Co najít pod stromečkem, aneb ideální dárek ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2285e70fb5efdd615059891db241fe3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Nicole napsal:
Není to skromnost, spíš to často vychází z pocitu, že jako osoba za nic nestojím, nic si nezasloužím atd.
Schválně jsem psala, že peníze a podobné věci nejsou limitující. Ovšem téměř nikomu se nepodařilo vymanit ze svázanosti tzv. "civilizace" a každodennosti.
Copak už vám nezůstaly žádné sny a přání ? Kdybych se zeptala dětí, nestačili by se překřikovat, co všechno by si přáli.


Pocit menecennosti, svazanost kazdodennosti? Nemyslim, ze to lze chapat zrovna timhle zpusobem.
Tak treba ja patrim do kategorie: faaakt nic nechci. Ale ja byla takova od mala, mamka byla skoro nestastna, ze nechci nic na vanoce, narozky ani sem z ni nikdy nic nepacila v obchode. A pripada mi, ze s vekem se to akorat stupnuje Laughing . Prijde mi, ze cim min veci mam, tim jsem ,,svobodnejsi". Taky je to asi zpusobene mym absolutnim nedostatkem pochopeni pro modni veci a manii nakupovani vubec.
Ale sranda je, ze zrovna ja jsem dostala pred 3 tydny auto. Ale fakt jsem ho nechtela Smile
A uz ted se desim, co mi nasi vymysli za promoce...

Ale kdyz jsem se poctive zamyslela, tak tohle bych moc chtela. edit: dvakrat
Exclamation Exclamation

Ideální cíl pro "žravé" dárky Wink Ty se snědí a nepadá na ně prach Razz

Jo a ten pelech je parádní !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, Nicole, já opravdu nemám pocit, že si nic nezasloužím, ale sama jsi vyloučila abstraktní dárky a já opravdu nemám žádné velké přání, které by se dalo koupit/pořídit pod stromeček. Auto nechci, bydlet mám kde, na elektronické hračky (mobily apod.) si nepotrpím... tak nevím, co sis představovala, že by bylo důstojnou odpovědí na tvůj dotaz.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:46 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No já nevím, Nicole, já opravdu nemám pocit, že si nic nezasloužím, ale sama jsi vyloučila abstraktní dárky a já opravdu nemám žádné velké přání, které by se dalo koupit/pořídit pod stromeček. Auto nechci, bydlet mám kde, na elektronické hračky (mobily apod.) si nepotrpím... tak nevím, co sis představovala, že by bylo důstojnou odpovědí na tvůj dotaz.

Proč hned myslet na spotřební věci ?
Co třeba tohle: někdo ti řekne dám ti milion korun, ale jen pod podmínkou, že si splníš svůj sen.
Jedna moje kamarádka by konečně jela na Island, druhá si otevřela krámek s kořením, kamarád by si pořídil koně... Tak asi takhle Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
dana napsal:
No já nevím, Nicole, já opravdu nemám pocit, že si nic nezasloužím, ale sama jsi vyloučila abstraktní dárky a já opravdu nemám žádné velké přání, které by se dalo koupit/pořídit pod stromeček. Auto nechci, bydlet mám kde, na elektronické hračky (mobily apod.) si nepotrpím... tak nevím, co sis představovala, že by bylo důstojnou odpovědí na tvůj dotaz.

Proč hned myslet na spotřební věci ?
Co třeba tohle: někdo ti řekne dám ti milion korun, ale jen pod podmínkou, že si splníš svůj sen.
Jedna moje kamarádka by konečně jela na Island, druhá si otevřela krámek s kořením, kamarád by si pořídil koně... Tak asi takhle Wink

Aha, tak tohle jsem nepochopila, že se počítají i takové věci.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

Tak kdyby nám někdo dal milion (no teda, ono by na to asi bylo potřeba poněkud víc než milion... Twisted Evil ), tak bychom si splnili svůj sen a rozloučili se s Brnem a jeho okolím, našli si nějaký hezký, nepříliš velký domek v nějakém rozumném městě na Hané a přestahovali se tam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Dárky dávám moc ráda, pokud vím, že určitě potěší. Ale taky ráda dostávám a je určitě milion věcí, co bych si přála... Teď bych měla největší radost z nějakého krásného župánku pro princeznu Smile Satén, kraječky a tak Wink

To mi připomíná nezapomenutelnou sérii dárků, které jsem dostala jedny Vánoce: vytoužený obrovský hrnek, k němu zimní čajík, krásné chlupaté ponožky, termofór a měkoučkou deku - užívala jsem si všech celou zimu a blahořečila dárcům Smile
Nejlepší dárek, co jsem dostala, když mi bylo 8, byl pejsek... Teď to bohužel budou druhé Vánoce bez něj....... Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

Nicole, být tebou bych asi trochu přejmenovala název tématu, asi jsem ho tím pádem taky vůbec nepochopila Sad ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

tak kdyz to nebude o vanocich a jentak mimo,tak bych si prala projezsit cely svet,plavat s delfiny na volnem mori,koupat se ve vodopadech a zabydlet se nekde na pobrezi v nadhernem starodavnem dome Very Happy a k tomu bychom si zaridili cajovnu abychom byli s tygrikem stale spolu.......jooo a k tomu velky sen od detstvi zachranit svet a po tom si poridit ohromny atelier(nejlip s obrimi secesnimi okny a ouplnou vybavou Very Happy a je toho jeste spoooousta Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 7:33 am    Předmět: Citovat

Já Vánoce miluji. mám ráda tu atmosféru - akorát teda když není ten sníh tak mi to trošku kazí Sad. mám dvě malé děti, takže se snažim, aby Vánoce byly moc pěkné a je fakt, že se mě malej celej rok ptá, kdy už přijede ten Ježíšek Smile (podle něj má velké auto, aby uvezl tu kupu dárků Very Happy). Dárky kupuji ráda a je pravda, že nemám ráda takové ty typu,kup nám tohle.. raději přemýšlím sama co by bylo orginální a co by udělalo radost Smile. a co bych chtěla já? no jelikož mám ty malé děti a nikoho na hlídání tak nějaký stepper nebo něco podobného domů na cvičení. A určitě nějaký stříbrný náramek Smile(nejlépe s andílkem Very Happy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 7:45 am    Předmět: Citovat

já bych spíš zavedla téma co koupit letošní Vánoce (a hlavně co koupit polovičkám, páč to je vždycky oříšek Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.