Přelivy v pěnové i jiné formě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a82db06b1447b4e42e302c8408f0221Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simonka
8-20
8-20


Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:30 pm    Předmět: Citovat

jééé moc děkuju Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to dala do galerky, ale jen kousek, více to nešlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynet
8-20
8-20


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 12:19 am    Předmět: Citovat

Kačorku, chtěla jsem se zeptat ten přeliv od henny také zesvětluje třeba jen nepatrně, ze středně hnědé na světlejší, jde to do blond? počítám, že jako přeliv asi nezesvětluje, ale jen oživí barvu nebo obarví na tmavo, je to tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 7:08 am    Předmět: Citovat

Přelivy na barvené vlasy spojeno s původním vláknem o přelivech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Lynet napsal:
Kačorku, chtěla jsem se zeptat ten přeliv od henny také zesvětluje třeba jen nepatrně, ze středně hnědé na světlejší, jde to do blond? počítám, že jako přeliv asi nezesvětluje, ale jen oživí barvu nebo obarví na tmavo, je to tak?

Lynet, tak to nevím, s tím zkušenosti nemám, je jen zlatá blond od hennecolor a myslím, že je to tak asi na to oživení, když chceš zůstat u světlé, ale že by zesvětlovala, nevím. Když vyzkoušíš, dej vědět. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucianetta
41-80
41-80


Založen: 25.3.2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 1:07 pm    Předmět: Přelivy Citovat

Po neúspěšných pokusech o barvení vlasů natmavo henou (DM, Hennecolor) a taky pro celkem nepraktické nanášení a dlouhé působení heny bych šla ráda opět do přelivu.

Dřív jsem užívala Pallete Color Shampoo a byla jsem celkem spokojená s barvou i kvalitou vlasů, ale hodně lidí mi říkalo, že zrovna Pallete je z těch míň kvalitních značek. Vzhledem k tomu, že si vlasy plánuju barvit natmavo natrvalo a nerada bych za pár let měla zničené vlasy (případně byla oplešatělá Embarassed ), hledám co nejšetrnější barvu (přeliv). Můžete mi, prosím, poradit?
Děkuju moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, máš pravdu, že Palette nemá zrovna nejlepší pověst. Těch přelivů bych se ale nebála, ty mi přijdou neškodný. Pokud ti vyhovovaly, proč ne. Mamka je spokojená i s barvou, ale má krátký vlasy, takže to neřeší. Než by si je stihla případně zničit, odrostou Smile
Loreal dělá přeliv - Casting, je tu samostatný vlákno. Mají ho normálně v drogerce. Hnědých odstínů dělají hafo, měla bych problém si vybrat. Ze světlých si bohužel nevyberu Confused Jednou jsem ho zkusila a je dobrej, jen se někomu dost rychle vymývá.
Pak se můžeš ještě poptat v kadeřnictví po nějakých profesionálních přelivech, s těma zkušenost nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

Ahoj, co říkáte na tento postup? Neničím si tím moc vlasy? Asi před 10 dny jsem barvila Castingem na černo, ale pokud znáte Casting, pak víte, že se to příšerně vymývá..takže už to není tak pěkná černá co na začátku a to mě štve. Nechci ale na to dávat po 10-14 dnech další přeliv (mám v plánu černé Palette), a tak jsem si koupila jakýsi barevný šampon v pytlíčku. Značka se jmenuje Marion, stál 25Kč, píše se tam že obsahuje UV-Filtr a vydrží 6-8 umytí. To bych si teď chtěla plácnout na hlavu, abych měla pěkně černou, ale přitom abych vydržela ještě aspoň 2 týdny do dalšího barvení právě tím Pallettkem. Takže, aby to bylo srozumitelné: dala jsem Casting, po 14 dnech dávám Marion barevný šampon a po asi dalších 14 dnech (pokud ta černá už nebude moc černá) dám Palette color shampoo. A teď by mě zajímal váš názor, jestli bych třeba neměla zvolnit, jestli si ty vlasy moc nerasuju chemií? Embarassed Nebo je to v pohodě? Moc dík za radu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 4:10 pm    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s barvícími tužidly?
Konkrétně myslím taková
http://www.hair-cosmetics.cz/barevne-peny-a-tuzidla/

U některých píšou, že se vymyjí po jednom umytí, některé až po 8 umytí... Zajímá mě hlavně, jestli chytají na šediny a jestli je to aspoň na chvíli trochu natónuje.
Mám totiž přírodně hnědočerné vlasy a sem tam nějakou šedinku. Zatím jich nemám moc, tak se mi nechce používat normální barva nebo přeliv. Mám potom celkem vysušené vlasy. Hennu jsem používala několik let, ale nikdy jsem nebyla spokojená s odstínem, teplé barvy ke mě prostě nejdou.
Tak mě napadly ty tužidla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.