Jak nanášet barvu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b53689ded8e8862c19989ddc1fa109dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

O patlání henny už tu něco padlo...já jen doplním, že na hlavu si pak dám silonky, co mají děravé nohavice, vlastně mezi tím kde je u silonek to široké místo a nohavice, tak udělám uzel a nohavice usřihnu, že vznikne taková čepička s gumou.....a dále jsem si udělala takovou pláštěnku či co a to z pytle do koše, kdy jsem do pytle vystřihla otvory na ruce a hlavu Laughing . Nejvíc mě pobavila mamka, když si jednou v koupelně této silonkové čepičky všimla a přišla za mnou v záchvatu smíchu, že snad v takové čepce nechodím po venku Very Happy

Naposledy upravil Simeek dne ne únor 22, 2009 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy do půlky zad a hennu aplikuji následovně: nejdříve si ve stoje před zrcadlem napadlám ofinu, vršek a strany hlavy a taky za ušima, to pak zasponkuji umělohmotnými skřipečky....pak se sklonim nad vanou a napatlam vlasy od krku směrem ke středu hlavy, zbytek barvy napatlam na konce a vlasy zamotám do drdůlku na temeni hlavy, překryji potravinářskou folií a nasadim kulicha, hennu si dávám na noc, takže na polštář hodim starý ručník a vlasy ráno umeju. Aby barva chytla lépe je dobré ještě před zabalením hlavy do igelitu napatlané vlasy prohřát fénem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem tady jen návody jak nanášet hennu, ale nic o chemických barvách. Máte někdo zkušenost, jak to udělat, aby byla hezky rovnoměrně a nedělalo to potom fleky? Tedy i bez těch různých udělátek, co mají kadeřnice... Nebo tam při domácím barvení prostě budou vždycky a jediným řešením je nechat se obarvit od profíka? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 6:06 pm    Předmět: Citovat

Já si na domácí barvení pořídila takový ten štětec co používají i kadeřníci. Sehnala jsem ho v Tescu za cca 50,-

Zčesala jsem si vlasy na stranu a začla barvit od levého ucha vždy po pramínku, až jsem se postupně dostala na druhou stranu. Obarvené vlasy sem připlácla k hlavě a dobarvila zbytek vlasů na temeni.

Jenže v té době jsem měla vlasy asi po ramena, pochybuju, že teďka bych to zvládla. Taky nemám vlasy nijak husté, tak to ,,pramínkování" šlo dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 6:39 pm    Předmět: Citovat

Gira napsal:
Našla jsem tady jen návody jak nanášet hennu, ale nic o chemických barvách. Máte někdo zkušenost, jak to udělat, aby byla hezky rovnoměrně a nedělalo to potom fleky? Tedy i bez těch různých udělátek, co mají kadeřnice... Nebo tam při domácím barvení prostě budou vždycky a jediným řešením je nechat se obarvit od profíka? Confused


tiez sa farbim sama. mam siroky stetec, a zacinam od stredu hlavy, preberam pramene smerom na lavo, potom napravo, natriem okolo usi a potom idem na zadnu cast hlavy. ked je cela farba na vlasoch, poriadne to premasirujem rukami. flaky nemam
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:11 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo odzkoušený tenhle způsob nanášení henny?? :
http://www.youtube.com/watch?v=knXQT-iMXRE
To o čem mluvím začíná praktikovat kolem 2:45 Wink

Přijde mi to docela chytrý způsob, tak to příště vyzkouším a dám vědět, jak to půjde!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 7:57 am    Předmět: Citovat

Tak v podstate je to to stare - rozdelit na praminky, napatlat, zavinout do drdolu a hotovo, ne? To tady delame povetsinou vsichni Wink Akorat me by treba nedrzelo to, jak ten prvni pramen zatoci, musela bych to prichytavat. Ja takhle ty vlasy stacim, az je mam napatlane vsecky.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 12:06 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak v podstate je to to stare - rozdelit na praminky, napatlat, zavinout do drdolu a hotovo, ne? To tady delame povetsinou vsichni Wink Akorat me by treba nedrzelo to, jak ten prvni pramen zatoci, musela bych to prichytavat. Ja takhle ty vlasy stacim, az je mam napatlane vsecky.


Jo ahá. Tak to jsem nevěděla. Já to vždycky patlala tak blbě. Přehazovala jsem pěšinky a betonovala zeshora Very Happy Padlo na to o dost víc henny a strávil by s tím člověk mládí.
Pro mě je tohle objev!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arobraB
8-20
8-20


Založen: 17.9.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 2:41 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Nemáte někdo odzkoušený tenhle způsob nanášení henny?? :
http://www.youtube.com/watch?v=knXQT-iMXRE
To o čem mluvím začíná praktikovat kolem 2:45 Wink

Přijde mi to docela chytrý způsob, tak to příště vyzkouším a dám vědět, jak to půjde!


Ta ale skutečně nešetří, proto jí to asi drží takhle stočený. Ale jinak to dělám podobně, až na to, že si to napatlám k odrostým a celý vlasy jen tak trošku zředěným zbytkem dopatlam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

arobraB napsal:
neewe napsal:
Nemáte někdo odzkoušený tenhle způsob nanášení henny?? :
http://www.youtube.com/watch?v=knXQT-iMXRE
To o čem mluvím začíná praktikovat kolem 2:45 Wink

Přijde mi to docela chytrý způsob, tak to příště vyzkouším a dám vědět, jak to půjde!


Ta ale skutečně nešetří, proto jí to asi drží takhle stočený. Ale jinak to dělám podobně, až na to, že si to napatlám k odrostým a celý vlasy jen tak trošku zředěným zbytkem dopatlam.


Děkuji za tenhle odkaz. Od té doby, co hennu patlám tímto způsobem naopak spotřebuju materiálu mnohem méně. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.