Přelivy v pěnové i jiné formě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e2cdbb89fe77c42646dbd122df09118Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Smile jsem moc ráda že jsi mi napsala tím přelivem jsem právě myslela nějakou tu hnědou o henně jsem slyšela a četla plno zajímavých názorů a zkušeností ale mam strach ji používat protože mam svoje vlasy takový světlý ,,šedá myška'' a jak jsem psala několik barevných odstínů...uvažovala jsem třeba o loreal casting nebo jak se tomu nadává prostě přeliv...ach jo vůbec nevim co dělat chci to nechat všechno odrůst ale zároven nechci vypadat jak blb když mi to bude odrůstat copak ty vršky jdou ale to tmavě podbarvený(zbytek z experimentu obarvení celý hlavy na tmavě hnědou-výsledek barva až do černa a jelikož mam přirozenou barvu světlou tak si to asi dokážeš představit-katastrofa)už jsem z toho na větvy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

Jo tak to ti rozumím, já mám úplně stejnou přírodní barvu, taková ta nijaká myší šeď. Ale pokud chceš dát vlasy dokupy, tak ti ten přeliv fakt doporučuji, loreal máš zase chemii v bleděmodré. Mě to napoprvé zakrylo všechen melír a sjednotilo tu barvu fakt jako chemka, nepatrné rozdíly tam byly, ale s tím jsem počítala. Škoda že mi jdou špatně převést fotky do compu, hodila bych jí sem, no zkusím to dát do galerky. Fakt ty vlasy jsou rozdíl. Já si řekla, že místo abych nechala u holiče a melírů 600,-, někdy i více, že Laughing , tak jsem si objednala ty přelivy a teď i hennu LUSH z Anglie, tak se moc těším. Embarassed Záleží na tobě, ale jí bych ten hennový přeliv vyzkoušela, je trochu i s chemii, takže kdyby jsi nebyla spokojená, vždy můžeš na to buchnout třeba ten Loreal. Myslím, ale že budeš a pak bys třeba mohla přejít na tu hennu, když budeš mít ty vlasy sjednocené. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

moc ti děkuji za rady ta lush z anglie musí být asi super vid?jestli se můžu zeptat jakou hennu jsi použila uplně poprvé? Smile s tim holičem máš pravdu katastrofa Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:55 pm    Předmět: Citovat

Jaká je LUSH, tak to ještě nevím, je na cestě z Anglie. Laughing A práškovou hennu zatím žádnou, jen mám za sebou 5x přeliv. Smile Vyfotila jsem se, tak snad se mi to podaří dát teď do galerky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

se asi ptám jak potouchlo ale ona je henna přeliv a prášek jo Laughing no tak to bude ještě zajímavý Laughing už mam fotku v galerce Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

no tak jsem usoudila že napíšu kámošce co mi dělá vlasy-kadeřnice...moc díky za odpověd Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsi dobrá, já zápasím se zmenšením fotky. Embarassed Jo jo, je to přeliv něco mezi chemii a přírodní hennou, neobsahuje čpavek ani amoniak, krásně voní levandulí a celkem dobře chytá, vymývá se hlavně na neobarvených vlasech chemkou. Tam drží trochu asi jako barvící šampon. doba barvení je psána 45 min. Je to v lahvičce, nanáší se jako normální barva - tekutá. Henna sypká se míchá s dalšími přísadami, jako káva, pro tmavé vlasy, olej, koření atd..., nechává se to déle na vlasech, někdo i celou noc. Vlasy jsou pak vyživené a drží tvar. Když by jsi to ale dala teď na ten melír, byla by jsi pravděpodobně oranžová nebo i zelená. Proto ten přeliv na přechod mezi chemii a hennou. Když vlasy s ním ztmavíš, pak ti nic do zelena nechytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:11 pm    Předmět: Citovat

V galerce nic nemáš. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Shocked úhááá tak to je divný zkusim to znova podívej se za minutku jo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:27 pm    Předmět: Citovat

No tak něco takového jsem měla taky! Ale sluší ti to! Wink Ale hnědá bude taky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.