Floating

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e095164992fe597f3c8a9cfbe37adf7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 1:21 pm    Předmět: Floating Citovat

Tak, chtěla jsem se opítat jestli někdo z vás nemá vyzkoušenou tuhletu relaxační záležitost?

Tady je kratší povídání - http://www.klidapohoda.cz/index2.php?x=floating
http://www.floating.wz.cz/floating.html


Napadlo mě, že bych pár hodin zaplatila pro taťku - trpí lupenkou a je věčně ve stresu, tak bych mu dala poukázku nebo nějakou permici k vánocům. Sice to neni nějak extra levná záležitost, ale nemuselo by to být špatný. Samo sebou,že to chci nejdřív ozkoušet sama, ať vim, co kupuju Laughing

Jen se nějak nemůžu pořádně dohledat středisek tady v Praze. Našla jsem jedno u ipáku, ale jinak nic moc. Bráchova přítelkyně mi říkala, že tohle snad provozujou v BBC fitku, ale na jejich stránkách jsem nenašla žádnou zmínku.

Budu ráda za vaše názory,připomínky atd. Wink
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

Bittersweet, nejsem si jistá, jestli je to přesně to ono, na čem jsem kdysi byla, ale možná jo. Bylo to někde u ípáku (u zastávky Bruselská), člověka zavřou do takovýho vajíčka naplněnýho teplou vodou z Mrtvýho moře, je tam tlumený světlo, relaxační hudba (teda spíš šumění moře a pokřik racků). Já tam teda byla s postiženou kámoškou jako asistentka, jinak je tam člověk sám (ono se to nějak ve dvou už ani nesmělo, ale kámoška má fakt docela velký postižení, takže potřebovala pomoct s leháním i vstáváním a tak, takže se paní nechala nakonec uprosit).
Prostě tam tak ležíš a necháš se nadnášet. Na mě to teda bylo dost klaustrofobní, ale částečně taky určitě příjemný. Hezky to prohřeje (kámoška na to chodí protože je spasmická a tohle ji pomůže aspoň na pár dní od křečí - nemůže si to vynachválit). Já jsem v tý době měla dva takový miniexémky různě po těle, jeden mi to téměř zázračně vyléčilo, druhej naopak podráždilo. Možná by po dalších návštěvách ustoupil i ten druhej, nevím. Ale mně uzavřený prostory týhle velikosti nedělaj dobře, takže dobrovolně bych za to ty prachy prostě nedala. Ale za pokus to stojí - jsem slyšela, že třeba zrovna na lupénku je voda z Mrtvýho moře fakt dobrá.
Jo, hodně blbý bylo, když jsem si, já trubka, hrábla tou mokrou rukou na čelo, a ono mi to steklo do oka:oops: Evil or Very Mad Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Jo na Bruselský to bude to, co jsem našla Wink . Jen teda mě to na těch fotkách přijde nějaký malý Very Happy . Táta má 190cm, tak aby se tam nějak nekroutil.
Když čtu, jak se tam člověk nechá unášet - tak bych tam hned šla Laughing . Kvůli tomuhle mam třeba ráda solárko - o opálení mi nejde (opalovat by to vůbec nemuselo), ale ráda se prohřeju a odpočinu. (hlavně ted, když mrznu v práci).
Tit hrabat si rukou do očí a na čelo, když je to slaný neni moc chytrý Laughing - ale tak stane se.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Nojo, když ono mě to čelo děsně svědilooo! Embarassed Rolling Eyes A do očí mi to pak už steklo samo...
Jinak kroutit se tam taťka snad nebude, zas tak maličký to není - ale já holt menší uzavřený prostory hůř snáším (nebejt tý kámošky, asi bych tam vůbec nevlezla, o relaxaci by v mým případě nemohla bejt řeč - a solárka jsem po jednom velmi krátkým pokusu taky vzdala, ani auta a výtahy nijak zvlášť nemiluju a jsem docela ráda, když po cestě můžu vystoupit). Což znamená, že Tobě by se to mohlo líbit podstatně víc než mně! Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

Jo, a ono to ani není tak slaný, jako spíš děsně hořký!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.