Nosit zapletne nebo rozpustene?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81d402df519413dabc3c394a07493a2bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 5:17 pm    Předmět: Citovat

No, stažené v drdolu jsou třeba z praktických důvodů Wink Já jakmile začnu nosit zimní bundu, okamžitě začínám víc nosit drdoly a omezuju copy, o rozpuštěných ani nemluvím. Jednak by mi vlasy elektrizovaly, jednak se cuchaly (do patnácti minut, spolehlivě). A i přes rok, když se mi nechce s vlasy zrovna něco dělat, smotám, zapíchnu pastelku a jdu. A je to. Ale jo, když jsem měla vlasy nad pas, taky jsem chodila rozpuštěná... Nebo rozhodně častěji, než teď.

Takže za mně - zapletené. Ale je to individuální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

Já mám tedy raději rozpuštěné - člověk se necítí tak svázanej, ale díky kabátu,na kterej se chytaj všechny vypadaný vlasy, nuceně přecházím na ležérně zacuchanej drdol - už mě nebaví si furt ometat ramena a obírat vlasy z kabátu... nepadaj mi nijak masivně, je to v normě, ale nebaví mě prostě čistit ten kabát každej den a když se na to vybodnu, tak se tam ty vlasy nastřádaj a vypadá to děsně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

ja väčšinou nosím zapletené vlasy, keďže je to o dosť praktickejšie, nemotajú sa, nezavadzajú, nevidno na nich, že vyzerajú ako slama...
rozpustené nosím len vtedy, keď chcem robiť dojem na priateľa Embarassed ale asi s tým prestanem, lebo mi potom stále zavadzajú (navyše, on ich aj tak nevie doceniť Evil or Very Mad)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 9:03 am    Předmět: Citovat

Když jsem měla dlouhé vlasy, nosila jsem obvykle culík jenom z horních vlasů, takže to bylo skoro jako rozpuštěné, ale nelezlo mi to do obličeje. Úplně bez jakékoli gumičky/spony skoro nikdy, to mi vlasy hodně překážely. A když byly mastnější, obvykle culík, výjimečně cop nebo dva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 3:22 pm    Předmět: Citovat

Reakce na vlákno ,,Proč nosí dlouhé vlasy muži?" (http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=374&start=490):

Klarusa napsal:
Nebo i ve vedrech, mít přes záda něco jako vlněnou deku taky není nic moc.

Náhodou ve vedrech jsou vlasy boží (tedy hlavně na přímém slunci) - na vrchu se to rozpálí, ale spodní vrstvy si udržují svou teplotu. A když pod ně občas foukne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 6:07 pm    Předmět: Citovat

Loni v létě jsem podlehla řečem, že mi v tom prostě "musí" být vedro a nosila cop. Jediný výsledek byl spálená kůže za krkem a na ramenou. Takže na to letos kašlu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 6:40 pm    Předmět: Citovat

ja vám, ľudia, úprimne závidím... pre mňa sú rozpustené vlasy v lete proste masaker - dosť zlé už je keď začne páliť slnko, je mi horúco a potím sa, ale keby som ešte mala mať na chrbte a zadku vlasy, tak asi umriem na prehriatie
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:20 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
ja vám, ľudia, úprimne závidím... pre mňa sú rozpustené vlasy v lete proste masaker - dosť zlé už je keď začne páliť slnko, je mi horúco a potím sa, ale keby som ešte mala mať na chrbte a zadku vlasy, tak asi umriem na prehriatie


Výstižně řečeno. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:38 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
ja vám, ľudia, úprimne závidím... pre mňa sú rozpustené vlasy v lete proste masaker - dosť zlé už je keď začne páliť slnko, je mi horúco a potím sa, ale keby som ešte mala mať na chrbte a zadku vlasy, tak asi umriem na prehriatie

No moment. Abychom si špatně nerozuměli, tak já taky špatně snáším vedro. Mnohem snáz přežívám zimu (v zimě nosím o vrstvu míň než většina ostatních). Jen jsem se snažil říct, že i v tom pařáku mají rozpuštěné vlasy své výhody (jako jo - za krkem bych se jinak asi nepotil, ale v dýlkách to nejen chrání, ale i lítá a tedy téměř nezahřívá). Je to něco jako když jsem jednou místo krému (který by tehdy v letním chorvatském poledni stejně nepomohl) použil pashminu - je to vrstva tam, kde by jinak nic nebylo, takže to trošku hřeje, ale zároveň to nijak nebrání větru, aby ochlazoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:58 pm    Předmět: Citovat

Portos: veď si nerozumieme zle Smile
lenže kým teba vlasy iba trošku hrejú, ale zároveň tvojej koži nebránia "dýchať", tak u mňa je to úplne inak - horúco mi je stále, aj pri vlasoch vypnutých, ale rozpustené vlasy po celej dĺžke chrbta ma doslova prehrievajú, to teplo sa vôbec neodvádza, a celkovo sa cítim ešte oveľa menej pohodlne... proste rozpustené vlasy pri 30tich stupňoch nepredýcham ani ja, ani moja koža
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.