Nostalgie - aneb co nám schází, po čem se nám stýská...
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=698fa2485e8d31b5e45fc77c730c3b6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 1:08 pm    Předmět: Nostalgie - aneb co nám schází, po čem se nám stýská... Citovat

Znáte to... máte svůj oblíbený výrobek, ať už to je šampon, nebo cokoliv jiného... jste na něj zvyklí, vyhovuje vám... a najednou přijdete do drogerie (nebo jinam) a najdete jen prázdné místo v regálu. Prodavač/ka vám sdělí, že daná věc už není... a ani nebude. Prostě se nevyrábí. Konec.
A před vámi vize hledání a zkoušení nového, který na konec stejně nebude tak dobrý, jako oblíbená věc.

Myslím, že tenhle scénář tady zná většina lidí. Ať je to tenhle měsíc, nebo třeba 20 let... každý z nás postrádá něco, co už se dnes nevyrábí.

Podělte se o svoji vzpomínku... zavzpomínejte na chvilku s nostalgií na to, co jste měli rádi a nenávratně to zmizelo v propadlu dějin.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

Tak já si teda i rovnou zavzpomínám...

Když jsem byla ještě malá holka, měla jsem růžový šampon Mika. Skoro jsem už na něj zapomněla, ale mamka, když jsem u ní byla, vylovila od někud při úklidu lahev od tohodle šamponu. Tak mě v tu chvíli přepadla nostalgie. Rolling Eyes
Stejně tak mi chybí i růžový Clairol Herbal E. ... na ten tady vzpomíná docela dost lidí. No jo... na růže jsem byla vždycky.

A z nedávné doby mne zklamalo a zarmoutilo, že už se nevyrábí můj zbožŇovaný šampon na zlaté odlesky. Jmenoval se Au - tedy zlato. Byl v neprůhledné zlaté flaštičce a jako jeden z mála byl určený i pro přírodní vlasy. Takový tónovací... stačilo ho použít tak jednou za 3-5 mytí a vlásky se tak zlatě leskly. Crying or Very sad Crying or Very sad Ten budu hodně postrádat.
A také kondicioner citron/meduňka od Alverde... to nás tady také truchlí hodně Sad
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

já si pamatuju, že jsem jako malá hrozně ráda používala šampon a kondicioner Organics.... pamatuju si ty zelený lahvičky
ale zase tak moc netruchlím, už si nepamatuju, jak moc dobrý byl (a jsem si téměř jistá, že dneska už by mi neseděl Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 3:57 pm    Předmět: Citovat

já postrádám od avonu naturals kondicionér mák a mandlové mléko, prostě ho přestali vyrábět, aspoň že šampon mám do zásoby Very Happy
a pamatujete takovej kondicioner z kdysi, byly dva druhy, jeden v zelený a druhej v modrý flaštičce, myslim, že to bylo palette nebo něco. a byla na tom snad ženská s vlasama dlouhejma.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

No tak to je pro mě aktuální... mně strašně mrzí Citron/Meduňka, fakt naschvál, alespoň jeden den (vždy po umytí) jsem si mohla užít toho, že jsem měla vlasy jak hedvábíííí.

Valkiro a ten Au šampon, ten mě hodně zaujal Shocked Fakt už není šance na to, že se dostane zpátky? To bych moooc chtěla vyzkoušet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

Kath s tím citron/meduňka nejsi sama...
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:

a pamatujete takovej kondicioner z kdysi, byly dva druhy, jeden v zelený a druhej v modrý flaštičce, myslim, že to bylo palette nebo něco. a byla na tom
snad ženská s vlasama dlouhejma.


jo Palette kondicionér, tak ten si pamätám Smile mama mi dávala na vlasy, tuším ten modrý... a bola tam taka blondínka na obale. môj prvý kondicionér Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

mne je smutno za samponom Organics. Ako malej mi s nim stale mamka umyvala vlasy, na druhy den krasne vonali....no skoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Vzpomínáte na ty šampony v obalech z plastu, co vypadaly jako polštářky a byly na jedno umytí? Myslím , že byly březové a žloutkové. Kvalita to asi moc nebyla, ale ta nostalgie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Vzpomínáte na ty šampony v obalech z plastu, co vypadaly jako polštářky a byly na jedno umytí? Myslím , že byly březové a žloutkové. Kvalita to asi moc nebyla, ale ta nostalgie!

Tyhle samponky si vybavuju dokonale, jezdila jsem jima zasobena na tabory a ruzna soustredeni Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.