Dealeři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df38bb6b555cf02bf5f630a1f66fd2d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
plavunik napsal:
Myslím, že najhoršie je, ked sa človek zastaví a prejaví neistotu, vtedy sa toho chytia jak supy mrtvoly a už sa ich človek nezbaví Rolling Eyes A už oblbujú a oblbujú...Preto odmietnem slušne hned nazačiatku. Nemám tiež rada kadejaké pochybné zbierky, hlavne tie na detskú onkologiu a pod.,čo to zbierajú po uliciach, akosi tomu neverím. A chápem, že to je ich práca a že to nemajú ľahké, hlavne ak sú platení od predaja. Raz som robila podobnú prácu, bola to ponuka cez telefonnu linku a nikdy viac...hlavne mi bolo zle z toho, ako som musela oblbovať chudákov dôchodcov. Nakoniec som to nechala....a som rada, že tí ľudia nikdy nevideli moju tvár, možno by ma aj ukameňovali Laughing



ked prejavite neistotu uz sa chytia, tak to je. je to ich praca Smile ale ved nikto nikoho nemoze donutit si nieco kupit, stale je to len vlastne rozhodnutie zakaznika...to si treba uvedomit a nie na nich pindat Very Happy


Ked me ich je niekedy tak ľúto a tak ma dojmu,že im aj prispejem, aj ked moc peňazí nemám. Aj pri Nota Bene mi je ľúto, ked som zrovna švorc, hlavne ak ten človek vyzerá slušne Embarassed

Ale také veci, ako pouličný predaj výrobkov so "100%" obsahom aloe vera mnou ani nehnú Razz Takisto zaručené parfumy od Diora a Huga Bossa len za 5€ Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Mě už vyloženě se.ou dealeři tarifů na mobilní operátory v Brně na Svoboďáku. Jak vždycky namyšlenej týpek skočí přede mě, vleze mi do cesty, a zeptá se např. Slečno, co studujete? Nebo slečno, kam jdete? To většinou řeknu: Nic! nebo Du dom! a snažím se jít dál. Jenže týpek mě nenechá jít. Jsou drzý jak vopice!! Mad Tak odpovídám, že jestli mi chce nabízet mobilní operátory, nemám zájem. To toho většinou nechají.

Nebo, jak tady někdo psal, příště řeknu že nemám telefon a bude vymalováno Laughing Laughing Laughing

A Grínpísáky taky nesnáším, jen jednou se mi jednoho zželelo, vypadal jako exemplář totálně nesebevědomýho chudáčka, tak jsem si teda vyslechla jeho řeč, ale na nic jsem se upsat nenechala. Ještě to tak! Razz

Jo a další kapitola jsou tajtrlíci s kasičkama, kteří se dožadujou peněz na děti z dětských domovů. Kdybych chtěla přispět, udělám to jinak, než přes ty otravné blbečky! Mad

Další příhoda se mi stala v Mekáči na Svoboďáku. V klidu si tam jím svůj cheesburger, a najednou ke mě přistoupí ošuntělá ženština s jakýmsi lejstrem, a anglicky se mě na cosi ptala. Tak jsem zbystřila, a ona na mě, ať přispěju zas na jakési děti z domovů či co a strčila mi pod nos to lejstro, ať prý jí dám ten příspěvek, uvedu svoje nacionále a podepíšu se. Ovšem na tom papíře byly vypsány nacionále různých lidí, ovšem stejnou propiskou i dost podobným písmem, a částky od 200 Kč výš. Ha ha, chabý pokus té ženštiny si přivydělat Mad Tak jsem jí anglicky řekla že přispívat nebudu, to na mě hodila naprosto vražedný pohled a beze slova odešla. Setkali jste se někdo s touto kreaturou??? Odešla jsem z toho Mekáče celkem rozhozená Rolling Eyes Shocked Sad
Je to sice dlouhá citace, ale je to přesně, jako bych to psala já. Akorát bych ještě přidala ty otravy co nabízají mobilní tarify i v podchodu (od hlavního nádraží k Vaňkovce). Člověk nesmí navázat oční kontakt, jakmile se na ně podíváte, tak hned přiskakují a jsou schopní s člověkem jít i několik metrů a pořád se na něco ptát, i když člověk říká, že nemá čas a pospíchá Mad
Co se týče té "kreatury", jak ji Mauči pojmenovala, tak ta mě taky zastavila - na ulici. První, jestli rozumím anglicky a začla, že sbírá podpisy pro podporu nějakých dětí - ano, všechny podpisy na papíře byly skoro stejným písmem, bylo poznat, že to psal jeden člověk. Pak vybalila, že vybírá dvě stovky. Řekla jsem "no, thank you" a odešla. ...Někteří lidé jsou neuvěřitelně drzí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 6:27 pm    Předmět: Citovat

