Pomoooooc
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f66bce516fabf44447cd973e4d0c8f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:10 am    Předmět: Pomoooooc Citovat

Lidi, já vím, jsem hrozná, ale mám nutkání se ostříhat!!!! Jsem totiž blondýna(melír a konce mám takové trošku pomerančové) co si myslíte, je lepší mít kratší vlasy a mít stejnou barvu, nebo mít delší a mít je trochu jak chameleón? Jsem fakt zoufalá, chci mít dlouhé vlasy, ale na druhou stranu bych je chtěla mít jednobarevné Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:17 am    Předmět: Citovat

No, asi Ti neporadím ani tak, ani tak - protože konečný rozhodnutí je na Tobě. Ale rozhodně radím dát si pořádnej čas na rozmyšlenou. Protože je možný, že Ti ostříhání prospěje, ale je taky možný - ba dokonce velmi pravděpodobný, řekla bych - že už po cestě od holičky budeš pěkně nešťastná a budeš si nadávat, cos to provedla za blbost. Co si tak dát aspoň měsíc?
Jak velkej kus máš chameleonovitej? Z fotek v galerce houby vyčtu. Nebylo by třeba lepší (a míň radikální) ty vlasy nějakej čas nosit zamotaný v různejch drdolech a uzlech, aby ty konce nebyly tak vidět, a stříhat to postupně s odrůstáním konečků?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Vydrz!!! Prohlidni si nejake obrazky dlouhovlasych a ono to treba prejde. Ja jsem taky dvoubarevna, ale henna to celkem skryje Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

fotky jak mé vlasy vypadají teď v galerce nemám, no právě že pořád nosím copek a tak ráda bych si je rozpustila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:37 am    Předmět: Citovat

Nebo si z tý dvoubarevnosti udělej prozatím přednost - říkej si, že takový vlasy jako ty žádná nemá Wink . Napadlo mě taky zkusit sjednotit nějakým vymejvacím šamponem - ale čert ví, jak se tyhle věci vymejvaj ze světlejších vlasů (teda alespoň já to nevím). Asi spíš bude lepší nebarvit vůbec, zatnout zuby a vydržet (nojo, tak jsem se musela chvíli kousat do jazyka, abych jako správnej fanatik neporadila hennu - ale řekla bych, že jakkoli ji mám ráda, v Tvým případě by to nebylo to pravý). Fakt by mi přišla škoda stříhat, pokud ty vlásky máš zdravý a vadí jenom barevnej rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:01 am    Předmět: Citovat

heyday napsal:
Vydrz!!! Prohlidni si nejake obrazky dlouhovlasych a ono to treba prejde. Ja jsem taky dvoubarevna, ale henna to celkem skryje Cool


trochu to pomáhá, ale když do mě pořád kolegyně z práce hustí abych si to ostřihla, je to nesnesitelné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Nebo si z tý dvoubarevnosti udělej prozatím přednost - říkej si, že takový vlasy jako ty žádná nemá Wink . Napadlo mě taky zkusit sjednotit nějakým vymejvacím šamponem - ale čert ví, jak se tyhle věci vymejvaj ze světlejších vlasů (teda alespoň já to nevím). Asi spíš bude lepší nebarvit vůbec, zatnout zuby a vydržet (nojo, tak jsem se musela chvíli kousat do jazyka, abych jako správnej fanatik neporadila hennu - ale řekla bych, že jakkoli ji mám ráda, v Tvým případě by to nebylo to pravý). Fakt by mi přišla škoda stříhat, pokud ty vlásky máš zdravý a vadí jenom barevnej rozdíl.


přednost - to si taky říkám, jak si je chci nechat rozpuštěné, ale pak nakonec zas o znova zvítězí copek, protože je mi to blbé, není to tak hrozné. Nebarvení nepřipadá v úvahu, moje původní barva je fakt hnusná, šedá myš je oproti mě hadra. A henna u melíru, to fakt nebudu riskovat a tmavovláska nebo zrzka nechci být. Úplně zdravé asi nejsou ale že by byly nějak extra zničené to se taky nedá říct
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

Montymimi - a Tvoje původní barva je to, co je trošku vidět na tý fotečce "Před úpravou"? Jestli jo, tak mi přijde hezká. A zase na tý černovlasý fotce je vidět kus copu - já takovej mít, no páni! Je fakt, že si Tě dokážu představit i v kratších vlasech (ale to já si dokážu představit skoro každýho, tady fakt záleží na střihu) - ale prostě by mi to přišla strašná škoda. Dost se mi líbí, jak ti na tý makeoverácký fotce vlasy krásně rámujou obličej (i když ta barva mi přijde až moc světlá, ty máš původní tmavší, ne? - ono z tý fotky toho člověk moc nepozná). Já bych možná fakt prubla nějaký ty tónovací šampony, aby přechod nebyl tak výraznej, jestli Ti tak vadí. A taky z fotek nepoznám, o kolik bys to případně chtěla stříhat.
Zase si vem, že docela dost holek chodí ke kadeřnici, aby byly extravagantně mnohobarevný a originální a platěj za to nekřesťanský peníze - a ty to máš se vší parádou! Wink Laughing
Ale jak říkám, z fotek, co jsou k dispozici, se toho moc vydedukovat nedá. (Teda kromě toho, že máš nádherný oči a úžasně roztomilýho psíka Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:21 pm    Předmět: Citovat

Montymimi napsal:

trochu to pomáhá, ale když do mě pořád kolegyně z práce hustí abych si to ostřihla, je to nesnesitelné


Jeee tak na to vůbec nesmíš slyšet. Kdybych se tím řídila, tak jsem nakrátko. Ne jsou to tvoje vlásky a ty sama nejlíp víš jaké je chceš. Předpokládám, že dlouhé. Barva odroste, pak jen zastřihneš lehce a bude zas dobře. Dvoubarevné jsou aspoň o to víc zajímavé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jasně, to jsem zapomněla. Když je kolegyně z práce tak žhavá do stříhání, ať si stříhá vlastní hlavu... Twisted Evil Pokud by ses časem rozhodla přece jenom ostříhat, mělo by to bejt jenom a čistě Tvoje rozhodnutí a ne reakce na řeči nějaký kolegyně! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.