Dlouhovlasá deformace (koukani po lidech)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6742d179c67922fc23c6e863e65c0beeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ved prave...
Lenze ja som bud tak blba alebo tak moc velky ignorant, ze to poznam len pokial spoje lezu von, farba nadpojencov je o 2 odtiene svetlejsia a prechod bije do oci snad aj slepemu. Laughing
Alebo je este mozne, ze sa v mojom okoli pohybuju len prirodzene dlhovlasky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

To je taky možný Smile sem si dneska v menze všimla... typicky peroxid blond, a vlasy pod pas. No bylo mi to divný, tak jsem se zadívala pozornějc, holka byla ke mě zádama a já ji měla skoro před sebou... Svoje vlasy měla v takovým ocásku, co byl prostě mnou rozpoznán a navíc ta blond byla ve studenějším odstínu, než ty její clip-iny. Kdyby si to aspon nechala nějak sestříhat od nějaký kadeřnice, aby to splynulo s jejíma vlasama sotva pod ramena, takhle měla svlj ocásek ležící na dece z clipů. Hmm.... Ale furt to bylo dost dobrý oproti tomu, co sem viděla v zimě jednou v šalině Very Happy
Ale abych se nebavila jen o clipech, tak dneska vedle mě v menze seděla slečna a měla svoje myší světle hěndý vlasy do pasu a rozpuštěný Smile Hodně holek si teď nechává svoji barvu, anebo aspon co nejvíc přirozenou, a k tomu dlouhý vlasy.
Nebo byla sranda, když mi Meeesha předávala šampon na Mendláku, povídali jsme si, a ona najednou něco ve smyslu "dlouhovlasá deformace" a pokyvovala hlavou, at se podívám vlevo Very Happy šla tam slečna s blond vlasy do pasu, hustý a zvlněný, moc pěkný Smile (snad nevadí Meeesho, že to tu zmiňuju Embarassed )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

..
_________________


Naposledy upravil Nikinka dne út červen 05, 2012 10:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 8:54 pm    Předmět: Citovat

Nikinka: Nevadí, že to zmiňuješ Smile
A s tou vlastní barvou si toho taky všímám, jen na oboru mám několik spolužaček, co si nechaly odrůst barvu (většinou světlejší) na svou myší. Všem to teď sluší víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Ved prave...
Lenze ja som bud tak blba alebo tak moc velky ignorant, ze to poznam len pokial spoje lezu von, farba nadpojencov je o 2 odtiene svetlejsia a prechod bije do oci snad aj slepemu. Laughing
Alebo je este mozne, ze sa v mojom okoli pohybuju len prirodzene dlhovlasky. Wink

Nejsi sama, já taky prodlužko nepoznám Very Happy Vlastně až na jeden případ, kdy měla dotyčná svoje vlasy lehce vlnité a pod tím byly dlouhé, úplně rovné prameny, tmavší než ty její.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 10:29 pm    Předmět: Citovat

Veera napsal:
Nejsi sama, já taky prodlužko nepoznám Very Happy Vlastně až na jeden případ, kdy měla dotyčná svoje vlasy lehce vlnité a pod tím byly dlouhé, úplně rovné prameny, tmavší než ty její.

Uff, toto istym sposobom rada pocujem... Uz som sa zacala obavat, ze som mierne mentalne pozadu a slepa jak patron. Laughing
Ale aj tak sa mi to zda nefer - clovek pokukuje, obdivuje, deprimuje sa... A pritom je to cele jeden velky podfuk, nemam to rada. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 6:43 am    Předmět: Citovat

Prave minule som chvalila (rozumej zavidela) spoluziacke fotku, ako jej narastli vlasy. Nemala ich extra dlhe, len nieco po lopatky, ale islo o to, ze ona ich v zivote take dlhe nemala. Popadol ma zachvat zurivosti, preco niekomu vlasy zrazu poskocia o kusisko a mne sa plazia jak... Rolling Eyes
ale potom mi napisala, ze ma len clipy, tak mi trocha odlahlo Very Happy

EDIT: teraz som si to po sebe precitala a znie to hrozne. Az tak som nezavidela a az taky zachvat som nemala Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 9:01 am    Předmět: Citovat

Napojené vlasy se nejlíp poznávají za vlhka, to i když byly původně upravené tak, aby vypadaly stejně jako vlastní, za vlhka reagují prostě jinak.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 1:42 pm    Předmět: Citovat

Bone Arrow Ale asi si nemozem na ulici dovolit oblievat okoloiducim dlhovlasym zenskym hlavy a nasledne len vitazoslavne predniest "HA! Vedela som to!". Very Happy
A Poki, nic si z toho nerob. Wink Mna tiez najviac zo vsetkeho stve, ze to mojim pacesom trva jak lacnemu sr... a vsetci okolo mna to maju 2x rychlejsie a s polovicou snahy. Napr. takej Nikinke zavidim tie 2cm/mesiac az to pekne nie je. Ale shh. Razz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq, rehocem sa tu z tvojho prispevku jak Laughing Laughing Laughing kd si predstavim ako sa zakradas za dlhovlaskami s vedrom vody Very Happy
A ze lacny sr... Laughing Laughing

A este to tou nasou zavistou dorazim: dnes mi volala kamoska, ma priblizne taku dlzku ako ja, ze sa dala ostrihat asi po ramena a to sme sa este pred par tyzdnami rozpravali, ze si ich chce nechat dlhe. Moje skorodarostne srdiecko mi poskocilo, ked som si uvedomila, ze je ubudajuci mesiac a pojde jej to pomalsie Twisted Evil

Neprajem nikomu nic zle, ale som proste samoluby lev, tak co Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.