Zdravá strava a životní styl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 79, 80, 81  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d085ab68a27f129fa8b9ab9422256683Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

Mimisku, mám teď docela dobrou zkušenost s jednodenním, respektive 24hodinovým půstem... začíná se po lehké večeři cca v 5 hodin, a prostě do druhého dne zase do pěti nejíš - odpočíváš, protože budeš asi dost vysílená a může bolet i hlava - a v 5 zase nějakou lehkou večeři (rýže, vařená zelenina). Prý je vhodné dělat ho jednou za 14 dní až měsíc...
Nebo i "jednodruhévé dny" - být celý den jen o rýži, případně o zelenině nebo ovoci, pomáhá to tělu ušetřit energii kterou používá na trávení, a využít ji k regeneračním pochodům v organismu.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

teda, kath, tomu říkám životní styl Laughing spíš 3 hodiny? to je drsný, to nemůžeš usnout, nebo máš tolik věcí na práci důležitějších než spánek? Laughing (taky jsem měla takový období, ale spávala jsem tak 5 6 hodin... Wink )
a že se cítíš dobře, bych přičítala tomu, že jsi ještě mladá, ale na organismu se to podepíše a jednou ti to dá nejvo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
teda, kath, tomu říkám životní styl Laughing spíš 3 hodiny? to je drsný, to nemůžeš usnout, nebo máš tolik věcí na práci důležitějších než spánek? Laughing (taky jsem měla takový období, ale spávala jsem tak 5 6 hodin... Wink )
a že se cítíš dobře, bych přičítala tomu, že jsi ještě mladá, ale na organismu se to podepíše a jednou ti to dá nejvo Wink


No, bude to znít jako plky staré zapšklé osoby, ale Egle má dost pravdu, ono se to dá vydržet do jistého věku, ale pak už ne. Já jsem něco docela podobného praktikovala na výšce, ale teď už bych to nezvládla ani náhodou... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, bude to znít jako plky staré zapšklé osoby, ale Egle má dost pravdu, ono se to dá vydržet do jistého věku, ale pak už ne. Já jsem něco docela podobného praktikovala na výšce, ale teď už bych to nezvládla ani náhodou... Confused

Kla Laughing teda zapšklá možná jsem, to musí posoudit jiní, ale stará snad ještě ne Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

mimísek: knižku? na internete je toho kopec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 5:22 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Klarusa napsal:
No, bude to znít jako plky staré zapšklé osoby, ale Egle má dost pravdu, ono se to dá vydržet do jistého věku, ale pak už ne. Já jsem něco docela podobného praktikovala na výšce, ale teď už bych to nezvládla ani náhodou... Confused

Kla Laughing teda zapšklá možná jsem, to musí posoudit jiní, ale stará snad ještě ne Laughing Laughing


Ježiš, já jsem to myslela jako že já, když souhlasím s tebou, ne že bys ty byla zapšklá... Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Ježiš, já jsem to myslela jako že já, když souhlasím s tebou, ne že bys ty byla zapšklá... Wink Laughing Laughing Laughing
)
já vím, že to nebylo na mě Wink ale to neznamená, že to nemůže být pravda Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já to mám s tím spaním podobné jako Kathory. Někdy spím tři hodiny třeba pět dní a pak za dva dny toho naspím strašně moc. Není to tím, že bych to dělala schválně, ale protože usnout prostě nemůžu.(kafe nepiju)
Blbé je, že vždycky, když je hodně práce, tak bych spala jak mimino.
A co se týče stravy, tak mám ráda tu zdravou i nezdravou. Ale hlavně do ničeho se nenutím, protože jsem moc velký labužník a jídlo si vyloženě užívám.
Už asi dva roky na všechno liju olivový olej i na bagety místo másla, a fakt se mi zdá, že to má vliv minimálně na pleť.
Cvičím 5tibeťanů, to mi moc pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Heh, buď jím jednou za dva, tři dny dny, nebo jím asi 50x denně, vše nezdravé (miluji smaženéééé), na to, co je zdravé, jsem obvykle alergická, ovoce a zelenina u mě nehrozí, jím jen rajčata, přes týden spím cca 3 hodiny, o víkendu takových 13, 14 hodin denně. Piju asi litr denně (pouze bublinkové pití, jiné nepiju) a cítím se naprosto skvěle Very Happy

tyjo, tak to je síla. no aby se to za pár let na něčem neprojevilo...na zhoršený pleti, nebo špatnym trávení Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

teda, tak to sem pravej opak kathory. jak nespim aspoň ASPOŇ těch 8 hodin, sem druhej den nepoužitelná a ve 3 odpoledne zralá na šlofíka, jinak mě bolí hlava. a běda jak mě někdo z toho šlofíka vzbudí, to ta palice bolí taky. neřikám, sem tam nespat se dá, třeba 1x do roka, ale víc bych osobně nedala Laughing Laughing a čim víc sem starší (promiň kla, prostě jen jak rostu, oproti třeba třem letem nazpět Very Happy ), tim víc sem unavenější a míň vydržim. např sme někde v hospě a já už se v 10 vidim doma jak chrnim. a nejlíp do deseti ráno druhej den, i dýl (ale to mi zas nesmí svítit do očí, jak nemám tmu, tak nespim)(pokud nejsem total unavená).
k tomu jídlu, taky mi nepřijde, že bych jedla nějak špatně, poslední dobou taky preferuju užívání olejů (myslim tim přímou konzumaci, na bagetách a tak). smažený jídlo taky miluju, je to taková moje největší náhražka. jim dost zeleniny a ovoce, často odšťavuju. jak nesnim denně kus nějakýho zelenýho či barevnýho, už má máti kecy.
pak mám ale i svoje neřesti - to smažený (tuk), hodně solim, hodně pepřim, hodně sladim. prostě neni nad sladký kafe či čaj. sladký, jo to je velkej pokušitel. řešim tak, že si po každym jídle dám čtvereček čokolády (nehledě na to, že se mi i líp tráví) a přes den mě už mlsná nehoní. a když, taky mám rozinky. popř. holt snim nějakou tu sušenku (ale tu většinou půlim), nejlepší je kinder maxi, total uspokojení Very Happy
většinou nesnídám, poslední dobou sem se naučila pít vlákninu (benefibru apod) nemám pak dloouho hlad.
a další neřest.... sem schopná jít si v deset večer něco uvařit a nacpat se. jak se krásně spí, malému medvídku s bříškem napuclým Very Happy Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 79, 80, 81  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.