Nosit zapletne nebo rozpustene?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5448d58a5eacabafdee354f87af4e9a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2019 8:30 am    Předmět: Citovat

Torrin k tomu měla nějaké tipy ve svých starších videích, jinak tohle: https://www.youtube.com/watch?v=wXAWPaAr83E je přímo jen o těch "spaghetti ends". Určitě bude těch tipů někde víc i od dalších youtuberů...Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petruska88
8-20
8-20


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2019 8:37 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Torrin k tomu měla nějaké tipy ve svých starších videích, jinak tohle: https://www.youtube.com/watch?v=wXAWPaAr83E je přímo jen o těch "spaghetti ends". Určitě bude těch tipů někde víc i od dalších youtuberů...Wink


Skvělé video, díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2019 6:02 pm    Předmět: Citovat

Mám na to trojici krátkých tkaniček, uvážu je ke gumičce, přidám do copu a pokračuji v pletení, když vlasy dojdou, svážu je nebo chytnu druhou gumičkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 2:18 pm    Předmět: Citovat

Já si jeden čas ten "ocásek" navlhčila, namotala na prst a sepnula sponkou, aby držel zamotanej. A nechala proschnout. Ale nebylo to úplně ideální, sice už to tak rovně netrčelo, ale struktura tý závěrečný vlnky byla prostě jiná.
Ale pravidelný vlny z copů mám, když použiju samodomo vyrobenou Parandu (teda bez různejch ozdůbek). Koukám, že odkaz, podle kterýho jsem se to učila, na youtube už není, ale je to prostě něco takovýho: https://www.youtube.com/watch?v=biHY7zL0QQ4 , ta slečna má sice vlasy dost krátký, ale princip je stejnej.
Je důležitý, aby byla o kus delší než vlastní vlasy, aby se dopletly do konce a přečuhující konce příze/látky se můžou zavázat na jednoduchej uzel.
Asi by to šlo i s dost dlouhejma šátkama nebo pruhama látky.
A abych se nechlubila cizím peřím, inspirovala mě k tomu kdysi Meadow v Účesech. Nejdřív jsem pato nosila jenom jako účes, ale pak jsem v ní jednou zmokla, a když to uschlo, zjistila jsem, že je to pro mě jedna z nejlepších vlnících technik (a člověk ani nemusí čekat, až pořádne proschne, a pokud není kosa, může tak jít i ven mezi lidi). Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 2:21 pm    Předmět: Citovat

Ha, tak beru zpět, ty odkazy v Medowině článku o parandě (účes č. 5) http://dlouhevlasy.cz/navody-a-postupy-na-ucesy/ucesy-pro-skladne-vlasy.html
fungujou a jsou lepší a názornější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2019 8:23 am    Předmět: Citovat

Hehe, tak na parandu jsem už celkem zapomněla... to bych mohla někdy "oprášit"... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá květen 17, 2019 8:48 pm    Předmět: Citovat

No vidíš. Ty inspiruješ, já připomínám... Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2021 9:59 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Loni v létě jsem podlehla řečem, že mi v tom prostě "musí" být vedro a nosila cop. Jediný výsledek byl spálená kůže za krkem a na ramenou. Takže na to letos kašlu.


Very Happy Dlouhé rozpuštěné vlasy logicky chrání kůži za krkem proti spálení od slunce. Pamatuji kdysi dávno před mnoha lety jsem si jednou v létě ostříhala vlasy na krátko a hned první den spálený krk. Bolelo to tak strašně, že na to nikdy nezapomenu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.