Pomoooooc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b0fabf9e62c3bd4f4193930b0781eb7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

heřmánek a citron

Mně osobně heřmánek hodně pomohl. Po létě jsem tento rok měla obzvláště vyšisované vlasy... prameny vepředu pomalu až do běla. K tomu přišel podzim rychle a odrosty jsou poněkud tamvší, také plavé... Takže to vypadá, jak bych byla odbarvená a odrůstala. Téměř každé mytí splachuji vlasy konvičkou heřmánkového odvaru... a naprostá spokojenost. Tmavší odrosty jemně zesvětlaly, bílé prameny šli do zlaté plavé. Takže rozdíl už není tak patrný. Barva je krásně světlá, ale výrazná... taková zlatavá.

První mytí jsem dávala heřmánek mezi šamponem a kondicionerem, ale vlasy si rychle zvykly a teď tím splachuji kondicioner.


Citron jsem zkoušela jen jednou. Vymačkala jsem šťávu z jednoho citronu do konvičky heřmánku a spláchla před kondicionerem vlasy. S barvou to neudělalo nic, ale byly podstatně měkkčí, jemnější a takové ohebnější, čistčí. Takže mám spíš pocit, že citron vymyl silikony, které nejsou vodou. I by to sedělo, jsou tam organické kyseliny.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 12:37 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Co se tak pamatuju z dob, kdy jsem ještě barvila chemicky, tam mám dojem, že to v těch krabičkách (druhej odkaz) je už spíš ten přeliv na 24 umytí, že ty vymejvací šampony jsou v těch pytlíčkách. Taky jsem je kdysi používala (akorát ne blond, ale co nejčervenější) a přišlo mi, že vlásky neničej, naopak dodávají lesk. Ale asi nemá cenu čekat, že by zesvětlily, to by asi bylo po šetrnosti - já je pro tebe myslela spíš na nějaký jemný dotónování toho rozdílu mezi konečkama a zbytkem vlasů. Ale jinak Tibor jako světlovláska Ti jistě poradí líp. Cool

Laughing no asi neporadim, poněvadž já tonovala většinou jen do červený Very Happy jakože na chvíli oživit, rozzářit, světlý sem nedávala nikdy, ještě fialovou sem měla kdysi.... ale souhlasim s tim, že ty krabičky sou už asi ty na dýl, pytlíčky sou stopro jen šampony na chvíli (u mě osobně na 1-2 umytí, nechápu...)
http://www.henkel.cz/cps/rde/xchg/henkel_czc/hs.xsl/2989_CZC_HTML.htm to sou krabičky
http://www.henkel.cz/cps/rde/xchg/henkel_czc/hs.xsl/2987_CZC_HTML.htm a pytlíčky...
a color xxl, takový ty hezky vypadající pytlíčky (pozor, v krabičce už to sou normální permanentní barvy... ) ->>http://www.henkel.cz/cps/rde/xchg/henkel_czc/hs.xsl/3001_CZC_HTML.htm
asi bych prvně zkusila jen pytlíček, ale světlým přelivům taky až tak nevěřim, ale zas na světlý vlasy chytá všechno výraznějc.... a když to nic neudělá, tak holt zkusit v krabičce....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

nebo to zkusit trochu od tmava, dát prvně nějakoou lehce tmavší barvu (nemyslim tmavou), ale třeba nějakou tmavší blond nebo plavou nebo něco, několikrát ji použít, a pak třeba o stupeň snížit a zas to tak chvilku dělat... postupně se dopracuješ jak ke světlejší, tak i k odrůstu odrostů (to je výraz co Very Happy )... ale je to běh na dlouhou trať no
(a navíc si jen myslim, že by to tak mohlo jít, určitě je to šetrnější a ne nenávratný jako barvou, kterou toho sice dosáhneš hned, ale víme, jak to chodí.... pak furt barvit, furt odrosty... sme takový trochu otroci co Very Happy )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

koukala sem do galerky, no, ty konečky sou docela zajímavý Wink ale na druhou stranu, svýho času sem barvila konce (možná 10-20 cm, v době, kdy sem je měla na prsa, docela dlouhý) na černo a zbytek hlavy na rezavo, a moooc se mi to líbilo a teď nad něčim podobnym zas přemejšli.... ta černá se vždycky odmyla do hnědý, pak to byli jen trochu tmavší konce a když sem to nakonec jakoby ukončila, nebylo to ani moc poznat... zkus ty pytlíčky, neboj, ono se to navíc bude ještě vymývat (i když to sou světlý vlasy a na nich to většinou fakt drží....). a odrosty, no... odrůstá ti to světle? a na melíry chodíš a chodit budeš jo?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

já fakt nevím, ztmavit to určitě nechci - jako myslím ty blond...
Jo s melírem asi nepřestanu.
Tobor, ale víš o tom, že o té černé na koncích jsem taky uvažovala, strašně se mi líbí jak to měla třeba Christina Aguilera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

to nevim, jak to vypadalo? nějakej obr?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

najdu a hodím ho sem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat







Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 5:18 pm    Předmět: Citovat

jo to je taky pěkný (asi ale navázaný ne? ) ale to je fuk... no, ale to je promelírovaný, no, třeba by to malinko ten tvuj přechod taky skrylo, ale nevim.... možná jo... a cítíš se na to? nebo tě to jen napadlo?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jo to je taky pěkný (asi ale navázaný ne? ) ale to je fuk... no, ale to je promelírovaný, no, třeba by to malinko ten tvuj přechod taky skrylo, ale nevim.... možná jo... a cítíš se na to? nebo tě to jen napadlo?


nevím možná je to navázané, jestli se na to cítím? já nevím, jako líbí se mi to hodně, ale bojím se, že by mi to neslušelo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.