Gumičky a Sponečky z období "socíka"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a53b786e291dc6a5ed6d46db04d4caa7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
ty umělohmotné sponečky jsem taky měla Smile a bylo jich dost musela bych pohledat u našich a u babi:) ale taky jsem je milovala Smile škoda,že se naprodávajíSmile a jestli se můžu zeptat za kolik je od lidí kupuješ? kolik si tak řeknou?

Tp je ruzne. vacsinou od 1 do 10 kc za kus, nektere maminky mi to daruji jenom za cenu postovneho. Ale ja si cenu nikdy nestanovuji sama, ja jenom akceptuji, kdo si kolik rekne. Ja jsem porad pristupna k domluve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
To je krásné téma! To už jsem jednou chtěla založit. Tak já jsem zase asi ve čtyřech letech nosila obrovské silonové mašle, měla takové zlaté nitky v těch okrajích, měla jsem růžové a modré. Taky se dřív nosily takové dvě kuličky na gumičce, jak se to přes sebe přehazovalo.


No jasně, silonové mašličky a kuličky na gumičce! Měla jsem brčálově zelené! Very Happy
No a berušky! Zato kopretinek jsem se dočkala až teď! Vždycky jsem je ostatním holčičkám záviděla, a já měla jen ty berušky..Laughing Tak jak je vidět na mém příkladu, nikdy není pozdě a kopretinky teď občas zdobí mé mizerné cůpky (ale jen doma, mezi lidmi bych si v nich už opravdu přišla trochu nepatřičně...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

ja jsem taky ujeta Smile
ale nektere z tehle se mi nelibi, nebo mi nedrzi ve vlasech. skoda, ze jsme vetsinu asi rozdali nebo rozlamali, ale zkusim se podivat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem na ně ujetá Very Happy ,Kopretinky a berušky Cool .Když jedu na motorce,upletu si dva copy a dam si tam tyhle ozdůbky.
Škoda že nejsou už moc k sehnání,tyhle jsem objevila na dovolené na horách.Občas na berušky natrefím ale nevím,zdají se mi jiné.Nejsou co to bývalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem minulý týden našla berušku na chodníku Very Happy ale ve vlasech jsem jí ještě neměla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

Já měla jako malá krátké vlasy, takže sponky mě minuly. Ale berušky jsem pak nosila na gymplu, to bylo v době revoluce (ó, ta romantika! Ó, ta revolta!Very Happy), a přišlo mi to děsně cool:D .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murinka
8-20
8-20


Založen: 1.9.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

to teda cool je este stale Very Happy Very Happy Very Happy . V mojej sukromne zbierke sa nachadza uz cez 200 krasny kuskov z tohto obdobia a stale hladam dalsie. Takze ak niekto mate, alebo niekoho poznate, kto by sa ich chcel zbavit, napiiiiište mi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.