Lupy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3fda11cf9227b9bfd9edb6af23ff646Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 5:32 pm    Předmět: Citovat

LorenCurl napsal:

A s jakým olejem jsi to zkoušela? Některé jsou "těžší" a nevyhovují každému typu vlasů... A ten cukr odstraňuje odumřelé buňky kůže (ty právě mohou způsobovat svědění i lupy), přirovnala bych to k jemnému peelingu, jen je potřeba to nanést rychle, než se rozpustí Smile.


Zkoušela jsem arganový a kokosový. Ale mně se to nějak přepečuje, ikdyž používám jen ty šampony delší čas, takže občas to "vysuším" Alverde šamponem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LorenCurl
41-80
41-80


Založen: 22.8.2015
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 6:51 pm    Předmět: Citovat

monek napsal:

Zkoušela jsem arganový a kokosový. Ale mně se to nějak přepečuje, ikdyž používám jen ty šampony delší čas, takže občas to "vysuším" Alverde šamponem.


Řekla bych, že tyhle dva jsou jedny z těch "těžších". Pokud bys měla chuť, vyzkoušej hroznový olej. Já ho objevila před pár týdny a od té doby na něj nedám dopustit. Je hodně lehký a rychle se vstřebává, takže je vhodný na všechny typy vlasů. A někde jsem četla, že při dlouhodobějším užívání má zlepšit i problém s lupy. Případně se dá použít i na pleť a celkově na tělo - proti vráskám, striím... Je toho dost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 7:15 pm    Předmět: Citovat

LorenCurl napsal:

Řekla bych, že tyhle dva jsou jedny z těch "těžších". Pokud bys měla chuť, vyzkoušej hroznový olej. Já ho objevila před pár týdny a od té doby na něj nedám dopustit. Je hodně lehký a rychle se vstřebává, takže je vhodný na všechny typy vlasů. A někde jsem četla, že při dlouhodobějším užívání má zlepšit i problém s lupy. Případně se dá použít i na pleť a celkově na tělo - proti vráskám, striím... Je toho dost Smile

no jo, ten vypadá dobře. O tom jsem nikdy neslyšela, že na vlasy. Příští týden se po něm mrknu. Very Happy Když nepomůže na vlasy, tak na ksichtík se bude hodit taky Very Happy Dík za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

dámy, pre budúcnosť vás poprosím, necitujte celý príspevok, stačí posledná odpoveď, inak sa jednotlivé príspevky na seba nabaľujú, zaberajú zbytočne veľa miesta a sú pomerne neprehľadné
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 10:37 am    Předmět: Citovat

monek napsal:
Tak předpokládam, že kdyby to byla alergie, měla bych to jen po jednom šamponu, ale mam to po každým (ze 4 zatím vyzkoušených).

Ze začátku jsem si řekla, že ta kůže na to holt není zvyklá, že se to časem ustálí, ale je to pořád stejný. Zvláštní, když jsem drhla hlavu den co den různejma dryjákama, tak nic. Teď to umeju jednou za tři, čtyři dny a jsou tu Sad
Jestli jsi na tom jako já, nesvědčí ti málo časté mytí. Když myju po dvou třech dnech, v pohodě. Když jsem zkoušela prodlužovat interval mytí, vždycky začly víc padat, svědit hlava, trochu lupy. A navíc mam pocit, že pokud jdu na mokrou pokožku hlavy hřebenem, mám lupy mechanicky z toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 11:07 am    Předmět: Citovat

To mě taky napadlo, holt budu mejt častějš a nebudu to prodlužovat, aby aspoň ty lupy nebyly. Třeba aspoň zvládnu vypotřebovat tu zásobu šaponů, co jsem nakoupila, než se to stihne zkazit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NadyaS
0-7
0-7


Založen: 25.12.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2015 8:21 am    Předmět: Citovat

Попытка массаж волос с кокосовым маслом, оливковым маслом. Это действительно работает для меня.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jomo
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 8:55 pm    Předmět: Lupy Citovat

Ja jsem si odstranil lupy Hermankovym sackovym cajem. Udelal jsem si ze dvou sacku silny 10minut louhovany caj do plasticke misky a polil jsem si mokre vlasy timto odvarem. Po 14 dnech se mi lupy zacaly ztracet. Vynechal jsem vsechny sampony na vlasy. Kdyz jdu do spolecnosti pouzivam VATIKA Natural Dandruff Guard styling Hair cream. Snad je i v cechach. To je ma dobra zkusenost s Hermankem. To co jsem popsal je pravda. Je pravda ze mam kratke vlasy ale to by melo pusobit hlavne na pokozku hlavy.

Na dotazy neodpovidam. Jsem duchodce a nemam cas.

Preji nadherny Rok 2016.

Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maunka
8-20
8-20


Založen: 12.8.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 1:50 pm    Předmět: Citovat

Lupy jsou důsledkem přemnožení plísní v organismu. Pomůže protiplísňová dieta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 12:33 pm    Předmět: Citovat

zrejme sa v tomto vlákne už niečo spomínalo, ale momentálne nemám veľmi čas ho čítať celé, tak sa ospravedlňujem ak sa pýtam na niečo, čo už bolo zodpovedané Smile vedel by mi niekto poradiť nejaký prírodný šampón (ziadne drogerkove, s prepacenim, sracky ) ktorý pomaha pri lupinách? mojho ocka dost trapia a doteraz pouzival iba veci z drogerie, je z tých chlapov ktorý si je schopný umyt vlasy hocicčím a nejak nerieši, no očividne mu to neprosprieva Sad sestra mu raz kupila Head & Shoulders, to mu urobilo chrasty (vtedy aj sam uznal ze toto fakt nie). chcela by som mu kúpiť nejaký šampón, kludne aj drahší, ktorý by mu zabral...kedze on nie je velmi na rôzne olejčekovanie, bylinné oplachy a tak... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.