EVP - Váš názor?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=422a72ee3e0e511012cff75e00374248Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 9:57 am    Předmět: Citovat

tomu každopádně nevěřim, jestli duše zemřelých nějak komunikujou, rozhodně to nebude na úrovních, který známe
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Nejak tomu neverim, ze to bude zaznamenane na nejakom mediu alebo tak podobne. Ako potom dali o sebe vediet dajme tomu v stredoveku ked nebola televizia?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Nejak tomu neverim, ze to bude zaznamenane na nejakom mediu alebo tak podobne. Ako potom dali o sebe vediet dajme tomu v stredoveku ked nebola televizia?


Nedali vediet, ked nebola ani TV ani radio:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
tomu každopádně nevěřim, jestli duše zemřelých nějak komunikujou, rozhodně to nebude na úrovních, který známe


zdielam tento názor Smile

a tak isto súhlasím s "Brahminovou teóriou" o poškodení mag. stopy... mne sa to napríklad stávalo pri magneťákových kazetách: keď som niečo prehrala, tak občas bolo počuť to pôvodné Smile žiadni duchovia Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Clovek poprosil blizkeho umierajuceho cloveka, aby mu dal vediet, ake je to na ,,druhom brehu,,. A ten sa pripadne aj ozval? Ma niekto s niecim podobnym skusenost? (asi som tu za debila Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Když odešla na věčnost má maminka, tak se mé nejstarší sestřenici v kuchyni zastavily v tu chvíli, kdy odešla, hodiny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Když odešla na věčnost má maminka, tak se mé nejstarší sestřenici v kuchyni zastavily v tu chvíli, kdy odešla, hodiny...


Myslis, ze to moze mat naozaj s tym suvis? Ked totiz zomrela mne mamina, tak si pamatam ako druhu noc velmi zafukal vietor a odhrnul zaclonu az som sa zlakla (a pritom bolo skoro bezvetrie). Babka mi vtedy povedala, ze sa prisla s nami rozlucit.
tak neviem.. Sad Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

O EVP som videla film, moc tomu ale neverim, ale ani netvrdim, ze to nie je mozne, je to mozne.
S nami sa prisiel rozzlucit ujo, par dni po jeho smrti, moja mama sa onho starala po zdravotnej stranke ked bol velmi chory na srdce a myslim, ze na predlzeni jeho zivota mala velku zasluhu prave ona. Viem ze to bol on, lebo si pamatm, ze sme sa obe zobudili vnoci (cca 4 hodiny nadranom, a o takom case priblizne zomrel par dni predtym) na rachot na schodoch - 4 kroky hore a 4 dole (kazdy schod vrzga inak a uz presne pozname, ktorym smerom clovek kraca). Chcela som sa ist pozriet, co to, lebo sme boli same doma, ale mama mi povedala, ze nemam ist, asi sa otec opity vratil domov a nevie ist potihu. Zrazu mi hlavou preletel ujo a sa pamatam, ze som citila jeho pritomnost. Sice som mame nic nepovedala, ale s usmevom som zaspala, lebo som ho mala strasne rada, bol mi druhym otcom.
Rano sme vstali asi o osmej, sli do kuchyne a zrazu sa otvorili vchodove dvere a v nich stal otec s batohom, obidve sme nanho vyjavene divali, ze odkial ide, a on ze no predsa z Liptova, a mama ze ved vnoci prisiel domov, ze sme ho poculi a on z nie, ze len pred 2 hodinami nastupoval na vlak v Mikulasi, a spal na chalupe a ukazal nam listok z vlaku, no mama si musela sadnut a ja som sa zacala smiat ze predsa to bol ujo a ze nezabudol na nas (som mala dakych 16 rokov a pamatam si tu radost ako dnes, a uz som potom za ujom nesmutila, ale naopak, chyba mi ale som rada ze je v poriadku).

A este sa mi nedavno stalo, ze som zabudla, ako vyzerala babka, zabudla som jej hlas, a neskutocne som si priala ju nejako pripomenut a viem, ze som jeden vecer zaspavala s fakt silnym zelanim, aby sa mi s nou snivalo. Celu noc sm spala ako batola, a rano ma babka naozaj prisla zobudit. Bol to sice iba sen, ale znamenal pre mna srasne vela, bola ako ziva, zohla sa nado mna, oslovila ma, usmiala sa a zmizla. Ked som otvorila oci, nebola tam, ale ja som mala na tvari usmev a citila som ju, podakovala som v dusi a nemohla som o nej doma prestat rozpravat, zazitok ako keby som videla anjela. Strasne som sa snazila zachovat si ten pocit v pamati, zas som ju videla, pocula, neskutocna radost. Ale uz sa mi zacina zmatnovat, zabudam na nu Sad Sad Sad , asi si ju zas budem musiet vysnivat moju babulku Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Keď mojeje tete umrela mama tak v ten večer zaskočila za tetou na pokec... Teta vraví že si s mamou už roky tak dobre nepodebatovala, vraj to bol taký stav ako keď idete v noci na záchod. Síce ste hore ale pritom moc nerozmýšlate a ste v polospánku. No a na druhý deň ráno volali z nemocnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.