Nosit zapletne nebo rozpustene?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ccea59a0a14b6e1f6c175aa5d296e7cdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mad.whale
8-20
8-20


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Já v podstatě celej život nosim vlasy skoro pořád rozpuštěný. Jenom doma/u jídla/když je moc vichr udělám rychlej volnej culík. Cop neumim uplést ani ten základní Very Happy a momentálně mám moc krátký vlasy na to, se ho naučit. Jestli se rozpuštěný vlasy víc ničí nevim, zní to logicky, ale já osobně teda v podstatě nevim, co jsou to roztřepený konečky. Většinu druhýho stupně ZŠ a gymplu jsem měla vlasy tak nějak pod lopatky.
Já jsem celkově nějak hrozně levá a líná na účesy...vlasy mám jemný a klouzavý, a veškerý pokusy o vytvoření něčeho na hlavě skončily po pár vteřinách. Navíc i v tom blbým culíku si připadám tak nějak, že to "nejsem úplně já". Až budu mít zase delší vlasy, tak zkusím asi cop na stranu, to by na mě nemuselo vypadat úplně blbě, a uplést to na straně asi bude jednodušší Smile Ale nějaký každodenní vyčesávání a zaplejtání (ještě k tomu třeba brzo ráno!), to neni nic pro mě, já prostě učešu a jdu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Já se nejlépe cítím v rozpuštěných, takže je tak nosím skoro pořád. A když potřebuji, aby se mi vlasy nikam nepletly, zapletu je do copu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 7:20 pm    Předmět: Citovat

nejvíc v culíku, cop neumím a ještě na to ani nemám délku. Zapletla jsem ho dvakrát - jednou přes den a jednou na noc a vždycky jsem pak vlasy měla strašně přesušené a lámavé.

rozpuštěné je nosím ráda, ale to můžu čerstvě po umytí a i tak, je pak sepnu, aby mi nelítaly do obličeje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 11:32 pm    Předmět: Citovat

Já mám takovej divnej pocit, že v rozpuštěných vypadám nějak neupraveně a rozlítaně či co.... Takže rozpuštěné nosím jen když se chci jakože předvést, jak už je mám dlouhý Rolling Eyes třeba na focení nebo když někam vyrážím ven, ale do hodiny se většinou přistihnu, že přečesávám do vysokého culíku nebo copu na stranu.
navíc jsou pro mě teď rozpuštěné trochu nepraktické, dcera mě za ně tahá se slovy "vlásky, hezký" Smile, furt si je někam přivírám a co vařím na plynu, tak už mi několikrát skoro chytly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

Ty jo, já teď cop téměř nenosím, protože to je takový myší ocásek, který jen zvýrazňuje to, jak mám vlasy jemné a neobjemné. Takže dokud to jde a má to (na mé poměry) objem, tak rozpuštěný. A pak 3./4.den (podle toho jak se to mastí) buď culík (tam je to sice tenoučké v gumičce, ale pak se to rozprostře po zádech a má to aspoň trochu jakožeobjem) nebo drdol (tam není vidět, z jak dlouhých vlasů to je a jestli mají objem nebo ne) nebo takový ten bobek pod francouzským copem - hlavně nezdůrazňovat tu neobjemnost... Rolling Eyes A francouzský cop klasicky to je katastrofa největší - přijde mi, že většina objemu vlasů se spotřebuje na to zapletení na hlavě a na ten cop dole toho zbývá ještě míň než normálně. Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:38 am    Předmět: Citovat

Já jsem se (konečně!) naučila zaplést cop pořádně, aby byl utažený a dlouho vydržel, takže momentálně na cestách a při práci vede. Ale je teda ke konci hodně tenký, nedívám se na něj zrovna ráda... Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Já bych strašně ráda nosila nějaké účesy, ale zaprvé- mám sestříhané vlasy
za druhé stydím se za svůj objem, můj culík, není culík, ale ocásek
a za třetí - pořádně z těch vlasů nejde nic dělat- díky délce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 4:00 pm    Předmět: Citovat

Nejvíce nosím zapletené, věnovala jsem jeden večer prolézání youtube Laughing a našla parádní inspiraci, tak si s tím snažím trochu pohrát, když už mám délku, které je podle mě na obyčejný culík škoda. A nikde se to neplete, neničí, "neotravuje" to Smile Teď v zimě jsem si oblíbila hlavně cop nebo dva, prostě mi k tomuhle období sedí, jako třeba drdol k létu Wink Na slavnostní příležitosti paradoxně nechávám většinou rozpuštěné, ale o víc to dá práce než tvoření nějakého účesu, aby to hezky vypadalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 5:04 pm    Předmět: Citovat

Já nosím zásadně rozpuštěné, pokud je musím mít stažené, tak se spíš trápím, protože se staženými vlasy vypadám blbě a ještě k tomu mám vlasy sestříhané a ne moc dlouhé, takže z toho ani nic moc vytvořit nejde a upřímně jsem líná a nebaví mě to Very Happy Takže culík jedině na sport nebo pokud mám vlasy už tak hnusné, že to rozpuštěné vypadá strašně.

A taky prostě rozpuštěné vlasy jsou krásné. Když už člověk jednou dlouhé vlasy má, měl by je ukazovat. K čemu jsou stažené neustále v drdolu, kde jejich krása zdaleka tak nevynikne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 5:15 pm    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:


A taky prostě rozpuštěné vlasy jsou krásné. Když už člověk jednou dlouhé vlasy má, měl by je ukazovat. K čemu jsou stažené neustále v drdolu, kde jejich krása zdaleka tak nevynikne? Wink


podle mě i drdol ukáže krásu vlasů dost dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.