodobně už máš nakoupeno, ale jestli ne, opravdu se do toho obchodu na Hradčanské podívej, před pár dny jsem tam nakoukla a šaty, co tam mají, jsou opravdu nádherné; kdybych neměla plné skříně, rozhodně bych si tam vybrala Embarassed Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

Jé, taneční.. To už je taky pár let.. Smile Ale že to stálo za to, klidně bych šla znovu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 10:59 pm    Předmět: Citovat

Ufff...Nedochodila jsem! Po druhé prodloužené jsem to zabalila. Bylo třeba zbavit se příliš dotěrného tanečníka, zednického učně. Nicméně je fakt, že tancovat uměl, chodil už podruhé, tak jsem byla aspoň ušetřena zničených nohou. Jsem zvědavá, jestli své synky vůbec donutím, aby se trochu vzdělali v tančení a společenském chování...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:40 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Ufff...Nedochodila jsem! Po druhé prodloužené jsem to zabalila. Bylo třeba zbavit se příliš dotěrného tanečníka, zednického učně. Nicméně je fakt, že tancovat uměl, chodil už podruhé, tak jsem byla aspoň ušetřena zničených nohou. Jsem zvědavá, jestli své synky vůbec donutím, aby se trochu vzdělali v tančení a společenském chování...

Na první prodloužené dcery (před měsícem) bylo viditelně jasné, že kluků je méně než děvčat -tím pádem jsou obletováni a hýčkáni - na tohle bys je snad mohla nalákat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 3:48 pm    Předmět: Taneční Citovat

Ahoj,
příští rok začínají taneční, někteří půjdou, někteří ne.

Původně jsem se rozhodla, že nepůjdu, s takovými důvody jakožto ztráta času a peněz atp., ale spíš zatím "ne" je to, že jsem nemotorná a nejsem krásná atp. a celkově tuším, že bych nakonec zůstala někde sedět, protože by se mnou nikdo nechtěl tančit. Jenže teď se termín pro přihlášení prodloužil, tak přemýšlím, jestli to nepřehodnotím. Co si o tom myslíte? Taneční ano či ne?
Co když to bude katastrofa? Šatičky a podpatky... Na to jsem si nikdy nepotrpěla, byla jsem vždy spíš ta holka od koní, co si klidně zamaže ruce. Podpatky jsem měla párkrát v životě, poslední rok dva už nosím farmářky a celkově obuv, s kterou můžu jít bez obav do stájí. Tak nevím, jestli tohleto pro mě vůbec je. Jaký je Váš názor?


S pozdravem
Elionett
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 5:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Elis,

určitě se přihlaš. Smile Také si na šatičky a podpadky nepotrpím, ale přesto mám ze svých tanečních super zážitky a je to skvělá zkušenost. Já na ně vzpomínám ráda, i když nás tam bylo 2/3 holek a 1/3 kluci a spousta z nás (včetně mě) netančila na závěrečném plese. Nejde o talent, spíše jde o to se pobavit a vyzkoušet něco nového. Třeba tě to chytne a i kdyby ne, tak je to dobrá škola do života. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 5:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Elis,
určitě tam jdi. Smile Já na tom byla stejně, taky holka od koní, podpatky a šaty mi neříkali vůbec nic, ale šla jsem. A bylo to super, užila jsem si to a ráda na to vzpomínám- ještě aby ne, seznámila jsem se tam se svým současným manželem. Wink Je to bezva zkušenost, sice asi něco úplně jiného než co teď děláš, ale časem by Tě mohlo mrzet, že jsi nešla. A třeba Tě tanec chytne ani nebudeš vědět jak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 6:52 pm    Předmět: Citovat

Tím spíš do toho jdi. Taneční a obecně pohyb v šatech a na podpatcích se ti v životě ještě můžou dostkrát hodit a teď je dobrá možnost se to naučit. Těch nemotorných tam bude spousta, jedna navíc se ztratí. Aspoň nebudeš mít blbý pocit z toho, že všichni ostatní to už umí.
Navíc nevím jak dnes, ale když jsem do do tanečních chodila já, bylo zvykem mít tam skupinu asistentů, kteří chodili pro ty, kteří by jinak zůstali "na ocet".

A když jsem tak koukala na naše dávné gymplácké fotky, ony nám ty taneční jen prospěly. Na začátku kurzu jsme byli skupina kuřat a na konci už tak trochu velcí lidi, ani kluci už v nepůsobili jako panáčci, kteří se omylem ocitli v oblecích a nevědí, co si s tím počít Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 8:19 pm    Předmět: Citovat

Mně se to nechce rozepisovat, takže jenom stručně: za mě, pokud máš k tomu takový postoj, tak nechoď. Já jsem to tak udělala a nelituju, myslím že v té době by to pro mě byla fakt psychická zátěž, kterou jsem nepotřebovala. To už bych bych radši chodila někam teď, když jsem dospělá a vyrovnanější.
Zvaž sama, jak na tom jsi - za sebe můžu jenom říct, že není vždycky úplně nezbytné dělat totéž co, ostatní. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 8:27 pm    Předmět: Citovat

Na to pozdější chození bývá ale zapotřebí mít i nějakého stálého tanečního partnera, což může být problém.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.