Co najít pod stromečkem, aneb ideální dárek ?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d44e1418e245f48167dddff6e878610aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:29 pm    Předmět: Co najít pod stromečkem, aneb ideální dárek ? Citovat

K tomuhle tématu mě inspirovalo už jedno existující. Ovšem tentokrát bych ráda, abyste napsali jednu věc, kterou byste si letos ze všeho nejvíc přáli najít pod stromečkem. Řekněme, kdyby vás někdo chtěl podarovat.
Peníze nejsou limitující, i když takový dům na pobřeží by se pod ten stromek asi těžko vešel. A musí to být něco hmotného (takže ne takové ty obecnosti jako třeba zdraví atd.)
A počítají se i živé dárky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Jaj, Nicole, pro mě je to děsně těžký...navíc takový blbý, protože mám v listopadu narozky Very Happy k těm chci čelovku Very Happy

a pod stromek by bylo fajn auto, akorát to je takovej nereál Very Happy ale vyhlídla jsem si pyžamko Embarassed
jinak nejradši mám praktický dárky všeho druhu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

tak mi na vanoce nehrajem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já si moc přeju web kameru, abych mohla být alespoň v nějakém každodenním kontaktu s jednou malou osůbkou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Tak já mám jedno tajné přání, tak to nemůžu říct. A z toho zbytku je hrozně těžké vybrat. Ale zrovna včera jsem si milému stěžovala, že mi nikdo nekupuje knihy a já jsem přitom vyloženě knižně dárkový tip. A např.tahle by mě určitě potěšila.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 7:06 am    Předmět: Citovat

Budu mít kromě Vánoc ještě kulaté narozeniny. Dostanu nejspíš 3 nové zuby - korunky. A co bych ráda dostala, kdybych si mohla vymýšlet? Nejspíš osmáka degu nebo nějaký šperk. Nerada dostávám praktické věci do kuchyně, které se nesmějí rozbít, protože pak slyším: jakl ty se k tomu chováš?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 8:17 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Budu mít kromě Vánoc ještě kulaté narozeniny. Dostanu nejspíš 3 nové zuby - korunky. A co bych ráda dostala, kdybych si mohla vymýšlet? Nejspíš osmáka degu nebo nějaký šperk. Nerada dostávám praktické věci do kuchyně, které se nesmějí rozbít, protože pak slyším: jakl ty se k tomu chováš?!


Luminko proč ti nedovolí mít doma osmáčka když po něm tolik toužíš? Když tak koukám na tu mojí bandu zlatíček jak zrovna teď dospávají ve své "ložnici" proflámovanou noc tak je mi to líto, že ho nemůžeš mít. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Jinak moje přání k těmhle svátkům? Mám jedno děsně tajný, to se mi asi nesplní (alespoň letos to určitě nevyjde, navíc to je druh přání které si stejně musím splnit sama, na to Ježíšek nestačí Laughing ).
Vždycky mě spolehlivě potěší dva okruhy dárků - knížky a věci pro moje zvířátka. Ale letos bych docela uvítala pořádné bydlení, nejlépe svoje, podnájmy už mi lezou krkem. Bohužel nereálné. Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:23 am    Předmět: Citovat

Cris napsal:
luminka napsal:
Budu mít kromě Vánoc ještě kulaté narozeniny. Dostanu nejspíš 3 nové zuby - korunky. A co bych ráda dostala, kdybych si mohla vymýšlet? Nejspíš osmáka degu nebo nějaký šperk. Nerada dostávám praktické věci do kuchyně, které se nesmějí rozbít, protože pak slyším: jakl ty se k tomu chováš?!


Luminko proč ti nedovolí mít doma osmáčka když po něm tolik toužíš? Když tak koukám na tu mojí bandu zlatíček jak zrovna teď dospávají ve své "ložnici" proflámovanou noc tak je mi to líto, že ho nemůžeš mít. Crying or Very sad

To sem sice nepatří, ale můžu se zeptat, co v noci dělali?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:37 am    Předmět: Citovat

Roztáčely (všechny jsou to holčičky) naplno své tři kolotoče, já jsem jim je zapomněla přes den zprovoznit tak si to v noci vynahradily. No a protože dostaly i nový dřevěný tunel musely ho důkladně ochutnat Laughing . Rámus to byl solidní. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.