Nosit zapletne nebo rozpustene?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e47f77bb495accfa7e4b0674294ebb19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2006 12:46 pm    Předmět: Citovat

no já když jsem mezi lidmi, tak je nosím rozpuštěné, prostě se mi to víc líbí. říkám si že je přece nebudu schovávat v culíku, i mému příteli se líbí, když je nosim rozpuštěné. ale když jsem doma,tak to hned hodím do culíku nahoru, nejsou pak takové zplihlé... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Amina napsal:
no já když jsem mezi lidmi, tak je nosím rozpuštěné, prostě se mi to víc líbí. říkám si že je přece nebudu schovávat v culíku, i mému příteli se líbí, když je nosim rozpuštěné. ale když jsem doma,tak to hned hodím do culíku nahoru, nejsou pak takové zplihlé... Smile



Taky chodím mezi lidi s rozpuštěnýma , ale doma je raději z bezpečnostních důvodů nosím zapletené. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

Též chodím radši prostovlasá Very Happy . Mám prostě lepší pocit, větší sebevědomí a jakousi ochranu. I když mám někdy pocit, že bych měla udělat změnu a ráno si udělám culík...nevydržím to a během dne si ho sundám. Ale třeba teď ho mám =) doma gumičkuju a teď sem si oblíbila 2 copy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

On i cop vypadá dobře, když to není myší oháňka Smile rozpuštěné nosím jen velmi vyjímečně, nemám dpbrý pocit z přisedávání a zatrhávání. Třeba dva franc. copy, to je jeden z mých oblíbených, obyč culík nenosím už pěkně dlouho, to jsem měla vlasy nad zadek, tehdy to začalo být těžké a dost fest to tahalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Však mě už to také tahá, ale plést si francouzské copy, to abych si o hodinu přivstala, a to mě ani nehne. Tak obvykle vyjde zas culík nebo obyč. cop...Už aby se dal omotávat kolem hlavy!
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Aha, a proto ty své tedy nosím pořád zapletené, co? Wink Ale v některých situacích bych je už nerozčesala. Včera to byl horor, dokonce jsem si utrhla při česání celý pramínek Embarassed Embarassed Embarassed . Aninetuším, jak se mi to mohlo povést, přetrhnout to v půlce.


Taky by mě zajímalo, jak se Ti to podařilo! Jak silný byl ten pramen, můžu li se ptát? Já jsem se pro změnu jednou po metalovém koncertě násilím česala a zlomila v žíních dost silný hřeben Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

[quote="Feliscatus"]
Fairy napsal:
Já jsem se pro změnu jednou po metalovém koncertě násilím česala a zlomila v žíních dost silný hřeben Laughing
Když házíš vlasama tak se zacuchaj jak sviňa jen co je pravda Very Happy .Vím z vlastní zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Fairy napsal:
Aha, a proto ty své tedy nosím pořád zapletené, co? Wink Ale v některých situacích bych je už nerozčesala. Včera to byl horor, dokonce jsem si utrhla při česání celý pramínek Embarassed Embarassed Embarassed . Aninetuším, jak se mi to mohlo povést, přetrhnout to v půlce.


Taky by mě zajímalo, jak se Ti to podařilo! Jak silný byl ten pramen, můžu li se ptát? Já jsem se pro změnu jednou po metalovém koncertě násilím česala a zlomila v žíních dost silný hřeben Laughing


Safra, jak to změřit? Takový camfour, asi 4-5 mm? Nejhorší to mám vždy, když fouká vítr. A jednou jsem si je nechala volně k tanci a pak jsem skoro hodinu úpěla před zrcadlem. Horší zacuchanici snad nepamatuji!
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

A na to by se mělo taky založit téma: "Jak rozčesat brutálně zacuchané vlasy, zvláště naše a ještě protáhnlejší délky" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
A na to by se mělo taky založit téma: "Jak rozčesat brutálně zacuchané vlasy, zvláště naše a ještě protáhnlejší délky" Very Happy


Takové téma by bylo rychle rozřešeno: trpělivost, jen trpělivost... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.