Bezlepková dieta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e22f5d03815aebc51e43d33ccc8e89fdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 3:25 pm    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
Super, tak to musim zkusit. Teď se mi atopák po 2 letech zase vrátil a pořádně rozjel a já drbu a drbu. I když se snažim to nechat bejt, v noci ze spaní si to rozškrábu... Mad


Zkoušela jsi konopnou mast? U dost lidí omezuje svědění. Ale ne u každého. A na rozškrábání v noci zkus rukavice, pokud v nich dokážeš spát, můj drahý když byl malinký, tak prý měl hodně ošklivý atopický exém a aby si ho nerozškrabal v noci, tak měl k rukávům od pižama přišité rukavice.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 3:39 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Kaisha napsal:
Super, tak to musim zkusit. Teď se mi atopák po 2 letech zase vrátil a pořádně rozjel a já drbu a drbu. I když se snažim to nechat bejt, v noci ze spaní si to rozškrábu... Mad


Zkoušela jsi konopnou mast? U dost lidí omezuje svědění. Ale ne u každého. A na rozškrábání v noci zkus rukavice, pokud v nich dokážeš spát, můj drahý když byl malinký, tak prý měl hodně ošklivý atopický exém a aby si ho nerozškrabal v noci, tak měl k rukávům od pižama přišité rukavice.


Konopnou mast mám, jak od CutisHelp, tak Bambucké máslo konopné. Je to trochu lepší, ale už ho mám půl roku a ne a ne to dostat zas do původního stádia, zatim je to dobrý. Je zima, ale děsim se jara, abych vůbec mohla vytáhnout sukni. Mám ho po kolenem zezadu na noze a vypadá to fakt hnusně. Zkoušela jsem dlouhé nohavice u pyžama, ale stejně si to rozškrábu i přes to Rolling Eyes Rukavice teda nevim. Doma máme hodně teplo a přes noc bych se asi v nich uvařila. A když sem u přítele, tak by asi nebyl nadšený, že ho ze spaní objímám v rukavicích... Laughing
Zkusim dál mazat a mazat. Pak už pomůže snad jen dovolená u moře. Už aby to bylo... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:

...Mám ho po kolenem zezadu na noze a vypadá to fakt hnusně.


Měla jsem taky zezadu pod koleny, pod oběma, a nemám od té doby, co jsem úplně přestala nosit kalhoty a punčocháče, nosím jen sukně a podkolenky, které nejdou až tam. (Výjimečně nosím delší nebo punčochy, ale to na pár hodin, ne dlouhodobě.) Kůže dýchá a exém se už mnoho let neukázal.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Kaisha: Tak ty obyč bavlněné rukavice nejsou zase tak teplé, já to taky praktikuju (stejně jako nehty na krátko) a příteli to neva - pokud má pocit, že mi to pomůže, tak když se škrábu, tak mi ty rukavice narve sám... (ale já mám teď teda jenom na rukách, na prstech, na dlaních...) ale je to možná trochu ot, když se tu řeší bezlepková dieta...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

zajímavý článek o lepku http://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/neveslo-se-do-medunky/clanek/nebezpecny-lepek
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

Holky prosím o pomoc Exclamation v pondělí jsem byla na gastroskopii kvůli podezření na celiakii a řekli, ať zavolám ve středu a pak ještě jednou za 14 dní, tak jsem dneska volala a sestra mi řekla, že je to negativní a nashle. Ale já vůbec nevím negativní na co, neříkali mi, který výsledky jsou na co, když mám volat 2x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Holky prosím o pomoc Exclamation v pondělí jsem byla na gastroskopii kvůli podezření na celiakii a řekli, ať zavolám ve středu a pak ještě jednou za 14 dní, tak jsem dneska volala a sestra mi řekla, že je to negativní a nashle. Ale já vůbec nevím negativní na co, neříkali mi, který výsledky jsou na co, když mám volat 2x


to tak rychle nebývá.co bylo to druhé?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 7:36 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Denynka napsal:
Holky prosím o pomoc Exclamation v pondělí jsem byla na gastroskopii kvůli podezření na celiakii a řekli, ať zavolám ve středu a pak ještě jednou za 14 dní, tak jsem dneska volala a sestra mi řekla, že je to negativní a nashle. Ale já vůbec nevím negativní na co, neříkali mi, který výsledky jsou na co, když mám volat 2x


to tak rychle nebývá.co bylo to druhé?

Já vůbec nevím, doktor řekl ať zavolám za dva dny a za 14 dní a sestra že první vyšetření je v pořádku....to hlavní se asi dozvím až za 2 týdny ale...jsem z toho jelen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 7:53 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
jitty napsal:
Denynka napsal:
Holky prosím o pomoc Exclamation v pondělí jsem byla na gastroskopii kvůli podezření na celiakii a řekli, ať zavolám ve středu a pak ještě jednou za 14 dní, tak jsem dneska volala a sestra mi řekla, že je to negativní a nashle. Ale já vůbec nevím negativní na co, neříkali mi, který výsledky jsou na co, když mám volat 2x


to tak rychle nebývá.co bylo to druhé?

Já vůbec nevím, doktor řekl ať zavolám za dva dny a za 14 dní a sestra že první vyšetření je v pořádku....to hlavní se asi dozvím až za 2 týdny ale...jsem z toho jelen


no tak buď mrkneš do karty,nebo tam znovu zavoláš nebo počkáš.nebrali ti i krev nebo tak něco?navíc při té gastroskopii ti nic neříkali?oni totiž celiakii poznávají už z toho obrqzu střeva podle nějaké stupdnice poškození klků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Denynka napsal:
jitty napsal:
Denynka napsal:
Holky prosím o pomoc Exclamation v pondělí jsem byla na gastroskopii kvůli podezření na celiakii a řekli, ať zavolám ve středu a pak ještě jednou za 14 dní, tak jsem dneska volala a sestra mi řekla, že je to negativní a nashle. Ale já vůbec nevím negativní na co, neříkali mi, který výsledky jsou na co, když mám volat 2x


to tak rychle nebývá.co bylo to druhé?

Já vůbec nevím, doktor řekl ať zavolám za dva dny a za 14 dní a sestra že první vyšetření je v pořádku....to hlavní se asi dozvím až za 2 týdny ale...jsem z toho jelen


no tak buď mrkneš do karty,nebo tam znovu zavoláš nebo počkáš.nebrali ti i krev nebo tak něco?navíc při té gastroskopii ti nic neříkali?oni totiž celiakii poznávají už z toho obrqzu střeva podle nějaké stupdnice poškození klků.

neřekl mi nikdo nic, a krev mi taky nebrali, počkám asi těch 14 dní a když bude i to druhý negativní,tak to nebudu řešit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.