Dealeři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c097fad6ace944607fd7f7c9766f926eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

Já nic přes žádný dealery a vůbec na ulici nepodepisuju. Když tak se kouknu na net a nebo dojdu na pobočku nebo zavolám, ale to když mám fakt zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 6:58 am    Předmět: Citovat

manželovi, když volají dealeři, tak do telefonu mlčí, samozřejmě zadržuje smích.. Very Happy nebo jim začne hned nabízet svoje zboží - to máte vidět, jak to rychle položí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
manželovi, když volají dealeři, tak do telefonu mlčí, samozřejmě zadržuje smích.. Very Happy nebo jim začne hned nabízet svoje zboží - to máte vidět, jak to rychle položí Very Happy

No ale to je výborný nápad!!! Začnu sebou nosit katalog Oriflamu, jakmile začne dealer prudit s tarifem, já začnu prudit s kremem proti vráskám!!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

Já se z toho asi brzo zblázním. Nejen, že mi neustále volají dealeři a něco nabízí, ale jsou schopní volat v sedm večer a to v neděli. Twisted Evil To už vážně přehnali. Vždycky jim opakuju, že nic nechci, když vidím, že je to zas od nich, tak to ani neberu. A pořád volají. Evil or Very Mad Nejde jim nějak zakázat volat na moje číslo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Jak to tu čtu, tak jsem si dneska vzpomněla, že mě jednou po třetím neúspěšném pokusu z matiky zastavil s lidma ze školy nějaký člověk a povídá nám: Dobrý den, nechcete si pohovořit o lidských právech? A já celkem dost nasraně, aniž bych přemýšlela, na co se mě ptal, tak jsem vyštěkla ne a šli jme dál. Tenkrát jsme se tomu hodně nasmáli Twisted Evil Ale co mě má co otravovat v srpnu po neúspěšné zkoušce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

Very Happy To jsem se zas zasmála. Tak o Jehovistech vím svý. Párkrát byli u mé babičky, která je pozvala domu, pohostila no a kecala tam s nima o Bohu. S tátou moc nepochodili, on je totiž poslal do prd** protože dávali jeho milované formule...A dealeři? Většinou dělám že je nevidím a jdu dál...Nakonec je to odradí a začnou otravovat někoho jinýho. Ale jedno se jim musí nechat. Ty opravdu dobří dokazali docela slušne zfanatizovat i mého otecka a to je co říct Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem si vzpomněla, ohledněte tohoto tématu. Moje babička - polka jako poleno, se slovníkem který by se nestyděl použít ani dlaždič, často ráda a peprně nadává. Jednou, nevím přesně, snad někdo volal a babča si myslela že tam kecá automat tak začala dost brutálně nadávat a ze sluchatka se ozvalo: Ale pani, tohle přece neni důvod k nadávkám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2009 7:54 pm    Předmět: Citovat

Snažím sa rozhovor skrátiť,a na druhej strane vidím zúfalca,ktorý si nevie inak zarobiť peniaze,iba prehováraním o prednostiach produktu,ktorý je určite inde lacnejší,alebo nepredateľný.Poďakujem ,a poviem ,že už podobný produkt mám a ešte určite dlho mať budem.Mńa otravujú reklamné letáky v schránkach typu :"stojí iba 1euro"No a potom ,no nekup to ,také lacné ,no neeee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

no to mě zrovna předvčerem zase volala nějaká baba, že nabízejí knížky.. jsem ji řekla,že nemám čas ani zájem. a ze sluchátka se ozvalo lítostivé vyjeknutí "a proč ne??" jsem říkala, knížku jsem si koupila a o další ted nemám zájem, mám co číst Smile, baba zkoušela, jestli to třeba zítra nebude lepší, tak jsem řekla,že ne.. konec..
a ale i v sobotu a v neděli v poledne mi furt někdo volal a když jsem zavolala zpátky, tak to nikdo nebral.. takže zase prodejci.. drzí jak sfina..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 1:05 am    Předmět: Citovat

Mě už vyloženě se.ou dealeři tarifů na mobilní operátory v Brně na Svoboďáku. Jak vždycky namyšlenej týpek skočí přede mě, vleze mi do cesty, a zeptá se např. Slečno, co studujete? Nebo slečno, kam jdete? To většinou řeknu: Nic! nebo Du dom! a snažím se jít dál. Jenže týpek mě nenechá jít. Jsou drzý jak vopice!! Mad Tak odpovídám, že jestli mi chce nabízet mobilní operátory, nemám zájem. To toho většinou nechají.

Nebo, jak tady někdo psal, příště řeknu že nemám telefon a bude vymalováno Laughing Laughing Laughing

A Grínpísáky taky nesnáším, jen jednou se mi jednoho zželelo, vypadal jako exemplář totálně nesebevědomýho chudáčka, tak jsem si teda vyslechla jeho řeč, ale na nic jsem se upsat nenechala. Ještě to tak! Razz

Jo a další kapitola jsou tajtrlíci s kasičkama, kteří se dožadujou peněz na děti z dětských domovů. Kdybych chtěla přispět, udělám to jinak, než přes ty otravné blbečky! Mad

Další příhoda se mi stala v Mekáči na Svoboďáku. V klidu si tam jím svůj cheesburger, a najednou ke mě přistoupí ošuntělá ženština s jakýmsi lejstrem, a anglicky se mě na cosi ptala. Tak jsem zbystřila, a ona na mě, ať přispěju zas na jakési děti z domovů či co a strčila mi pod nos to lejstro, ať prý jí dám ten příspěvek, uvedu svoje nacionále a podepíšu se. Ovšem na tom papíře byly vypsány nacionále různých lidí, ovšem stejnou propiskou i dost podobným písmem, a částky od 200 Kč výš. Ha ha, chabý pokus té ženštiny si přivydělat Mad Tak jsem jí anglicky řekla že přispívat nebudu, to na mě hodila naprosto vražedný pohled a beze slova odešla. Setkali jste se někdo s touto kreaturou??? Odešla jsem z toho Mekáče celkem rozhozená Rolling Eyes Shocked Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.