Pomoooooc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07cfb84cdc0d469dc1c8189b8b2f19ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

Monty, ty máš těch rezavých konců jen malý kousek. Já bych to nechala normálně růst a jak budeš občas zastřihovat roztřepené konečky, tak ten oranžový kousek časem zmizí sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laskecka
0-7
0-7


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:19 pm    Předmět: Re: Pomoooooc Citovat

Montymimi napsal:
Lidi, já vím, jsem hrozná, ale mám nutkání se ostříhat!!!! Jsem totiž blondýna(melír a konce mám takové trošku pomerančové) co si myslíte, je lepší mít kratší vlasy a mít stejnou barvu, nebo mít delší a mít je trochu jak chameleón? Jsem fakt zoufalá, chci mít dlouhé vlasy, ale na druhou stranu bych je chtěla mít jednobarevné Crying or Very sad


Rozhodně nestříhat, a když už tak jen konečky, je to škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:31 pm    Předmět: Citovat

farba teraz pôsobí tak trochu umelo, ale pristane ti Smile a to je hlavné.. skús si kúpiť šampón, alebo kondicionér na blond vlasy, tie jemne zvýrazňujú odtieň a dávajú taký zlatavý lesk - mohlo by ti to trochu pomôcť na konce. ja by som to tiež nestrihala (keď nemáš konce zničené), ani nefarbila, ale sústredila sa hlavne na výživu a regeneráciu, bol to pre vlasy dosť namáhavý zákrok (aj keď na fotke vyzerajú ok, mne by po takom niečom asi vypadali, heh).
podobný problém som mala ja ja - kedysi som si farbila konce, vyzeralo to zaujímavo. potom som sa rozhodla s tým prestať (viac ako 2 roky dozadu) a farba sa úplne nevymyla, ostali tie vlasy trochu ryšavé. nejak som sa na to nesústredila a postupne to ostrihala. ešte mám možno úplne na koncoch trochu tmavšie vlasy, ale ani som si nevšimla, kedy mi to "zmizlo".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 12:32 am    Předmět: Citovat

Taky mi jedna kolegyně radí, abych se ostříhala. Že nevítě, která? No přece ta, co se dala sama ostříhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 5:52 am    Předmět: Citovat

juj nestrihaj to,bola by to skoda Rolling Eyes ,casom bude ten prechod urcite menej viditelny a ako to bude rast mozes postupne odstrihavat,aj ja teraz co som bola u kadernicky tak mam pocit ze konce vlasov mam uplne tmave a vrch hlavy svetlejsi,aj ked zase nie az tak ale je to vidiet,zopar ludi mi uz pochvalilo tu peknu hnedu co mam na koncoch Embarassed Laughing takze z toho dedukujem ze tu dvojfarebnost vidno a to to robila kadernicka Laughing ..proste vydrz a ono to casom vymizne,ved niektore slecny to tak maju naschval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 6:40 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
farba teraz pôsobí tak trochu umelo, ale pristane ti Smile a to je hlavné.. skús si kúpiť šampón, alebo kondicionér na blond vlasy, tie jemne zvýrazňujú odtieň a dávajú taký zlatavý lesk - mohlo by ti to trochu pomôcť na konce. ja by som to tiež nestrihala (keď nemáš konce zničené), ani nefarbila, ale sústredila sa hlavne na výživu a regeneráciu, bol to pre vlasy dosť namáhavý zákrok (aj keď na fotke vyzerajú ok, mne by po takom niečom asi vypadali, heh).
podobný problém som mala ja ja - kedysi som si farbila konce, vyzeralo to zaujímavo. potom som sa rozhodla s tým prestať (viac ako 2 roky dozadu) a farba sa úplne nevymyla, ostali tie vlasy trochu ryšavé. nejak som sa na to nesústredila a postupne to ostrihala. ešte mám možno úplne na koncoch trochu tmavšie vlasy, ale ani som si nevšimla, kedy mi to "zmizlo".


jo jo regeneruju poctivě, po každém mytí vlasů dávám na hodinu vlasovou masku, takže bych řekla, že i přesto co jsem vlasům provedla, nějak obzvlášť netrpí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 6:43 am    Předmět: Citovat

včera jsem si byla sednout a pokecat s hodně dobrou kámoškou a řekla jsem jí co mi řekla ta moje kolegyně a ona mi řekla, ať jí neposlouchám, že by to byla škoda to ostříhat, tak mi taky trochu dodala vůle abych to nechala tak být, zatím to řeším copkem, doufám, že se za pár měsíců dočkám abych mohla nosit vlasy volně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

To by byla fakt škoda stříhat! Ani bych nedávala žádný přelivy - max. jednou za čas ten rychle vymejvatelnej šampon, ale dost světlej- i když s takhle světlejma vláskama je možná risk i tohle, kdo ví, jestli se to vymeje fakt dokonale. A vlásky vypadají moc pěkně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Mne sa tie konce nejake extremne rysave nevidia. Vyzera to pekne, bola by skoda odstrihnut. Ked ti vadia, tak skus tie sampony na blond vlasy, ktore stahuju oranzove odtiene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 3:46 pm    Předmět: Citovat

Mimi nestříhej to! Very Happy mě se to jak to máš líbí Wink já myslela bůhvíjaká hrůza to nebude,když jsem ti tu četla a když jsem se kukla do galerie-byla by to vážně škoda! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.