Dealeři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=025008ce912f16288f35a099c59f36e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:30 am    Předmět: Citovat

Taky mi přijde, že se vyrojilo hodně dealerů - hlavně mobilní tarify od T-mobilu, myslím... V Praze na Čerňáku tam stáli 3 za sebou cestou od autobusu do metra. Zastavil mě první - chvíli jsem se s ním hádala, vytřela mu zrak nízkým tarifem, jdu dál, zastaví mě další a cpe mi to samý!!! Znova se hádám a jdu dál a zastaví mě ten třetí, kterýho se zeptám, jestli jsou normální, když vidí, že u prvních dvou jsem nic nechtěla a ať už jdou do háje... (jsem slušný člověk a sprostě nenadávám, ale teď jsem měla co dělat...)

A jendou k nám přišli domů nějaký pánbíčkáři - starší paní s asi třináctiletou holkou... Nutily mně časopis o vztazích v rodině a tak, nutnosti komunikace, řešení problémů - tak jsem je vyslechla, řekla, že komunikujeme bez problémů, časopis že nechci a ať se mají hezky, ona se usmála, popřála hezký den a šla... Ještě mezití se mě stihla zeptat na Bibli. Jen mě mrzelo že jsem se nezeptala té holčiny, co si o tom myslí a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:31 pm    Předmět: Citovat

Naštěstí takovéhle lidi nepotkávám často, ale jsem názoru, že se jim nesmí dát šance. Asi si mě nevšímají, protože jdu dost rychle, a i kdyby náhodu, tak nezpomalím.
Ale nedávno v Brně na Grandu po mě nějaký (pravděpodobně) bezďák chtěl prachy. Už jen co se ke mě šoural, a spustil, jsem mu řekl, že nemám peníze. Nemám, prostě nemám. S nějakým mrmláním odešel. Njn, co jsem to za člověka? Jak si dovoluju nemít peníze? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Se svým dětským ksichtíkem zřejmě vypadám jako ideální oběť všech dealerů (já jim teda říkám naháněči), protože mě zastavují opravdu často. Takže jsem na ně úplně přestala reagovat, prostě jdu dál, nic neříkám, neotáčím se. Málokterý se za mnou rozběhne, když vidí, že se nemá čeho chytit. Tihle naháněči mě neskutečně štvou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 1:23 pm    Předmět: Citovat

Nedávno mi jedna slečna v obchoďáku vnucovala voňavku. Zavrčela jsem na ni, že se nemeju a smrdím - a chuděře málem vypadla voňavka z rukou a oči z hlavy Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 4:08 pm    Předmět: Citovat

naštěstí ve zlíně jich tak moc není a zdržují se pořád na jednom místě. a já je poznám už zdálky,takže buď du jinudy nebo slušně poděkuju,řeknu ne a usměju se.protože je to prostě jejich práce a reálném životě můžou byt fajn.stejně mají naučené řeči, které každý trochu znalý psychologie jednoduše odhalí.
co se bojíme,tak to je babička,hodně lidí chodí u nich po bytech a ona ač jinak zamčená na pět západů v létě otevřela prodejci telefonu.nechala si vnutit tarif a telefon, který asi dva měsíce potom ještě nefungoval,protože mladý pán to udělal nějak špatně. asi to bylo proto,že tam pak přišla sestřenka a tu pozval na koupalištěSmile
jinak nemám ráda sbírky na cokoliv,možná tak ty místní,třeba když někomu z vesnice vyhořel barák,tak se všichni skládali,aby měli děti co obléct do školy a tak.to je fajn.ale typické přispějte na ....děti?jaké kde,na co?přijdou mi lepší konkrétní dary pro konkrétní osoby nebo spíš zvířata,ty za lidsku blbost nemůžou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

je to ich praca, tym sa zivia. zas nesedia doma a nerobia nic....ked raz nieco nechcete a poviete to neni ziadny problem si myslim.
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 10:50 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že najhoršie je, ked sa človek zastaví a prejaví neistotu, vtedy sa toho chytia jak supy mrtvoly a už sa ich človek nezbaví Rolling Eyes A už oblbujú a oblbujú...Preto odmietnem slušne hned nazačiatku. Nemám tiež rada kadejaké pochybné zbierky, hlavne tie na detskú onkologiu a pod.,čo to zbierajú po uliciach, akosi tomu neverím. A chápem, že to je ich práca a že to nemajú ľahké, hlavne ak sú platení od predaja. Raz som robila podobnú prácu, bola to ponuka cez telefonnu linku a nikdy viac...hlavne mi bolo zle z toho, ako som musela oblbovať chudákov dôchodcov. Nakoniec som to nechala....a som rada, že tí ľudia nikdy nevideli moju tvár, možno by ma aj ukameňovali Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 8:52 am    Předmět: Citovat

