stylingové přípravky pro objem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8de84ede289bcf6bc24da48f72e566f1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

juanitto, a neudělala bys to pro nás a nevyzkoušela ho a nepodala info? podle reklamy jsem se pro to nadchla a uvažuju o náletu na drogerku.. tak by mě zajímalo jestli to nějak funguje..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 7:18 am    Předmět: Citovat

tak ja to skúsim Embarassed Wink potom podám hlásenie... inak teda včera som si nasypala trošičku na ruku, rozotrela v dlaniach a prášok úplne zmizol Exclamation nezostal ani nejaký pocit ulepenosti, včera som ale mala čerstvo umyté vlasy, tak mi bolo ľúto to do nich "capkať". Dnes alebo zajtra vyskúšam.
A kto by čakal nejakú peknú vôňu, ako zvyčajne got2be máva, bude sklamaný, nevonia to vôbec nijako Wink
A ešte posledné upozornenie, ja mám rovné vlasy v jednej dĺžke, okrem ofiny, podľa obalu som mala dojem, že je to skôr na vlasy v postupnej dĺžke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si ho taky koupila a až vyzkouším, tak dám vědět. Ale trošku se bojím, ža na to mám už moc dlouhý vlasy, uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 11:41 am    Předmět: Citovat

tak já jsem nepočkala a koupila jsem si to. Za stovku docela malá lahvička, ale řekla sem si že teda aspoň to bude fungovat. No.. nanášela sem to rovnou z flašky, protože na dlaních moc nedrží, má to jinou konzistenci než pudr. Objem to nějakej udělalo, ale žádnej výbuch to teda není. Možná sem tam toho dala málo, nevim. Ale asi bych tam toho ani víc nedávala, protože co to udělalo s vlasama.. na pohled není nic vidět ale na omak je to jak drátěnka.. brr.. a jde to špatně rozčesávat. Tak nevim, na denní nošení to není, ale ještě to určitě vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 3:52 pm    Předmět: Citovat

tak já jsem spokojená, udělá to na vlasech takový zvláštní povlak, díky kterému tak neplihnou a nepramínkují. na dlouhých vlasech mi to žádný mega objem neudrží, jenom takový decentní, ale na ofině je to prima. škoda, že jsem to neměla, když jsem měla krátké vlasy, to bych se vyblbla... teď mě asi bude lákat se ostříhat, abych mohla nosit rozcuchy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

u mňa je výsledok tiež trochu rozpačitý, megaobjem z toho nie je, ale súhlasím s egle, že na ofinu je to fajn (lenže to zas dúfam, že mi čím skôr odrastie Rolling Eyes ) ešte som zvedavá, či to nebude na vlasoch zanechávať povlak aj po umytí, ako je to pri niektorých druhoch lakov na vlasy. tiež som zaznamenala, že mi vlasy dosť elektrizovali, ale nezostali zlepené, česali sa celkom dobre. no čo, ak sa neosvedčí, poputuje k sestre, tá má vlasy v postupnej dĺžke Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 9:16 am    Předmět: Citovat

Tedy holky, teď jste mně nahlodaly. Tento přípravek mně velice zajímal. ale protože mám dlouhé vlasy tak nějak do pasu a k tomu dost jemné, svým zplsobem se bojí aby to nebyly vyhozené peníze. Nevysouší to moc vlasy? Nelámou se po tom? S tím mám teď občas celkem problémy, tak bych to nerada podporovala ještě pudrem Very Happy
Navíc nevím, jestli to něco s mýma dlouhýma vlasama udělá.. objem se mi zvýší snad jen když si navlním vlasy copánkama nebo natáčkama Laughing
Ale třeba kdybych ještě podpořila navlněné vlasy tímto přípravkem..možná bych pak měla slušné afro.. Laughing


Edit: Mimo téma, ale neblbne vám občas fórum? Nečitelná písmenka, odesláno jen pl textu místo celého atd?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

Jak to tu tak čtu, všichni ty většinou přírodní přípravky Smile trochu se stydim :/ mám tužidlo od megalomanie, vyhovuje mi, ale je teda asi plný silikónů, asi ho pomalu přestanu použivat.. vlásky mi to stejně zatěžuje, i když jsou teď dost krátké..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 10:38 am    Předmět: Citovat

tak neviem, ja po tomto púdri strašne elektrizujem Rolling Eyes máte to tak ešte niekto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 1:27 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
tak neviem, ja po tomto púdri strašne elektrizujem Rolling Eyes máte to tak ešte niekto?

mně taky, elektrizují po tom dost, ale tak nějak jinak než obvykle... ani mi to moc nevadilo (jenom se do toho nesmí čísnout kartáčem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.