stylingové přípravky pro objem
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2448cf797cdc0a243c389ed0af35c2d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 5:29 am    Předmět: stylingové přípravky pro objem Citovat

Ahojky, tak jsem kdysi používala bezoplachový krém od Sunsilku pro objem a byl super, byl to jediný přípravek, který mi skutečně ten objem dodal. jenže pak jsem si tu přečetla o škodlivosti silikonů a protože ten krém obsahuje dimethiconol (teď nevím jestli je vymývací nebo ne), tak jsem se rozhodla ho přestat používat. Bohužel ale moje vlasy něco bezoplachového na objem jako např. sprej, krém potřebují, jinak je to děs. Nevíte někdo o nějakém takovém přípravku bez silikonu? Obávám se, že mi asi nezbude než se vrátit k tomu krému od Sunsilku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

už jsem to zmiňovala v několika vláknech, začínám si připadat jako fanatik Laughing Very Happy ...
moc se mi osvědčil gel ze lněných semínek, udělal tvar i objem ( a je 100% bez silikonů Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
už jsem to zmiňovala v několika vláknech, začínám si připadat jako fanatik Laughing Very Happy ...
moc se mi osvědčil gel ze lněných semínek, udělal tvar i objem ( a je 100% bez silikonů Wink )


Jasně, o tom už jsem zde četla a gel i uvařila, akorát bych řekla že mi moc nesedl. Připadalo mi, že ty vlasy byly po něm takové mastnější a objem, o který mi hlavně jde, jsem po tom gelu nepozorovala vůbec. To po tom krému od Sunsilku mi ty vlasy připadaly hned takové silnější a zvednuté od hlavy a když jsem pak ty vlasy vyfoukala prostě paráda Smile , jen kdyby neměl ty silikony Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 12:17 pm    Předmět: Citovat

kopretinko, jestli ti sunsilk sedí, tak ho klidně používej, přece nemá cenu se trápit kvůli silikonům, ty vadí hlavně na pokožku hlavy, ve vlákně o silikonech se dost lidí shodlo, že do délek nevadí, ba někomu můžou být i prospěšné... Wink
třeba jednou najdeš něco bez silikonů, co ti bude sedět, ale do té doby si klidně nech ten sunsilk, zase taková hrůza to není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

květinko klidně to používej dál, když ti vyhovuje, vždyť v tom není žádný problém ( teda aspoň já ho tam nevidím ) Smile gel ze lnu jsem zkoušela ale vlasy mi brzo splaskly, objem se nekonal, jen to zvláštně lepilo a trochu mě to vysušilo vlasy, takže já lněný gel nemůžu...
Každopádně pokud ti něco vyhovuje nevidím důvod proč bys to měla měnit. Však k hlavě to nedáváš a nebo jestli trošku tak ten dimethiconol není žádná žíravina vždyť je to jen silikon... Smile mě už ta hysterie kolem silikonu přešla, díkybohu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 1:26 pm    Předmět: Re: stylingové přípravky pro objem Citovat

kopretinka napsal:
Ahojky, tak jsem kdysi používala bezoplachový krém od Sunsilku pro objem a byl super, byl to jediný přípravek, který mi skutečně ten objem dodal. jenže pak jsem si tu přečetla o škodlivosti silikonů a protože ten krém obsahuje dimethiconol (teď nevím jestli je vymývací nebo ne), tak jsem se rozhodla ho přestat používat. Bohužel ale moje vlasy něco bezoplachového na objem jako např. sprej, krém potřebují, jinak je to děs. Nevíte někdo o nějakém takovém přípravku bez silikonu? Obávám se, že mi asi nezbude než se vrátit k tomu krému od Sunsilku.


Nedávno jsem si koupila přírodní tužidlo Alverde. Silikony v něm nejsou (doufám!) a mám po něm větší objem. Není to sice žádný zázrak, rozhodně vlasy nenatuží jako běžné pěnové tužidlo, ale vlasy jsou nadýchanější. Mě se vlasy rychle mastí a plihnou, takže potřebuji něčím podporovat objem a tahle pěna se mi opravdu osvědčila. Ale jen když ji na vlasy nedám velké množství (ikdyž to asi platí u většiny přípravků, že "méně je více") Nevím přesně, jak se jmenuje v češtině. Koupila jsem ji v Rakousku, kde teď přebývám a jmenuje se to Schaum-festiger (asi pěnové tužidlo) - s bílým čajem a citronovou trávou. Myslím, že v ČR to budou mít u Alverde šamponů v každé DM drogerii určitě taky. Ale nevím, jaký typ vlasů máš, těžko říct, jestli ti tato pěna bude sedět. Me třeba zmiňovaný Sunsilk nevyhovoval vůbec a měla jsem vlasy ještě zplihlejší...jo, každé vlásky chtějí něco jiného a je třeba to zkoušet. A jestli nenajdeš nic lepšího a Sunsilk ti vyhovuje, taky myslím, že je lepší zůstat u toho, co na tvůj typ vasů opravdu funguje, než měnit za každou cenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 8:21 pm    Předmět: Citovat

já jsem bohužel ještě nenarazila na žádný pro mě vhodný přípravek, který by mi vážně udělal objem..... mám trošku divný vlasy, už jsem toho vyzkoušela hodně a pořád nic Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 1:30 pm    Předmět: Citovat

Nezkoušeli jste někdo některý z objemových pudrů? dělá to více značek, teď nejnověji jsem viděla reklamu na got2be powder'ful, ten by se mohl dát koupit i normálně v drogerii. Docela by mě zajímalo složení, jestli to není jenom variace na suchý šampon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 1:56 pm    Předmět: Citovat

egle: mám ho doma, ale ešte som ho nevyskúšala. zloženie: aqua, silica silytate, sodium benzoate, citric acid, octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl/methacrylate copolymer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 1:57 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
egle: mám ho doma, ale ešte som ho nevyskúšala. zloženie: aqua, silica silytate, sodium benzoate, citric acid, octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl/methacrylate copolymer


a mám tam chybu: silica silylate Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.