Nějací vodáci?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=551383b46322b9c0642254b05535b842Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 1:43 pm    Předmět: Nějací vodáci? Citovat

Jezdíte někdo na vodu? Máte nějaké tipy na (nejspíš slovenskou) řeku, která by se dala jet dejme tomu 5 - 7 dní při nijak závratném tempu?
Letos jsem byla asi po sedmnácti letech na vodě (na kánoích), jeli jsme Vltavu, a plánujeme, co za rok. Lužnici už známe a ostatní řeky nejsou na tolik dní. Takže Slovensko? Váh? Máte nějaké zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 2:02 pm    Předmět: Re: Nějací vodáci? Citovat

Daniela napsal:
Jezdíte někdo na vodu? Máte nějaké tipy na (nejspíš slovenskou) řeku, která by se dala jet dejme tomu 5 - 7 dní při nijak závratném tempu?
Letos jsem byla asi po sedmnácti letech na vodě (na kánoích), jeli jsme Vltavu, a plánujeme, co za rok. Lužnici už známe a ostatní řeky nejsou na tolik dní. Takže Slovensko? Váh? Máte nějaké zkušenosti?


Ahoj,Slovensko sice neznám, ale mohu dát tip na velice příjemnou řeku a to Otavu. Jeli jsme ji ze Sušice do Písku- podobný počet dní. Známá byla na Berounce a na Slovensku sjížděli Hron a Dunaj myslím. Jinak asi určitě znáš www.padlo.cz, tam jsou taky fajn inormace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

Danielo, jet se dá Sázava, Lužnice, Vltava a moc pěkná je výše zmíňěná Otava. Akorát mě štve, že jsem 2 roky na žádnou řenu nejel, nějak se to nesešlo a nebo jsem já nemohl, ale jinak je voda super akce, plná zábavy, od které mě naodradí ani bolesti sedací části
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

Jinak Berounku moc nedoporučuji, tam je docela málo vody, aspoň od Berouna dál na Prahu, aspoň mi to tak přijde
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Celkem dobrý je Hron. jel jsem ho od Podbrezové až po ústí k Dunaji,jedinej problém je trochu , kdyýž se jede cikánským územím a trochu s vodou... nokdy jsem pak tolik vody pantocitky nevypil... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

my kdysi sjížděli dunájec, teče krásným chráněným územím (jak jen se ten park jmenuje... nevzpomenu si, ale jeho vrchol jsou trzi koruny) je to nějakej národní park. už nevim, jak dlouho jsme tam byli, ale jednu noc zapršelo a druhý den to bylo poznat, dokone sem se tam poprvé potkala s vracákem, to je nic moc vlnka Very Happy ale alespoň to teklo. my tam teda byli pod polákama a říkalo se, že se tam nemají moc rádi a ať radši nevylejzáme na slovenskou stranu, ale co na tom bylo pravdy.... jinak tam jezdili ty jejich známí plťaři, v krojích a na těch obrovskejch vorech vzadu s větvičkama. tam to bylo hezký, dalo by se asi i ze slovenska. zkus se po tom podívat
jo, tak park sou pieniny, tady je pěkná stránka http://homen.vsb.cz/~gon72/osobni/voda/voda_soubory/dunajec/popis.htm
jo, taky tam píší o přehradě, tu si pamatuju, pršelo, byla zima a foukalo proti nám, takže na raftu celkem zábava, sme více méně stáli, i když sme pádlovali. ale byl tam nějaký hrad či klášter, už přesně nevím, kam se dalo jít.
ale nemá to na soču a sávu, slovinské řeky, z nich jsem dodnes unešená, nejen že to byl náročnější sjezd, ale sama ta řeka byla krásná. čistě modrá, horská ledová říčka. a taky jsem se tam tenkrát zamilovala, no joooooo Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Jo, Dunajec je fajn, potvrzuji, jela jsem ho před dvěma lety.
Ten národní park kterým protéká se jmenuje Pieniny. Very Happy
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Díky, to jsou dobré rady! Smile Škoda, že se na vodu dostaname až příští rok, jela bych hned Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.