Mě už ani tak moc nezastavujou v Brně dealeři operátorů, ale spíš takovej ten holohlavej chlápek "Hare Krišna" nebo co to je... už několikrát za sebou, a je úplně jedno, jestli jsem oblečená sportovně, elegantně, nebo jako hastroš... asi mám nějakou zvláštní "auru" nebo co... Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Tak mi volal jeden mladík z O2 a hezky jsme si spolu zazpívali Prší prší. Moc mu to nešlo, tak než jsem zavěsila, oznámila jsem mu, že až mi příště zavolá s nějakou nabídkou, zkusíme třeba Skákal pes. A on nevolá a nevolá... Sad Twisted Evil
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak mi volal jeden mladík z O2 a hezky jsme si spolu zazpívali Prší prší. Moc mu to nešlo, tak než jsem zavěsila, oznámila jsem mu, že až mi příště zavolá s nějakou nabídkou, zkusíme třeba Skákal pes. A on nevolá a nevolá... Sad Twisted Evil


dobře ty!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 9:24 pm    Předmět: Citovat

Já jim hned říkám, že mi není 18...jediná situace, kdy využívám toho, že vypadám tak mladě, jindy mi to spíš vadí Laughing
Příspěvek od Niky mě fakt dostal Laughing Oni tomu asi fakt věří, že je to strašně super Sad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 10:00 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak mi volal jeden mladík z O2 a hezky jsme si spolu zazpívali Prší prší. Moc mu to nešlo, tak než jsem zavěsila, oznámila jsem mu, že až mi příště zavolá s nějakou nabídkou, zkusíme třeba Skákal pes. A on nevolá a nevolá... Sad Twisted Evil

Very Happy tak to je luxusní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 12:24 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak mi volal jeden mladík z O2 a hezky jsme si spolu zazpívali Prší prší. Moc mu to nešlo, tak než jsem zavěsila, oznámila jsem mu, že až mi příště zavolá s nějakou nabídkou, zkusíme třeba Skákal pes. A on nevolá a nevolá... Sad Twisted Evil


Dobrý Laughing Very Happy Laughing Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

Otravují mě telefonáty z různých neznámých čísel. Několikrát denně. Když to zvednu, tak je tam ticho a pak obsazovací tón. A nebo je to nějaká nabídka na cokoliv. Pár čísel jsem našla na netu a zjistila, že je takových obtěžující volaní daleko víc.

Pěkně mě to štve, protože mi volají klienti i z jiných čísel a já to musím brát. Evil or Very Mad

Nedá se tomu nějak bránit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Taky tak Rolling Eyes Kvůli nějakým klientům to brát sice nemusím, ale nevzít to se bojím - přece jen občas volá někdo kvůli něčemu důležitému (třeba ze školy a tak...) A pěkně mě to vytáčí, co proti tomu dělat nevím.

Ještě se mi poslední dobou stává, že mi někdo volá inkognito a číslo se mi nezobrazí. To už ale fakt neberu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.