EVP - Váš názor?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b27c117c6e4b7a5cbf4c1bb29080ff1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 10:38 am    Předmět: EVP - Váš názor? Citovat

,,EVP(Elektronic voice phenomena - fenomén elektronického hlasu) jsou hlasy zachycené na nahrávkách různých médií, které nepaří staré nahrávce ani rozhlasové stanici. Tyto hlasy jsou přisuzovány nejčastěji mrtvým. EVP je tedy způsob posmrtné komunikace s naším světem. EVP patří do široké skupiny, zahrnující všechny možné způsoby umožňující kontakt s mrtvými a podobnými bytostmi pomocí přístrojů, která se nazývá Instrumental TransCommunication ( - transkomunikace pomocí přístrojů). "

Počuli ste už o EVP? Rada by som vedela, čo si o tom mysíte. Podobnú tému som tu nenašla, ak tu niečo také je, prosím o preradenie. Dúfam, že vám nevadí špiritistická téma Smile Vopred ďakujem za všetky príspevky! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Tak o tom neslyším prvně, ale nějak mi k posouzení zda to je pravda či ne chybí více informací Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Ja som zial nasla k tomu viac info len v anglickom jazyku. Pridavam linky ak ma niekto zaujem omrknut a porozumie (na preklad nemam zial cias Confused

http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_voice_phenomena
http://www.aaevp.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

tohle znám jenom z filmu (myslim, že se jmenoval White noise), ale nevám, jestli se tomu reálně někdo věnuje...
ale ještě jsem si vzpomněla, že jsem o tom četla nějakou knížku, ale to bylo spíš nějaké fiction (teda aspoň mi to tak přišlo), ale bohužel už nevím, jak se jmenovala... (jestli si vzpomenu, tak napíšu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

Já to znám taky jen z filmů,ve skutečnosti nevím nevím....elektronická komunikace s mrtvými?Mrtvoly nekomunikují, jsou mrtvé. K tomuhle se stavím skepticky,ale samozřejmě že je to jen můj názor.Stát se může cokoliv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to našla, ta knížka se jmenuje Nikdo neumírá navždy a co si pamatuju, tak mi přišla dost zajímavá... rozhodně jsem díky ní začala o smrti přemýšlet z trochu jiného úhlu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Ja sa smrti dost bojim. Hlavne ked si predstavim, ze sa nestretnem uz so svojimi psami, to vie nastvat. (joke) Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Ja som o tom tiez pocula prvykrat z filmu, ale pak som nasla na nete infos, ze su aj rozne zdruzenia a spolky, tak som bola prekvapena.. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

EVP Smile krásne... na MC/VHS spôsobené poškodením magnetickej stopy a mechanickým poškodením nosiča. Videl som dokument kde bol takýto jeden "duch" na VHS ke z rodinnej oslavy prehnaný cez nejaké mašinky aby odfiltrovali šum a vyliezla z neho nedostatočne zmazaná stopa z predchodzej nahrávky kde nejaký dedulo vraví nech ho netočia Laughing úplnou náhodou to bola dedkova oslava Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

Brahmine, ty jsi ale zlý! Vyvracet pomocí nějaké materialistické fyziky a techniky existenci potenciální duchařiny, no fuj Smile

Každopádně - na projevy duchů pomocí videokazet mám naprosto stejný názor. Nevěřím tomu ani za mák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.