Pomoooooc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c66fd087bf7533edac1d98932f41c4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:04 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já myslim že jo Wink ale ať zkusej vyjádřit názor ještě jiný Wink víc hlav.... ale máš hezkej obličej, myslim, že by ti to sedlo Wink
a propos, ta pecička v bradě, není to na kroužek přes ret?


díky, no nevím budu ještě o tom uvažovat, abych ale nedopadla jak psala eagle, jak strakatý kotě.
jo může to být i jako kroužek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:06 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no nebo prostě říct černý melíry a ukázat kde zhruba.... třeba by to vyšlo Cool


třeba a třeba bych vyšla z kadeřnictví a vypadala bych jak totální pako Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Montymimi napsal:
tiborMel napsal:
no nebo prostě říct černý melíry a ukázat kde zhruba.... třeba by to vyšlo Cool


třeba a třeba bych vyšla z kadeřnictví a vypadala bych jak totální pako Laughing Laughing Laughing


ne neboj Very Happy tak to radši vytiskni a je to.... ale na černym melíru toho neni až tolik co zkazit, max že by jí to vyteklo, ale zkušená kadeřka to zvládne ne Wink
ta pecička je pěkná!
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

no tak já asi do toho půjdu, ale až v prosinci byla jsem na melíru v půjce zaří tak abych si ty vlasy nedodělala. A asi půjdu k té kámošce, fakt se stydím Embarassed
TiborMel: díky, akorát to není v bradě, ale pod rtem, v bradě by to bylo o trochu níže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

jo a co myslíme, mám si to dát celé blond a do toho ten černé melír? anebo i blond i černý melír?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

Dovolím si sdělit svůj názor, snad tím nikoho nepopudím Smile

Černý melír je dost umělý, vypadá to kýčovitě, jednoduše a nemá to žádný nápad. A zvláště do blond, tím tu svoji krásnou barvu jenom pokazíš.
Já nejsem žádný žhavý příznivce melírů, když už, tak tón v tónu, ale tohle není ten případ. Kontrastní melír je něco co sluší opravdu málokomu, kromě toho se mi zdá, že se tím ta pěkná světlá blond akorát pokazí. Nikdy, opravdu nikdy jsem neviděla nikoho, komu by černý melír slušel, ani červený.
Ani Christině to podle mě moc neslušelo, však se toho taky zbavila a už je celá blond Smile
Ale na mě to nezáleží, že jo. Na ulici jsou ale holek s melírem tisíce...černý už jsem dlouho neviděla, už se to moc nedělá..to samo není měřítko, je fuk co je in a co ne - ale zrovna u tohohle výtvoru mi vůbec nevadí že je těžce out, je to podle mě jen a jen dobře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Opravdu se nechci nikoho dotknout..jen mi to prostě připadá neskutečně neestetické, neslušivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

Mně se to teda taky nelíbí, myslím, že Ch.A. s tím vypadá hrozně. Confused SOuhlasím s Dés, kontrastní melír je hrozně divný a umělý.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

souhlasim, že to vypadá uměle, ale podle mě, pokud to zapadá do celkové image, tak je to efektní... já bych si to nedala, ale myslim, že Monty by to sedlo... k tomu piercu a tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

Mě připadá že ten piercing úplně stačí Smile
Celková imidž..proč ne..ale jak se toho potom zbaví? černé z blond vlasů? To bude těžko - a než to odroste...
Světlý melír se dá přebarvit, tmavý jedině odbarvit, zvláště z blond. Nebo přebarvit celou kebulku na tmavo. Ale Mimi sluší blond, hodně jí sluší. Nějaké barevnější konce bych neřešila, nechala bych to tak. Ale záleží jak se rozhodne majitelka těch vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.