Havraní, modročerná...zkrátka černá jako noc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f96d312007346c24d81bcc499e6bfad6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

tak som skusila modrociernu palletku, v tej zltej krabicke, preliv...no hroza, vlasy suche, krepate, a modry nadych maju len dokym ich prvykrat neumyjete, potom sa to vymyva a vymyva az ostane ciernohneda...
teraz som si dala oblubenu toujours color tiez modrociernu a spokojnost obrovska, vlasky hebke, hladke, krasne leskle a farba jedna basen Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tak já si fakt nevím rady jako Very Happy, naposled jsem se barvila černou před prázdninami a už teď jsem hnědovlasá, všude čtu jak se ostatní těžce zbavují černé a mě to sleze samo Rolling Eyes . No tak jsem z hecu na to kydla před týdnem hennu aspoň pro regeneraci (pro dobrý pocit černou - i když mi bylo jasné že to nechytne nebo budu zrzatá) a teď jsem ještě více hnědovlasá než předtím Cool . Ale zase mám krásné heboučké vlasy a lepší konce Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

Tak se barvi barvou, ta se sice taky vymývá, ale ne tak rapidně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 6:38 pm    Předmět: Citovat

Osobně se barvím černým přelivem už leta, a taky to mám po sedmi týdnech hnědo-rezavý od kořínků až dolu, zvlášť teď po létu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 7:44 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
tak som skusila modrociernu palletku, v tej zltej krabicke, preliv...no hroza, vlasy suche, krepate, a modry nadych maju len dokym ich prvykrat neumyjete, potom sa to vymyva a vymyva az ostane ciernohneda...
teraz som si dala oblubenu toujours color tiez modrociernu a spokojnost obrovska, vlasky hebke, hladke, krasne leskle a farba jedna basen Wink

Tanka, prosim, co je to za barvu či přeliv ta Toujours? Můžeš dát nějaký odkaz? Možná to u nás v Čechách nemáme... moc krásnou a lesklou barvu po ní máš!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lindula
0-7
0-7


Založen: 12.11.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
tak som skusila modrociernu palletku



Prepána..palletku nieeee!! nikdy viac..zabudni..ak chceš nejakú chemickú farbu, tak ti rovno poviem, že Palletka nie..Syoss nie...tatiež som už mala aj nejaké šialené Kenvelo..to tiež nie.. L´Oreal mi celkom vyhovuje.. ak mám záchvat modročiernej..inak teraz používam tie penové farby..tam tá čierna chytá tak pekne prirodzene na hnedočierno, takže ten odtieň je taký snehulienkový..to sa mi moc páči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 10:00 pm    Předmět: Citovat

Celkem by mě zajímalo, zda ssi nějaká černovláska barví i obočí? Cool Nechce se mi už barvit, hlavně ted o tom "upršeném" létě, a ta hnědá k vlasům mi nějak nejde. Někde jsem četla, že hodně lidí, to barví stejnou barvou jako na vlasy (hodí pomocí štětečku na pár minutek a hotovo), tak jestli má někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 8:15 am    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Celkem by mě zajímalo, zda ssi nějaká černovláska barví i obočí? Cool Nechce se mi už barvit, hlavně ted o tom "upršeném" létě, a ta hnědá k vlasům mi nějak nejde. Někde jsem četla, že hodně lidí, to barví stejnou barvou jako na vlasy (hodí pomocí štětečku na pár minutek a hotovo), tak jestli má někdo zkušenosti?


Já jsem si sem tam někdy i dobarvila mé tmavě plavé obočí k tmavým vlasům. Ale používala jsem jen Casting od Lorealu - ebenově černou, takže se mi to do pár týdnů vymylo. Na obočí jsem si vzala vatovou tyčinku, trochu mázla a bylo to Smile. Ale teď už si vlasy vůbec nebarvím a nechávám si je odrůstat a vymývat, jelikož už chci jen svoji původní barvu vlasů. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 9:48 am    Předmět: Citovat

No já používám garnier a syoss, ale asi to rizknu, tak uvidíme jestli nepřijdu o obočí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2013 4:00 pm    Předmět: Citovat

po 7 mesiacoch nefarbenia som opat hnedovlasa. cierna sa nevymyla sice uplne , ale tmavohneda farba pekne doladuje s odrastami, takze to vyzera prirodzene.
jedina nevyhoda je, ze mi nechyti ziadna svetlejsia farba. skusala som si na konceky robit ombre style, ale zafarbilo sa len tricko, vlasy ani nahodou Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.