Gumičky a Sponečky z období "socíka"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=956befa3b5d86aa0cd80c3eac1a6eb0dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Ty berušky jsou opravdu nesmrtelné Very Happy Taky mám jednu doma a občas ji nosím na copu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

To je krásné téma! To už jsem jednou chtěla založit. Tak já jsem zase asi ve čtyřech letech nosila obrovské silonové mašle, měla takové zlaté nitky v těch okrajích, měla jsem růžové a modré. Taky se dřív nosily takové dvě kuličky na gumičce, jak se to přes sebe přehazovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 3:45 pm    Předmět: Citovat

Jo ty gulicky, jak nosila v tom detskem serialu BAMBULKA. Je to slovensky serial. Mrknete se na fotecky z detstvi, hlavne ty kolektivne fotecky, pokud nemate stuhy ve vlasech vy, tak jiste jich ma nektera spoluzacka Very Happy Very Happy Very Happy Ja ty sponecky zbiram, a dnes jsem taky dostala jeden balicek se socikovyma sponeckama. A mam aj ty kulucky na gumicce, ruzove Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Jáj, tyhle věcičky jsem milovala,ještě někde doma budou, ale nemůžu je najít Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Shahlah, pokud je najdete, staci mi napsat jenom cenu a ciselko uctu a urcite se dohodneme Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

a já je miluju doteď, jsem do nich zblázněná, popravdě, já jsem zblázněná do všech retro kousků Laughing Doma mám snad berušky, kostičky, deštníček a kuličky na gumičce, moc roztomilé věci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

murinka napsal:
Shahlah, pokud je najdete, staci mi napsat jenom cenu a ciselko uctu a urcite se dohodneme Very Happy Very Happy Very Happy

Přiznám se, že kdyby někde vyplavaly, tak bych byla tak ráda, že by se mi asi nechtělo je posílat pryč a hrdě bych je nosila, aby si zase užily Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
murinka napsal:
Shahlah, pokud je najdete, staci mi napsat jenom cenu a ciselko uctu a urcite se dohodneme Very Happy Very Happy Very Happy

Přiznám se, že kdyby někde vyplavaly, tak bych byla tak ráda, že by se mi asi nechtělo je posílat pryč a hrdě bych je nosila, aby si zase užily Very Happy

To je škoda Sad ale chápu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 7:55 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
a já je miluju doteď, jsem do nich zblázněná, popravdě, já jsem zblázněná do všech retro kousků Laughing Doma mám snad berušky, kostičky, deštníček a kuličky na gumičce, moc roztomilé věci Wink


Awerin a nechtela bych si je prodat Very Happy Smile ? Nebo alespon zverejnit fotecky, abych se kapanek pokochala tou nadherou. Papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

ty umělohmotné sponečky jsem taky měla Smile a bylo jich dost musela bych pohledat u našich a u babi:) ale taky jsem je milovala Smile škoda,že se naprodávajíSmile a jestli se můžu zeptat za kolik je od lidí kupuješ? kolik si tak řeknou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.