Žvýkací křemík
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db2c6760374c722c56bf8f147f3f8fc6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Janie napsal:
*Leontýnka* napsal:
Já se nechávám zastřihovat tak jednou za půl roku-a o kolik,tak to záleží na tom jak se cítím. Vlasy se mi totiž netřepí ani nelámou,takže se řídím jen svým pocitem....


Tobě se vlasy nelámou a netřepí??? Ty se máš, to se pak těm vláskům roste Wink


Ne nikdy se mi vlasy nelámaly a to ani po drastickém melíru a následných přelivech,nešetrném kartáčování atd. No a celkově se mi třepila asi jednou v životě-koupila jsem si žvýkací křemík a roztřepené konce velmi rychle zmizely. No a zatím se nevrátily Wink Myslím že je to tím že pravidelně užívám přípravky na vlasy.


Leontýnko, žvýkací křemík? Smile to vůbec neznám..a jaký přípravky používáš? To by mě teda docela zajímalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Leontýnko, žvýkací křemík? Smile to vůbec neznám..a jaký přípravky používáš? To by mě teda docela zajímalo Smile

Sice nejsem Leontýnka, ale ten žvýkací křemík jím taky Wink Jmenuje se Silicium Křemičité žvýkací tablety http://www.hsport.cz/detail.php?id=716&navi=716 , kupuju je normálně v lékárně. Akorát koukám, že na těchle stránkách mají nějakou divnou cenu, normálně stojí cca 70Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Jo jo to je přesně on-vážně mi hodně rychle pomohl. Těmi přípravky jsem myslela i vnitřní kosmetiku-takže různé tablety. Jen si nekupuju hned tak nějaké,vždy nejdříve čtu složení a pokud ty tablety mají to co potřebuju tak to koupím. Ono se totiž vyrábí takových tablet nepřeberné množství,já si nejdříve nastudovala jak co na vlasy působí a potom to hledám ve složeních na obalech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Leontýnko Smile takže na něj přijde taky řada Smile já se právě v těch preparátech vůůbec nevyznám, takže dám radši na něco ozkoušeného Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Je úžasný, co všechno tu člověk vyčte... žvýkací křemík jsem ještě neviděla, ale jestli mi nezavřou lékárnu tak večer už budu žvýkat! Laughing Very Happy
Díky za tip! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Děkuji, Leontýnko Smile takže na něj přijde taky řada Smile já se právě v těch preparátech vůůbec nevyznám, takže dám radši na něco ozkoušeného Smile


Jo tak to je prověřené už třetí generací u nás v rodině. Nejprv to mamce dávala babička když měla problémy s vlasama a od mamky jsem se to zase dozvěděla já Wink Prověřeno skrz naskrz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Tak přesně tenhle křemík jsem brala, když jsem byla malá...měla jsem strašně tenké a slabé nehty, že jsem je mohla ohýbat Confused noo a křemík zabral Very Happy A navíc mi moooooc chutnal, chutnal tak nějak po mangu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

tady člověk nejde tolik dobrých tipů, že by chtěl vyzkoušet všechno a hned...
připisuju si křemík na seznam Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

Žvýkací křemík mám už doma, jsem nějak neodolala Embarassed a jak dlouho by se měl asi tak užívat? Na chuť je děsně dobrý, mňam Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Žvýkací křemík mám už doma, jsem nějak neodolala Embarassed a jak dlouho by se měl asi tak užívat? Na chuť je děsně dobrý, mňam Razz


Tak nevím, co jsme měla za křemík, když jsme byla malá Embarassed to bylo tak hnusný, že jsme ho normálně spolkla Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.