Nostalgie - aneb co nám schází, po čem se nám stýská...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11f8378a2b4a2fbdde8682d1ee1276daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 3:28 pm    Předmět: Citovat

Valkiro, děkuji, už tam jdu Smile

Chaluzsko, no takže další, kdo byl spokojený... Sad

To je snad na dopis do DM o vrácení Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
Kath s tím citron/meduňka nejsi sama...

Taky se hlásím Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tak mně moc chybí od Welly řada Sanara. Byla naprosto úžasná a měla i výrobky, které jiné značky ne. Moooc mě mrzí, že výrobce tuto řadu úplně přestal vyrábět. Úplně senzační bylo od Sanary například vlasové mléko, dodávalo hydrataci a měla jsem po něm úžasné vlasy. Bohužel dnes žádné vlasové mléko v drogerii neseženete Sad

jojo sanara, tu jsem jako malá měla u moře a byla super. už nevím jestli to byl jen šamp nebo i kondiš, asi jsem měla jen šamp, ale i tak byly vlasy dobrý.
a co vivality, to byl svýho času taky hit a nějak se nechyt Confused
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, tak já vzpomínám na takové gely, co byly ve skleněných obalech. Hrozně se mi líbily, pač byly krásně barevné. Růžový na ruce, modrý po holení a zelený na vlasy. Ten jsem v 15-ti hojně používala. Very Happy Dál jsem měla v oblibě pěnu s delfínem a pastu Tutti - Frutti. Very Happy No, bylo by toho hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

Já si tedy momentálně nevzpomínám na nic, co by mi chybělo, ale chci říct, že právě v době vašich příspěvků o Alverde citron/meduňka (září) jsem ho objevila zapadlý mezi kondicionéry citron/meruňka, dva kusy, takže myslím, že kdybyste měly hodně velký štěstí, tak ho ještě někde možná objevíte. Koupila jsem si ho, ale nesedí mi, nemůžu používat žádný balzám, mám potom vlasy splihlé a rychle mastné, po tomto sice méně, ale přece Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 4:00 am    Předmět: Citovat

Ja si vzpominam na Vidal Sasoon Wash and Go Laughing . Ten jsme kupovali furt, i kdyz to byl teda asi pekny s.hit = sampon a kondicioner v jednom Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 9:06 am    Předmět: Citovat

Jojo, taky si na něj vzpomínám, těsně po totáči to byl docela hit. Pár měsíců jsem ho používala (a se mnou i celá rodinka) - a pak mi začalo z hlavy sněžit, takže dosloužil na praní (ale svetry po něm byly moc hezký, hezčí než vlasy Wink Very Happy ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Tak mně moc chybí od Welly řada Sanara. Byla naprosto úžasná a měla i výrobky, které jiné značky ne. Moooc mě mrzí, že výrobce tuto řadu úplně přestal vyrábět. Úplně senzační bylo od Sanary například vlasové mléko, dodávalo hydrataci a měla jsem po něm úžasné vlasy. Bohužel dnes žádné vlasové mléko v drogerii neseženete Sad



Jo tak na Sanaru taky vzpomínám, nejlepší vlasové mléko a ta vůně byla taky krásná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já vzpomínám na šampon od Dermacolu s hedvábím, byl úžasný, na normální vlasy, ale přestali ho vyrábět, zřejmě kvůli malému odbytu. Dále vzpomínám na čiré tužidlo od Sebastianu ve spreji, vlasy neslepilo ale přitom dodalo krásný objem. Už se též nevyrábí.
A pak asi nejvíc na značku Nicky Clarke, na kterou jsem narazila v Německu, měla jsme od nich šampony a kondicionéry, ale úplně nej bylo stylingové tužidlo ve spreji. Nicky Clarke je britský kadeřník, tenkrát ty jeho výrobky dali do DM jako luxusní řadu, šampony byly za 9 EUR, tužidlo za 12 EUR. Asi špatný marketingový tah, dát do drogerie dražší kadeřnické výrobky. Kdo za to je ochoten dát více peněz, tak jde spíš do salonu, typická zákaznice v DM si šampon za 9 EUR nekoupí (alespon většina) když vedle má plné regály šamponu za pár centů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Není to sice šampon, ani nic na vlasy, ale já takhle teskním po "své" vůni Zelený čaj od Healing garden. Taky se už přestala vyrábět a už jen dopprodávají zbytky. Jsem z toho dost nešťastná, protože už spoustu let nemám vůbec čich a nemůžu si jen tak vybrat něco nového. Crying or Very sad Tohle mi všichni schvalovali a prý to na mě vonělo moc pěkně. Tak vůbec nevím, čím se vonět dál, ani nemám představu, jak to vlastně vonělo, ale chválili to všichni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.