Co najít pod stromečkem, aneb ideální dárek ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2906debf7d47feb03be4ed39a03ca907Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

Dlouho jsem přemýšlel a došel k závěru, že nejraděli bych chtěl pod stromečkem najít svou dýku , kterou jsem vozil přes 25 let ven na tremp, kterou mě, když nám po x té vykradli klubovny, byla, mou blbostí , též odcizena... Confused Embarassed Crying or Very sad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

My taky na vánoce doma moc nehrajem, spíš se předem domluvíme, co by se nám hodilo a čím si uděláme radost. Takže s taťkou si k letošním vánocům nadělíme GPSku, na tu už se vážně těším Very Happy
A jinak miluju vlastnoručně udělané dárky-je to takový hřejivý pocit, že si na mě ten člověk udělal chvilku čas a vyrobil něco jen a jen pro mě, i když je to maličkost, pořád lepší než nějaká hloupost z obchodu Smile (a protože jsem typická ženská, tak nejradši mám takto vyrobenou bižuterii a podobné blbinky Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

No vážení, vy se tedy máte rádi Confused
Přiznám se, že to byla otázka s trochu jiným záměrem, než se původně zdá. Poslední dobou totiž v okolí probíráme takový zajímavý jev. Lidi neumí přijímat. Když si mají o něco říct, nebo si něco přát, přijde jim to "takový blbý". Není to skromnost, spíš to často vychází z pocitu, že jako osoba za nic nestojím, nic si nezasloužím atd.
Schválně jsem psala, že peníze a podobné věci nejsou limitující. Ovšem téměř nikomu se nepodařilo vymanit ze svázanosti tzv. "civilizace" a každodennosti.
Copak už vám nezůstaly žádné sny a přání ? Kdybych se zeptala dětí, nestačili by se překřikovat, co všechno by si přáli. Ale my dospěláci se brzdíme a svazujeme. Záleží ale jen na nás, za co sami sobě stojíme.
Takže znova: vzpomeňte si na to dítě (určitě jste jím jednou byli Wink ) a hoďte mi sem jedno krásné přáníčko.

Clondyk podle mě pochopil, o co jde Smile

P.S. A všem Ebeneezerům (Dickens) vzkazuji : že na vánoce nehrajete ? Bah ! Humbuck !!
Proč neoslavit zimní slunovrat aneb návrat slunce do našeho života a obdarovat ostatní a také sami sebe trochou vřelosti a radosti. A to i v té hmotné podobě. Dřív lidé pořád něco slavili a my teď máme pocit viny, že bychom místo toho měli dělat něco rozumnějšího a užitečnějšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Dětský sen bylo miminko. Mladší bráška. Toho jsem se nedočkala.

Pak jsem si strašně dlouho přála, abych pod stromkem našla prince s mašličkou na krku Smile Posledních pár let bych našla nejraději miminko v košíku. (Ale muselo by být jen a jen moje) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Tak já se přiznám, že přijímat opravdu neumím. Strašně ráda ale podarovávám, to mě hrozně baví Smile Ale jak má přijít na přijímání, jsem v rozpacích. Ale měla jsem to tak celý život, i v dětství. Nevím proč. Mě vždycky dárky akorát rozbrečely, než aby mi dělaly radost Sad

Jinak se ale přiznám, že celkem nechápu, proč vždycky když mi někdo něco dát, tak je to úúúúplně mimo Laughing Jsem člověk spousty spousty zájmů, a nikdo se mi nikdy netrefí do toho, co by mi třeba mohlo udělat radost, zajímavé Laughing

Jinak, co bych si přála... KNÍÍÍÍŽKÝÝÝ, nejlépe nějaké ilustrované biologie, zdravotnictví nebo tak, jsem maniak do solných lamp, lapačů snů, přírodní kosmetiky, oblečení, ale to si stejně musím kupovat sama. A šperky... náušnice, na ty mám slabost. A souhlasím s pár nademnou - mám ráda ručně vyrobené dárky. Hrozně toužím po jedněch chemických náučnicích, jsou ale hodně drahé, ale kdyby mi je někdo koupil, nelíbilo by se mi to, ALE kdyby mi je někdo vyrobil, byla bych štěstím bez sebe Smile Přijde mi to prost krásné, když někdo dárek vyrobí, než aby šel do obcho'dáku, tam cosi koupil a pak to věnoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 3:51 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
nikdo se mi nikdy netrefí do toho, co by mi třeba mohlo udělat radost, zajímavé Laughing


...škoda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Není to skromnost, spíš to často vychází z pocitu, že jako osoba za nic nestojím, nic si nezasloužím atd.
Schválně jsem psala, že peníze a podobné věci nejsou limitující. Ovšem téměř nikomu se nepodařilo vymanit ze svázanosti tzv. "civilizace" a každodennosti.
Copak už vám nezůstaly žádné sny a přání ? Kdybych se zeptala dětí, nestačili by se překřikovat, co všechno by si přáli.


Pocit menecennosti, svazanost kazdodennosti? Nemyslim, ze to lze chapat zrovna timhle zpusobem.
Tak treba ja patrim do kategorie: faaakt nic nechci. Ale ja byla takova od mala, mamka byla skoro nestastna, ze nechci nic na vanoce, narozky ani sem z ni nikdy nic nepacila v obchode. A pripada mi, ze s vekem se to akorat stupnuje Laughing . Prijde mi, ze cim min veci mam, tim jsem ,,svobodnejsi". Taky je to asi zpusobene mym absolutnim nedostatkem pochopeni pro modni veci a manii nakupovani vubec.
Ale sranda je, ze zrovna ja jsem dostala pred 3 tydny auto. Ale fakt jsem ho nechtela Smile
A uz ted se desim, co mi nasi vymysli za promoce...

Ale kdyz jsem se poctive zamyslela, tak tohle bych moc chtela. edit: dvakrat
Exclamation Exclamation


Naposledy upravil felcharka dne ne září 28, 2008 4:19 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak mi na vanoce nehrajem Laughing

my taky ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

Já mám Vánoce hrozně ráda, žádný jiný svátek si tak neužívám. Dárky ráda dávám i ráda dostávám. Nebývají drahé, vše užitečné si stejně kupuju sama, ale ten pocit obdarovajícího a obdarovaného si moc užívám. Nechtěla bych si jednou na Vánoce "nehrát". To mi přijde hrozně smutný. K těm ručně vytvořeným dárkům - ty mě těší od menších (věkem Laughing ) členů rodiny, ale představa mého drahého nebo nervního tatíka jak na koleni stloukají, vážou, matlají jakýsi dárek pro mě Rolling Eyes Laughing, ta představa je komická. Asi bych byla ráda, že to přežili. Anebo že mě kýženým předmětem v amoku neutloukli. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Tak k těm "ručním" dárkům mě napadá leda tak masáž Laughing Jinak pokud ten člověk nemá na něco talent, je to většinou dost trapas a následně končí dárek jako "lapač prachu".
Mám ale jednu historku. Kamarádka mi kdysi k prvním vánocům dala nátepník s názvem mojí oblíbené kapely vyvedeným z "cvoků". Byly takové zvláštní s prohlubní a já :"jééé kdes to koupila, to je zajímavý". Ehm, nakonec se ukázalo, že to dělala sama a do těch cvoků tolik mlátila kladivem, že je promačkla. Laughing
Ovšem ten nátepník nosím na každý koncert té kapely. Takže to se povedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.