Nosit zapletne nebo rozpustene?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1bfe269ac002f19e97ad2bf987f08e34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 5:45 pm    Předmět: Citovat

Ja je nosim rozpustene hodne, ale zatim je nemam zas tak moc dlouhe. Kdyz se ucesu, za chvili me zacne stvat, ze se mi uces rozpada a vsude mi neco trci, takze zapletena cely den vydrzim malokdy. A taky mam zlozvyk si s vlasy hrat, motat je na prsty, kdyz nevim co s rukama apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 9:54 am    Předmět: Citovat

Mi se právě zacuchávají, když je mám stažené do ohonu. Obzvlášť teď v zimě, když nosím různé šály, tak se mi zespodu vlasy o tu šálu třou a tím se zacuchají. Možná by pomohlo nosit místo ohonu nějaký uzel nebo drdol, jenže mi to vždycky spadne, neumím si to pořádně zamotat (možná by mohla Ještěrka nebo někdo jiný napsat článek o drdolech, to by se mi hodilo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:55 pm    Předmět: Citovat

I já si vlasy vetsinou stahuju do ohonu. Den po mytí je nosím rozpustené, ale pak stazené. Co se ale ochrany týce, rekla bych, ze pletenej cop je nejlepsí.

@ Dana : K tomu drdolu. Stahni si vlasy do ohonu, zamotej nebo zaplet je, pak omotej kolem gumicky, a propíchni jehlicí. Wink Já si v takovémhle prípade dávám na konecky jojobový olej (pred nanásením konce trochu navlhcit, joj. olej se nikdy nedává na suché vlasy!), a pak je schovám pod drdolem. Takhle to má aj pecující efekt. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 8:43 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
@ Dana : K tomu drdolu. Stahni si vlasy do ohonu, zamotej nebo zaplet je, pak omotej kolem gumicky, a propíchni jehlicí. Wink Já si v takovémhle prípade dávám na konecky jojobový olej (pred nanásením konce trochu navlhcit, joj. olej se nikdy nedává na suché vlasy!), a pak je schovám pod drdolem. Takhle to má aj pecující efekt. Wink

Já to samozřejmě takhle teoreticky chápu, jak se to dělá. Ale jehlici nemám a když si to chci zafixovat něčím jiným, třeba sponkama, tak mi to po pěti minutách spadne. Asi je někde v mém postupu chyba:(
No a pak občas vidím na netu fotky drdolů, u kterých si vůbec neumím představit, jak vznikají Shocked ale hrozně se mi líbí. Bude to chtít dohledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 9:35 am    Předmět: Citovat

Dano - mám úplně stejný problém. Nedokážu si udělat drdol, tak aby vypadal pěkně. Vždycky ho nějak zamotám a zasponkuju, sice mi drží, ale vypadá tak nějak zamotaně a zasponkovaně Smile Na doma to je dobré, ale mezi lidi si s mým výtvorem netroufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 5:52 pm    Předmět: Citovat

Mě se jednoznačně víc líbí volné a vlající a abych nekázal vodu a nepil víno, téměř nikdy je jinak nenosím. Ač je to někdy k vzteku Smile Vlají, zachytávají se všude možně i nemožně, cuchají... ale já se nedám Smile Leda dlouhou sponu, ale to jen výjimečně, spíš na cestách s velkým batohem, kde volné vlasy jaksi ztrácejí efekt (nemají kde vlát) a jen překážejí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 6:02 pm    Předmět: Citovat

Aha, a proto ty své tedy nosím pořád zapletené, co? Wink Ale v některých situacích bych je už nerozčesala. Včera to byl horor, dokonce jsem si utrhla při česání celý pramínek Embarassed Embarassed Embarassed . Aninetuším, jak se mi to mohlo povést, přetrhnout to v půlce.
Návrat nahoru
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

Coo?? Celý pramen? Sad Takhle brutální jsi? Hrůza... Že se nestydíš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 6:14 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Aha, a proto ty své tedy nosím pořád zapletené, co? Wink Ale v některých situacích bych je už nerozčesala. Včera to byl horor, dokonce jsem si utrhla při česání celý pramínek Embarassed Embarassed Embarassed . Aninetuším, jak se mi to mohlo povést, přetrhnout to v půlce.
Auuuuuuu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 11:14 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Coo?? Celý pramen? Sad Takhle brutální jsi? Hrůza... Že se nestydíš!


No proto dostaly dnes jako odškodné pořádné hennobahno od Urtekramu. A vypadají spokojené Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.