Přelivy v pěnové i jiné formě
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=021449ef72349f026d8236d1f9bbd45bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 2:01 pm    Předmět: Přelivy v pěnové i jiné formě Citovat

Ahoj, prosím vás, nemáte někdo ponětí, jestli jsou ještě k dostání přelivy ve formě pěny ? Bývalo to v krabičce jako barva, ale uvnitř byla malá lahvička vypadající jako pěnové tužidlo. Aplikovalo se to jako tužidlo, vmasírovalo a smylo.
Neprozřetelně jsem kamarádce slíbila, že jí udělám tmavý přeliv na myšecí vlasy a teď se mi nechce do toho tekutého šampony v pytlíčku Sad Radši bych něco operativnějšího na aplikaci Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

řekla bych, že to stále existuje, zkus se poptat v drogerce. a ono to bylo tužidlo a mám dojem, že se to nesmývalo (babča to používala...)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Ty barvící pěny si pamatuju. Bylo to moje první barvení (z blond na rezavo). Dopadlo to děsně, protože se ta pěna špatně nanášela. Už jsem to roky neviděla nikde prodávat. Jen takové ty barevné tužidla, ale to není ono. Každopádně "tekutý přeliv" mi na aplikaci připadá jednodušší, než pěna. U té barvící pěny mi připadalo, že jí potřebuju 2x tolik, abych neměla fleky...ale to je taky asi o zručnosti Embarassed Smile Jsem zvědavá, jestli to někde seženeš, protože já po nich pátrala před pár lety a nenašla jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Jejda ted si nevzpomenu značku, ale mamka mi hnědé pěnové barvící tužidlo přinesla z Hypernovy. Je to taková růžovohnědá nádobka jak s tužidlem a je velká! a videla jsem to i v takové obyč. drogerii, žádný řetězec jako DM nebo Rossman. Zkus se podívat, určo se prodává. Ale bacha při barveni použij rukavice a pak se to taky hodně odírá a určo i polštář krapec špinavší. A bud si toho tužidla dáš málo a nemáš to hezky zabarvené, nebo si ho dáš sice dost, ale pak to má i velký tužící efekt a to pak si zas neporadíš s účesem. Takže raději tekutý přelivek v polštářku. Já si tím tužidlem chtěla zakrý zrz odlesky a mno nic moc, ted uz nejsou ty zrz odlesky tak patrné, tak zas vytáhnu tužidlo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Díky všem. Nešlo o tužidlo, býval to prostě přeliv, ale v pěnové formě. Dneska jsem to vzdala a koupily jsme ten pytlíček Palette. Dobře jsem věděla, proč chci tu pěnovou konzistenci, tohle nepěnilo ani náhodou a nanášení bylo vážně protivné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Díky všem. Nešlo o tužidlo, býval to prostě přeliv, ale v pěnové formě. Dneska jsem to vzdala a koupily jsme ten pytlíček Palette. Dobře jsem věděla, proč chci tu pěnovou konzistenci, tohle nepěnilo ani náhodou a nanášení bylo vážně protivné.

většinou tyhle šampony snesou rozředění až 1:1 a pak se to i líp nanáší... aspoň to tak dělám...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

