Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=607298f3906b6307388f1a05fca213cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

O to mi jde...ta černá s nádechem modré je opravdu tvrdá. Proto se snažím přijít na to jestli někdo z vás nemá odzkoušeno něco teplejšího.
Vím, že teplé černé se dá dá dosáhnout pomocí čokoládově hnědého palettka, přelivu. Vím že i jiné značky ( ale permanentních ) udělají krásnou tmavou.
A vím jak to skombinovat s hennou, aby to mělo šmrnc a lesklo se to jako blesk.

Ale to je všechno časově náročné, proto zkouším poptat se jestli to není už někde namíchané, prostě instatní. Ale asi nebude, hmm. Confused

Tohle se mi líbí:http://i10.ebayimg.com/02/i/000/f8/e0/d146_2.JPG

anebo toto!!! Smile http://a.bebo.com/app-image/6896537886/5411656627/PROFILE/i.yaquiz.com/img/q/u/08/04/05/hilary-brown-hair.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

mam prirodzene nefarbene hnedocierne vlasy a tiez som mala obdobie a rozmyslala som, ze si ich nafarbim na modrociernu. ale ako sa tak okolo seba pozeram tak touto farbou sa farbi mnoho zien, pripada mi taka tuctova. na mna tato farba posobi tiez moc studeno, neprirodzene a kto ma velmi svetlu plet tak az nezdravo.

pripajam sa k descantes, ak sa uz farbit tmavou farbou, tak len takou ktora vyzera prirodzene, je na nej viac odleskov. vela stastia pri jej hladani





Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
anebo toto!!! Smile http://a.bebo.com/app-image/6896537886/5411656627/PROFILE/i.yaquiz.com/img/q/u/08/04/05/hilary-brown-hair.jpg

no, ta je pěkná Exclamation Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

kamarátka sa farbí Castingom, myslím, že ebenová, alebo také niečo.. to je presne tá prirodzene vyzerajúca čierna, ktorá sa tu spomínala.
Na druhú stranu, ďalšia známa používa nejakú Palettku, to vyzerá hrozne (má pleť trochu doružova, nehodí sa to k nej, navyše je to strašne tmavé a neprirodzené.. ale ona je strašne "temná", tak to je asi zámer Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
kamarátka sa farbí Castingom, myslím, že ebenová, alebo také niečo.. to je presne tá prirodzene vyzerajúca čierna, ktorá sa tu spomínala.


Dneska jsem kolem ní šla v drogerii...vidím ji na dálku a říkám si - To je ale bezva hnědá, taková dočerna - a kouknu na název, ebenová černá.
Ještě to nemám vyzkoušené ale někdy v budoucnu to asi zkusím. Nebarví se tím tady někdo? Shahlah? nebo někdo jiný? třeba se ozvou Smile

Palettka jsou děsně nepřirozené - teda aspoň odstíny černé, ta čokoládově hnědá chytající do černa se dá.

Možná by ještě byla přirozená Natural a Easy černá...ale to je permanentka. Měla jsem zrzavou a nedrželo to, to jsem měla tehdy světlejší vlasy. Třeba ta černá nebude špatná.

Karmillo
, jak tvoje kamarádka vypadá? jakou má pleť a oči? Dík. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Palettka jsou děsně nepřirozené - teda aspoň odstíny černé, ta čokoládově hnědá chytající do černa se dá.

já nevim, vy tady všichni píšetě, že vám čokoládově hnědá chytla černě a mě přitom kdysi chytla krásně čokoládově hnědě... jsem asi nějaká divná Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Déscantes napsal:
Palettka jsou děsně nepřirozené - teda aspoň odstíny černé, ta čokoládově hnědá chytající do černa se dá.

já nevim, vy tady všichni píšetě, že vám čokoládově hnědá chytla černě a mě přitom kdysi chytla krásně čokoládově hnědě... jsem asi nějaká divná Confused


Dávalas ji na barvené nebo přírodní nebarvené vlasy?
A jak dlouho jsi ji nechala působit?

Ale možná hraje roli typ vlasů, struktura...já znám hoodně lidí co jim to chytlo černě ( většina byla naštvaná ) Laughing jen někdo spokojený-třeba já Smile -to není jen má zkušenost, má ji víc lidí z mého okolí.


Naposledy upravil Déscantes dne čt říjen 02, 2008 7:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

Des: Zrovna jsem chtěla napsat, že jsem toho efektu (měkčí, teplejší černá s hnědými odlesky) dřív dosahovala čokoládovou Palettkou, to bude telepatie Laughing
Jinak ten ebenově černý Casting je fajn (hlavně je k vlasům o poznání šetrnější než Palette), barva krásná, není trvdá ani vyloženě nepřirozená, ale i tak bych ji ráda něčím trošku změkčila, uvažovala jsem o tom, že zkusím hnědou hennu, jestli bude mít nějaký účinek, jakou jsi na černý přeliv používala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

má zelené oči a relatívne svetlú pleť, ale zas sa ľahko opaľuje. prirodzené vlasy má hnedé. jej naozaj pristane viac tmavšia ako tá, čo mala, možno je to výnimka.. mala raz aj nejakú hnedú a tiež jej to chytilo na tmavo. ale ke´d mala nejakú inú čiernu, to už vyzeralo neprirodzene. mám niekde v mobile fotku jej vlasov, predvčerom som ju trochu strihala, tak to sem môžem hodiť.. ak mi to pôjde, nejak mi nefunguje kábel od telefónu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:58 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Dávalas ji na barvené nebo přírodní nebarvené vlasy?
A jak dlouho jsi ji nechala působit?

Ale možná hraje roli typ vlasů, struktura...já znám hoodně lidí co jim to chytlo černě ( většina byla naštvaná ) Laughing jen někdo spokojený-třeba já Smile -to není jen má zkušenost, má ji víc lidí z mého okolí.

no já jsem měla svoje nebarvené, špinavě blond vlasy, nechala jsem to působit asi o 10 minut dýl, než na tom bylo napsané, protože jsem měla strach, že mi to chytne málo a výsledek byla pěkná hnědá...

no právě, že je to zkušenost více lidí, proto se divim, že mi to chytlo hnědě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.