Zdravá strava a životní styl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 79, 80, 81  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eaa844c6b5d0409345c45da63aee9341Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

tak teď nějak přemýšlím, jestli je ta moje životospráva dobrá nebo ne a nějak nevim Confused Jsem schopná jít do extrémů v obou směrech Laughing
Jím hodně ovoce a zeleniny (aspoň misku zeleninového salátu denně), celozrné pečivo, různé oříšky a semínka, musli tyčinky, ovesnou kaši, sójové mléčko, no prostě tyhle různé zdravé blbinky, na druhou stranu taky docela často ty nezdravé věci, hlavně sladké, tím se cpu denně a přestat s tím nejde, už se o to ani nepokouším. Co mě docela štve je, že jím nepravidelně Sad Ve škole nechodím na obědy, dřív jsem ráno nesnídala, ale teď jsem si na ty snídaně nějak zvykla a snažím se to praktikovat i ve školním roce, no a pak taky různé záchvaty žravosti (nejlépe v 10 večer nebo pozděj) Rolling Eyes No ale na druhou stranu si aspoň nemůžu stěžovat na monotónnost, stravu mám fakt pestrou Smile
Spím docela dost, ale když je potřeba, tak vydržím ponocovat, s pohybem to mám taky tak nějak půl na půl, nejsem zrovna sportovní typ, ale poslední dobou jezdím docela často na bruslích.
Já fakt nevim, jestli žiju zdravě nebo ne... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
egle napsal:
teda, kath, tomu říkám životní styl Laughing spíš 3 hodiny? to je drsný, to nemůžeš usnout, nebo máš tolik věcí na práci důležitějších než spánek? Laughing (taky jsem měla takový období, ale spávala jsem tak 5 6 hodin... Wink )
a že se cítíš dobře, bych přičítala tomu, že jsi ještě mladá, ale na organismu se to podepíše a jednou ti to dá nejvo Wink


No, bude to znít jako plky staré zapšklé osoby, ale Egle má dost pravdu, ono se to dá vydržet do jistého věku, ale pak už ne. Já jsem něco docela podobného praktikovala na výšce, ale teď už bych to nezvládla ani náhodou... Confused


No moc věcí na práci vůbec nemám, naopak Laughing Mám problém se spaním, neusnu a když náhodou ano, trpím hodně drsnými nočními můrami. Zjisltila jsem, že když spím hodně, tak jsem na tom se vstáváním hůř (stav po přejetí parního válce), než když spím ty tři hodiny. To s tím věkem máte pravdu obě... I Tree, s tím jak se to podepisuje. Už mě na to dost lidí upozorňuje, že se to projeví později. Na pleti, na vlasech, na celkové fyzické i psychické aktivitě. Naštěstí jsem zdědila po tátovi výborný metabolismus, ale takhle mě bohužel nemá co zastavovat a krotit se Very Happy Se spánkem nic neudělám, to prostě nejde, s jídlem se nedokopu, když jím jednou za dva dny, tak v jídle vnímám moc krásný a příjemný požitek, navíc když je to smažený řízek Laughing a s pitím se snažím... dokonce mám svůj urologický zápisník, kde si každý den píšu, kolik se toho vypila, můj max byl 1,6, víc to fakt nejde, ale snažím se Laughing

Fakt obdivuji vás, co dokážete žít zdravě Shocked Máte můj respekt... a zřejmě před sebou i dlouhý život Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jak se krásně spí, malému medvídku s bříškem napuclým Very Happy Laughing Laughing Laughing

jo, s tím naprosto souhlasím.. běda mi, když mám jít spát hladová... to je skoro mučení neviňátek Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 10:51 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Fakt obdivuji vás, co dokážete žít zdravě Shocked Máte můj respekt... a zřejmě před sebou i dlouhý život Laughing

tak tohle se mě netýká, já zdravě nežiju... proti vám...
jím takové klasické jídla, omáčky, zahuštěné polívky, smažené, pečené... samé blafy... a taky piju alkohol, proti tomu, co tu čtu si kolikrát připadám, jako alkoholik (ale tak hrozný to není Wink )
takže já umřu asi mladá, ale řádně zhuntovaná Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 1:50 am    Předmět: Citovat

He, moje životospráva během zkouškového:

Vstávám těsně před polednem, dám si kafe s hrstí cukru, do půl hrnku mlíka. Někdy okolo čtvrté odpoledne nastane čas jídla, teď jsem dojídala guláš, jinak tak různě, co je zrovna po ruce, třeba ohřátý krajíc chleba v mikrovlnce. K tomu další kafe, tentokrát velké a k němu rouzpuštěný multivitamin nebo sirup, aby aspoň nějaká tekutina. Jako zákusek kus čokolády nebo šušenku nebo tak něco. A pár pangaminů. Kolem osmé další krize, tak jednu, dvě lžičky medu. Případně zas kus vody nebo sirupu. Spát jdu okolo třetí. To už nepiju ani kafčo ani nejím. Takže energii přijímám akorát z čistého cukru, což není žádný zázrak, ale zatím funguje Smile

Ale nebojte, za dva týdny zas najedu na běžný režim i s normálním jídlem a tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Déscantes napsal:
Plnotučný tvaroh s pěti lžícemi oleje - rozmixovat a v průběhu dne to sníst - bomba plná živin. Pokud by někoho zajímal přesný recept, zjistím to. Tam právěže působí olej + kvalitní tuky z tvarohu a je to prý ještě lepší jak samotný olej, hlavně co se týče vstřebatelnosti živin. Ale já tvaroh nejím takže toto nedělám.


Dés, já jsem asi divná, ale mám na tvaroh s olejem vyloženě chuť... Embarassed tak by mě ten přesný recept zajímal. Díky. Wink


Slunéčko tady Smile
původně jsem to chtěla přepsat ale link bude mnohem lepší.

http://marieblankytna.blog.cz/0706/zazracne-ucinky-oleje-ze-lnenych-seminek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Jinak souhlas s Tiborem, já taky jak nenaspím aspoń osm devět hodin, tak se cítím mizerně. To by byla moje smrt, spát tři hodiny.
Kolaps Laughing Laughing

Kath ty tu životosprávu teda dereš solidně, ale já se raději zdržím negativních prognóz...jestli se z toho nehroutíš ( zatím ) a víceméně ti to vyhovuje tak ok, ale připadá mi to jako taková pomalá sebevražda toto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

3 x souhlas s tiborem, to se mi jen tak nestává Laughing Laughing Laughing Laughing

des, kde kupuješ ten olej? minule sem byla ve zdravý výživě u nás a koukala po olejích a to sou celkem pálky, na to, že bych to jedla a že je toho mnohdy tak 200ml za stejnou cenu.
jinak sem koukala v tescu po tom karotinu a neměli ho, ještě mrknu v pze, dochází mi bodlák totiž Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

jinak sem se naučila sypat si to lněné semínko do jídla (stejně jako psovi, tak i sobě, když vidim, jak má kaza hladkou srst a lesklou Very Happy ), akorát že jen sem si zvykla, tak došlo Very Happy pešek Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jinak sem se naučila sypat si to lněné semínko do jídla (stejně jako psovi, tak i sobě, když vidim, jak má kaza hladkou srst a lesklou Very Happy ), akorát že jen sem si zvykla, tak došlo Very Happy pešek Very Happy

a víš o tom, ze celé lněné semínko člověk nestráví, jo? musí se to buď dobře rozkousat, nebo koupit drcené, jinak to nemá moc smysl jíst Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 79, 80, 81  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.