No, pouliční sbírky, to je kapitola sama pro sebe... Peníze posíláme převodem z účtu na účet na věci, které jsme si v klidu domova vybrali, že je budem podporovat, nechci se nechat manipulovat někým na ulici. Navíc se v Praze pohybuju dost na místech, kde stojí a vybírá někdo na něco snad denně. Confused Kam bych přišla, kdybych nad to, co posíláme a co jsme se svobodně rozhodli, že budeme podporovat, každý den dala ještě někomu na ulici dvacku nebo pade? Případně dvakrát nebo třikrát dvacku nebo pade - podle toho, kolik mám s sebou dětí a kolik píšťalek, magnetů, odznaků, záložek či čeho bych musela koupit, aby každé dítě mělo jednu... Tolik fakt nevydělávám. Kamarád, který má podobný systém (posílá na účet), mě naučil s úsměvem odpovídat "Ne, děkuji, ale na ulici nepřispívám".
Bohužel, narozdl od dealerů, kteří jsou aspoň trochu profesionálové a když je odmítnete, obvykle nehnou brvou, tak studenti, co takhle vybírají na děti, koukají občas na mou odpověď dost vyjeveně a nechápavě. Několikrát za mnou nevěřícně pokřikovali v tom smyslu, že "ale paní, to je na děti, vy nepřispjte na děti?" a kroutili hlavou, co jsem to za matku. Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Myslím, že najhoršie je, ked sa človek zastaví a prejaví neistotu, vtedy sa toho chytia jak supy mrtvoly a už sa ich človek nezbaví Rolling Eyes A už oblbujú a oblbujú...Preto odmietnem slušne hned nazačiatku. Nemám tiež rada kadejaké pochybné zbierky, hlavne tie na detskú onkologiu a pod.,čo to zbierajú po uliciach, akosi tomu neverím. A chápem, že to je ich práca a že to nemajú ľahké, hlavne ak sú platení od predaja. Raz som robila podobnú prácu, bola to ponuka cez telefonnu linku a nikdy viac...hlavne mi bolo zle z toho, ako som musela oblbovať chudákov dôchodcov. Nakoniec som to nechala....a som rada, že tí ľudia nikdy nevideli moju tvár, možno by ma aj ukameňovali Laughing



ked prejavite neistotu uz sa chytia, tak to je. je to ich praca Smile ale ved nikto nikoho nemoze donutit si nieco kupit, stale je to len vlastne rozhodnutie zakaznika...to si treba uvedomit a nie na nich pindat Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Joo.. dealeři Very Happy mám to štěstí, že nevypadám na 18, takže mě moc nezastavujou.. a mé rozhovory s nimi jsou většinou omezeny jen na "Nechci, děkuju.".. Ty vtipnější příhody si pamatuju jen dvě. S kamarádkou jsme sli po městě a proti nám šli dva. Prý "Slečny nechtěli by jste .." "Nechtěli, nebylo nám osumnáct" "To je škoda.. a nepůjdete aspoň na kafe?"
A druhý.. čekala jsem na vlak (a tu samou kamarádku) a kolem se ochomýtal taky jeden.. pěknej, většinou neúspěšněj, jak jsem tak pozorovala Very Happy asi po čtvrt hodince co jsem se mu tlemila přišel i ke mě "Slečno, jakou máte pojišťovnu?" "Vojenskou" "A mlžu se zeptat jak dlouho?" "Dloouuho..." "To je?" "Od narození" "Tak si ji změníte." "Nezměním" "Tak nic" a šel dál.. a já měla zrovna hromadu času a celkem bych si i pokecala Sad( Very Happy
Jehovisti jsou sorta sama pro sebe.. Jedný jsem způsobila šok, když zjistila, že stvoření s kterým si už půl hodinky povídá (jela jsem vlakem, dost jsem se nudila..) má na krku pěticentimetrový pentagram. Ale mohla to čekat, ze sluchátek mi řvali Nightwish a v rukou jsem měla Kingovo Prokletí Salemu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.