jeeej ten penovy preliv si pamatam,bol v krabici ako farba a flasticka mala modru farbu,pouzila som ho na moje uplne prve farbenie,mala som asi 14nast a pouzila som odtien velmi blizky mojej farbe vlasov takze si to vobec nikto nevsimol len jeden chalan ktoremu som sa pacila Embarassed sa ma opytal ze ci mam prefarbene vlasy a ja som bola pysna ze si to vsimol aj ked to nebolo vobec vidiet Laughing len take trosku zlatavejsie odlesky nabrali moje popolave vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Jejda ted si nevzpomenu značku, ale mamka mi hnědé pěnové barvící tužidlo přinesla z Hypernovy. Je to taková růžovohnědá nádobka jak s tužidlem a je velká! a videla jsem to i v takové obyč. drogerii, žádný řetězec jako DM nebo Rossman. Zkus se podívat, určo se prodává. Ale bacha při barveni použij rukavice a pak se to taky hodně odírá a určo i polštář krapec špinavší. A bud si toho tužidla dáš málo a nemáš to hezky zabarvené, nebo si ho dáš sice dost, ale pak to má i velký tužící efekt a to pak si zas neporadíš s účesem. Takže raději tekutý přelivek v polštářku. Já si tím tužidlem chtěla zakrý zrz odlesky a mno nic moc, ted uz nejsou ty zrz odlesky tak patrné, tak zas vytáhnu tužidlo....

Tohle mamka taky měla (fialové), jednou jsem to zkoušela a výsledek na vlasech viditelný veškerý žádný, akorát mám od té doby fialovou žehličku na vlasy Laughing V té době jsem ji ještě jednou za čas používala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 9:52 pm    Předmět: Přeliv na barvených vlasech Citovat

Very Happy lidičky potřebovala bych poradit Crying or Very sad barvím si vlasy od čtrnácti let měla jsem na hlavě všechny možný odstíny barev od černomodré(pokus o melír v mládí) až po uplně bílé blond aktuálně mam tmavě podbarvené vlasy s hnědými a hodně světle blond pramínky Confused asi je vám jasné že mam šíleně krepaté,spálené vlasy,roztřepené konečky...hrůza.mam je přirozeně vlnité a aby nevypadali tak zničeně tak si je žehlim což vim že je další chyba ale...co člověk nadělá když vypadá jak beránek,no jo kdo má vlnitý tak chce rovný a naopak...ale k věci Laughing přemýšlim že bych si nechala všechno odrůst a chtěla jsem se zeptat jestli bych mohla používat přeliv dokud by mi tahle hrůza neodrostla co myslíte?máte zkušenosti s přelivem?byla bych moc ráda kdyby jste někdo napsal jsem zoufalá moc děkuji za odpověd'(snad někdo napíše protože můj dotaz asi vypadá opravdu stupidně Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile , no záleží, jakou barvu přelivu máš na mysli. Pokud nějaký do hněda, tak to ti překryje, ale asi budeš muset barvit častěji, aby jsi ten melír sjednotila, bude se to rychleji vymývat. Já jsem asi před dvěma měsíci přešla z hodně blond melíru na přeliv z henny hnědý od Henne color a nemůžu si ho vynachválit. Vlasy se lesknou, drží tvar a co hlavně, nemusím je normálně žehlit. Bez žehličky jsem nemohla na ulici. Vlasy jsem měla vždy hodně suché, takové krepaté a pokud jsem do nich nedala tunu přípravků, byla to katastrofa. Vždycky jsem obdivovala holky, co si umyly vlasy, nemusely do toho nic dát a měly je nádherné. Přešla jsem taky na přírodní šampony URTEKRAM, kondicioner nepoužívám a po umytí si dávám doma vyrobený gel z lněných semínek. Na vlasech to jde opravdu poznat. Dneska jsem přeliv dávala popáté a krásně chytl, nevím jestli je to tím úplněk nebo co ... Laughing Ale už mám koupenou hennu a budu už jen u ní (tedy doufám, ještě jsem práškovou nezkoušela). Taky se to dost vymývá, můj odrůst je původní po dvou mytích, ale na melírech drží, ale není to určitě nějaký velký rozdíl, jen já ho vidím. Ale zároveň to je dost drahá investice, protože aby byla barva hezká a sjednocená, musela bych barvit co 10-14 dnů, to by mě zrujnovalo. Laughing Proto i ten přechod na práškovou hennu, která je i bez chemky. Tedy snad. Laughing Rolling Eyes Ale jako na přechod mezi chemii a hennou vřele doporučuji!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.