Dlouhovlasá deformace (koukani po lidech)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b39dfc4817e7394e80fef3c9e1af40a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 2:08 pm    Předmět: Citovat

Laughing
Bude to sice vyznievat alibisticky, ALE...
No tak, sme len ludia... A navyse zeny... Ktore si zakladaju na dlhych vlasoch...
Vrazedna kombinacia. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Chi, no já jsem se dostala do fáze.. Že třeba v šalině neokukuju délky, ale konečky a vůbec stav konců a srdéčko (ano, taky lev) mi vždy poskočí, když to má někdo horší.. Twisted Evil
Ale taky, když jsem si představila, že to někdo dělá mně, tak si konce raději častěji šmikám.. "Zlomeniny" kor na tmavých vlasech, jsou prostě dobře vidět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 2:20 pm    Předmět: Citovat

To veru hej Very Happy
Inac priatelova sestra ma tiez dlhe vlasy, najprv som jej tiez ticho a destruktivne zavidela, ale uz som si zvykla a doprajem jej Smile
Ma ich po pas, ked ju uvidim v septembri, urcite budu az po zadok. Sice nafarbene na cierno, ale co uz... minule som sa ponukla, ze jej podstrihnem konce, ale este sa boji dat niekomu na nich siahnut Very Happy
Ked pozeram fotky asi rok, dva dozadu, mala ich este do polovice chrbta, takze jej pekne poskocili. Dufam, ze aj mne tak pojdu! Po skonceni skoly planujeme svadbu, takze este maju dostatocny cas na to, aby sa natiahli Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

Vrchol všetkého je keď:
Vlasatica alebo Vlasatec zistí že jeho vlasy sú vzdelané, to znamená že už prelúskal všetky možné vlakna na DV a zistil čo vlastne všetko možné jeho vlasy potrebuju ( stojí to mnoho výdavkov a zďaleka to nieje lacný špás) v skratke potrebuje špecialny hrebeň alebo kefu, ďalej šampon ( najsť ten pravý znamená skušať všeličo mnohokrát šampon nesedí a tak si sedí na poličke v kupelni). rozne séra a masky a taktiež oleje a samozrejme kondicionér čo by som prirovnala k šampónu, ďalej je možné ešte pridať rozne špeciality z lekarne ako rozne vodičky a vitamínové bomby.
Ešte horšie to majú vlasy so sklonom k chamelonizmu to znamená že násť tú pravu orechovú farbu či hennu je tiež beh na dlhé trate.
Keď ešte dotyčná Vlasatica alebo Vlasatec zistí že má nevďačné vlasy, to znamená že sa stále lámu, štiepia, nerastú, nehustnú, a napriek investovanému kapitálu, času a lásky stále vyzerajú ako slama,
tak vrcholom všetkého je, keď sa k tomu ešte pridá aj vlasová anorexia a to už potom sa človek nevie či sa má smiat alebo plakat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: út duben 16, 2013 8:06 pm    Předmět: Citovat

Po lidech běžně moc nekoukám (už jen proto, že sama nemusím, když na mě někdo "zírá", navíc mám nějaké ty dioptrie bez korekce Smile ), ale když, byť jen koutkem oka, zahlédnu nějaký zajímavý "háro", upoutá to moji pozornost zcela a úplně (anebo viditelné přípoje umělých vlasů, taky jsem schopná na ně fascinovaně zírat minuty Very Happy). Ale dneska jsem byla po delší době v Praze, a div my oči nevypadly z důlkůSmile.. Tolik dlouhovlasáčů (děti, ženský i mužský).. paráda...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 10:35 am    Předmět: Citovat

pomóc, už to mám taky.... v dobách před dv sem po cizích vlasech vůbec nehleděla, a když už, tak to muselo být pořádný háro upoutávající pozornost.... a v poslední době sem se přistihla, jak hodnotím účesy kolemjdoucích.... a to sem si myslela, že se mě tahle deformace nedotkne Very Happy a ejhle, přišla tajně a nepozorovaně Surprised
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

Ja mam túto uchylku tuším už od malička ale teraz som na to zaťažená najviac....len ma mrzí že už malokedy v našom meste uvidím krásne zdravé a dlhé vlasy...všetko je to na kopyto to isté čudné strihy, a malokedy dlhé vlasiská Smile ale pár vynimiek sa najde hlavne na šermiarskych slávnostiach tam slintám, viem pochváliť krásne dlhé vlasy, niekedy doslova lichotím a vždy sa to dotyčnej osobe veľmi pači Wink
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem deformovaná snad úplně maximálně.... jako bych měla nějakej radar na dlouhý vlasy a vždycky se úplně rozzářím, když nějaký pěkný dlouhý uvidím Laughing Hlavně teda na chlapech žejo Laughing To je vždycky něco jako "jůůůů vlasyyyy" v mojí hlavě Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 3:20 pm    Předmět: Citovat

Zistila som, že v našom meste sú najdlhšievlasí ľudia so svetlými vlasmi. Minule som videla pani, mala určite okolo 40 rokov, cop po zadok, tmavšia blond. Vlastne denne vidím na ulici baby s dĺžkou po pás a viac v odtieňoch prirodzená/tmavšia blond, medovo-zlatá, svetlunko hnedá. Bolo aj pár tmavovlásiek, ale buď baba vyzerala ako so smetiaka- dlhé síce boli, ale pričapnuté mastné na hlave, posledné centimetre strašne zničené, alebo mdlé, bez lesku, unavené, okrem jednej, tá mala husté tmavohnedé vlasiská trochu vlnité, takú huňu ale pristalo jej to Smile
Naproti tomu vyslovene čierne vlasy minimálne po pás som nevidela. Okrem predĺžených (ble)

Že by svetlejšie vlasy mali väčšiu tendenciu rásť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.