Gumičky a Sponečky z období "socíka"
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=947b8dc7b3e3a9082fd91cced55726edZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 10:26 am    Předmět: Gumičky a Sponečky z období "socíka" Citovat

Holky, nemate nektere jeste tuhle nadheru http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14463472&tab=0 ? Je to moje sberatelska vasen. Mnoho z te nadhery uz mam, ale porad je toho moc co mi jeste chybi. Dekuji. Murinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

jéé, já si pamatuju jenom ty kopretiny a berušky Very Happy a ještě takové ty plastové jednobarevné obloučky Smile
To je náhoda, zrovna ty berušky mám teď dvě nové doma, tak jsem vzpomínala - ale jsou připevněné na té příšerné tahavé gumce, takže je asi nechám v obale a do vlasů s nima nepůjdu Smile ale ta beruška, to je kultovní záležitost - naprosto nesmrtelná ozdoba na gumce Very Happy

( ty berušky se dají koupit normálně i dneska v obchodě, viděla jsem na sestřence i tu kopretinu, ale to ostatní kde sehnat nevím..doma nemám )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Hezké Wink Berušky mám stále origoš, co jsem nosila jako malá na copech, jenom už nemám moc odvahu je nosit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Jo, jsou to takove retro gumicky a sponecky Very Happy , ale ja jsem do ne uplne zblaznena. Nejdriv jsem chtela jenom berusky a kopretinky abych mohla ukazat sve dceri kousek meho detstvi a pak jsem si postupne spomnela i na ty ostatni Surprised Surprised a postupne se mi oteviraly spominky az to u mne prorostlo v sberatelsku vasen. A ted ji chci vsechny Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:08 am    Předmět: Citovat

MilyEli, berusky a kopretinky uz mame, ale pokud je nechcete nechat pro svou holčičku, tak je od Vas odkoupim. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

A co nějaký velkoobchod třeba s gumičkama a tak? Kdysi jsem na netu jeden našla, bylo to hrozně levné - ale zase jestli tam mají to co bys chtěla, ty staré vzory..kdo ví jestli se ještě vyrábí Question -teda kromě kopretin a berušek, ty jsou zdá se věčné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Descantes, mne jde praveze o to staří. Berusky a kopretiny mam a jeste dalsich cca 150 kousku Very Happy ale chybi mi jeste napr. jeste ty cervene, zelezene, modre, zlute i bile srdicka, vid. foto v me galerii, nebo cervene motylky, i bilyho mam jenom jednoho Sad a jeste ty ktere mam v me galerii bile s modrymi kytkama, tak rada bych i jine barvicky....a taky jeste kosoctverecky jeste nemame... je toho jeste dost, co by jsem rada... Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:24 am    Předmět: Citovat

murinka napsal:
Descantes, mne jde praveze o to staří. Berusky a kopretiny mam a jeste dalsich cca 150 kousku Very Happy ale chybi mi jeste napr. jeste ty cervene, zelezene, modre, zlute i bile srdicka, vid. foto v me galerii, nebo cervene motylky, i bilyho mam jenom jednoho Sad a jeste ty ktere mam v me galerii bile s modrymi kytkama, tak rada bych i jine barvicky....a taky jeste kosoctverecky jeste nemame... je toho jeste dost, co by jsem rada... Shocked Smile


aha, tak to přeju hodně štěstí ať se ti je podaří sehnat Smile ..tohle už jsem opravdu nikde neviděla, ani u kamarádů nebo známých..

Právě že ta gumička nebo sponka je taková drobnost, snadno se to ztratí a nikdo to moc nepřechovává...nevím nevím jak to dnes sehnat ale snad se zadaří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 11:38 am    Předmět: Citovat

Dekuji Smile neni to lehky, protoze to nikdo doma neschovava, ale preci jeste jenom zopar takovych je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky doma kopretinu z loňska...zamotala jsem ji do drdolu a vypadalo to moc pěkně...ale i kdybych doma měla všeco, tak bych nedala. Teď jdou do módy zace copy a já jsem klidně schopná jít do školy s copama s beruškama. Chtěla je známá na psa. NIKDY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.