stylingové přípravky pro objem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26c6952b0fff1caddb8b74344bec75cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 9:37 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to také nevydržela a mám ten pudr doma. Dneska jsem ho zkusila (druhý den od umytí vlasů). No..není to žádný zázrak, ale nutno říct, že vlasy nemám alespoň tak uplácané u hlavy. Možná jsem ho měla použít víc, trochu jsem se bála co to udělá.
Něco málo objemu to dalo (nic extra, mám vlasy do pasu, jemné, čekala jsem víc). Kadopádně vlasy nelepí ani nejsou extra tvrdé jako z laku nebo tužidla, co jsem kdysi zkusila.
Pokud má někdo kratší vlasy, třeba tak pod lopatky nebo pod ramena, určitě to stojí za zkoušku. Myslím, že tam by to ten objem asi slušně mohlo přidat.

Ještě to pak vyzkouším v kombinaci s navlněnýma vlasama. Jedno velké plus to ale má. Když jsem si udělala pěšinku na stranu a přehodila si "vlnu vlasů", tak jsem měla pocit, že je opravdu pěkná a foremná, nic připláclého Smile tak alespoň něco.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

teďka koukám na německé stránky Baley, no a mají novinku, pudr na objem Laughing až to dojde k nám, nemuselo by to být drahé a snad i funkční Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:32 pm    Předmět: Citovat

Nevíte náhodou někdo, jestli se k nám te Balea pudr už dostal? Docela bych ho zkusila, mám ten Got2Be a jsem spokojená, tak třeba by ta Balea sedla, ale nechce se mi letět do města jenom tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:38 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Nevíte náhodou někdo, jestli se k nám te Balea pudr už dostal? Docela bych ho zkusila, mám ten Got2Be a jsem spokojená, tak třeba by ta Balea sedla, ale nechce se mi letět do města jenom tak Smile


netuším, dcl pochybuju, že by to tady bylo, když sjem to sem dávala tak to byla fakt novinka v německu.. ale kdyžtak ti řeknu, chci ho taky, takže po něm mrkám, ale u nás teda zatim není Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Silky, sice jsi mě nepotěšila, ale tak ne, že bych tu odpověď nečekala Laughing tak holt budu čekat a pudrovat tím, co mám Wink
ale trochu mě tam ve složení té Baley děsí ta fruktoza a glukoza, snad na to nepůjde dotěrný hmyz, to by se mi nelíbilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:56 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Silky, sice jsi mě nepotěšila, ale tak ne, že bych tu odpověď nečekala Laughing tak holt budu čekat a pudrovat tím, co mám Wink
ale trochu mě tam ve složení té Baley děsí ta fruktoza a glukoza, snad na to nepůjde dotěrný hmyz, to by se mi nelíbilo Laughing


tak já to za tebe klidně vyzkouším Laughing uvidíme no, těším se na to, snad to bude brzo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

tak včera jsem byla v dm a ten pudr balea na objem jsem tam náhodou objevila... zatím jsem si ho nevzala ale dost o něm přemýšlím nevyzkoušel ho už někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 1:19 pm    Předmět: Citovat

a jak vypadal? Rolling Eyes já ho tam nemůžu najít Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Silky, je to taková papírová pixla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 1:34 pm    Předmět: Citovat

aha, ok, tak se potom zkusim mrknout.... sem zvědavá teda, když to najdu tak koupim a vyzkoušim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.