Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=948bd1df92756ff265a86b1d240e2576Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 4:05 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Existuje šampon HenneColor černá - má udržovat barvu černých (nejlépe hennovaných) vlasů. Ale nevím, jestli je to právě to, co sháníš.

Jinak dneska jsem zrovna v autobuse viděla staršího pána, který měl obarvený vlasy nejenom na černo, ale měl tam ještě modrý melír. Nebyly to jenom odlesky, ale vyloženě modrá barva. Vypadalo to na něm divně Rolling Eyes Já nevím, co ti chlapi blbnou. Dyť šediny jsou na nich krásný Wink


Já to slyšela od kamarádek, a ty o henně nic neví, ale je možné, že myslely tenhle. Ale třeba existuje i něco dalšího, kdo ví Cool. Jen je škoda, že nemůžu nic najít, občas mi připadá moje černá už taková odpotřebovaná Laughing chtělo by to něco na probuzení Very Happy

A toho pána bych chtěla teda vidět Shocked. Zajímalo by mě, co ho k tomu vedlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 4:24 pm    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Doneslo se ke mně, že existuje šampon na černé vlasy Shocked . Nevíte o něm někdo něco? Nebo je to jen nějaký drb Question. Já ať se koukám všude po drogerii, tak nic najít nemůžu Rolling Eyes

Řadu pro černovlásky má Tony&Guy, k sehnání v Tescu a také v síti takových těch dermokosmetických lékáren. Vlasy má jemně přitonovat a dodat lesk. Odzkoušeno ale nemám. Zato mám podobný šampon na hnědé vlasy od Welly apo tom mi vlasy šíleně drhnou. Nějaký ten nádech to ale dodá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 4:45 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Řadu pro černovlásky má Tony&Guy, k sehnání v Tescu a také v síti takových těch dermokosmetických lékáren. Vlasy má jemně přitonovat a dodat lesk. Odzkoušeno ale nemám. Zato mám podobný šampon na hnědé vlasy od Welly apo tom mi vlasy šíleně drhnou. Nějaký ten nádech to ale dodá.


Ooo, moc děkuji. Určitě se půjdu kouknout a snad i odzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Šampon na černé vlasy dělal i Naturvital (měla jsem kdysi pro hnědé a barví to doopravdy fest, takže to musí tónovat slušně) a dříve, když ještě existovalo v DM Reele, tak měli šampon pro černé vlasy taky, ale ten nebyl nic moc, byl spíš tak nějak domodra a trochu smrděl Very Happy

Toto je ten Naturvital Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 6:19 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Toto je ten Naturvital


A on se dá normálně ještě koupit? Protože mě tam zarazil ten minulý čas, že se dělal Very Happy. Od pohledu vypadá na dražší záležitost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 6:25 pm    Předmět: Citovat

Já bych řekla že snad dá. Kdysi se prodával v drogerii Schlecker, teda jiné odstíny, ne přímo tento, ale Schlecker už je stáhl z prodeje, kdoví proč.

edit- tak nevím, heureka vyplivla, že už není ani na netu v prodeji. Tak teď opravdu netuším, že by ty barevné šampony zrušili? To by byla velká škoda.
http://sampony.heureka.cz/naturavital-sampon-s-hennou-cerny-250-ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 6:30 pm    Předmět: Citovat

No to by byla škoda Rolling Eyes . Pokusím se ho někde dopátrat, naděje umírá poslední Smile. Ale když už ani na netu není, tak to jsou malé naděje Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Déscantes napsal:
Toto je ten Naturvital


A on se dá normálně ještě koupit? Protože mě tam zarazil ten minulý čas, že se dělal Very Happy. Od pohledu vypadá na dražší záležitost Very Happy
Natur Vital prodává třeba PeMi drogerie, ale nevybavuju si, že bych tam poslední dobou viděla ten na černé vlasy...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 9:02 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Rejža napsal:
Déscantes napsal:
Toto je ten Naturvital


A on se dá normálně ještě koupit? Protože mě tam zarazil ten minulý čas, že se dělal Very Happy. Od pohledu vypadá na dražší záležitost Very Happy
Natur Vital prodává třeba PeMi drogerie, ale nevybavuju si, že bych tam poslední dobou viděla ten na černé vlasy...


Já se koukala na jejich stránky, ale ten černý tam neměli no Evil or Very Mad. Jenom nějaký světlý, a pak kondicionéry chmel, proti padání vlasů a vilín... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 11:54 pm    Předmět: Citovat

NaturVital už se bohužel nevyrábíSad Já milovala kaštanovou masku, byla vážně výborná, kompatibilní s chemickými barvami. A naopak, neuvěřitelně levná. Když mi hodně odrostla barva, ještě nějaké tři týdny se ty odrosty krásně překryly, a zbytek vlasů vypadal jak čerstvě nabarvený. PeMi doprodává poslední kusy nějaké světlé a pak už má jen šampony na lupy apod. (tedy aspoň v Praze)... z tónovaných šamponu a masek nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.