Pomoooooc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1a80da036aae25baf353945ee4acfd4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Mně se to teda taky nelíbí, myslím, že Ch.A. s tím vypadá hrozně. Confused SOuhlasím s Dés, kontrastní melír je hrozně divný a umělý.


Já se přidávám. Nechci nikoho urazit, ale podle mě jsou ty rady, co tu padly, rychlá cesta do pekel... Rolling Eyes Meliry mi připadají úplně o ničem, v hodně kontrastní kombinaci přímo nehezké.
Kdybych mohla poradit, řekla bych abys zapomněla na psýchu z "myší" barvy, postupně odstříhala ten oranžový pás a zbytek nechala odrůst... Ale tuším, že se to moc neujme Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Musím souhlasit... Embarassed Ono neustále dobarvování je nekonečné... Kdybych byla ve stejné situaci, tak bych to přebarvila na odstín stejný jako tvá přírozená a nechala růst přirozené vlasy... Ono se to v té kvalitě pak hooodně projeví. A navíc, každá barva je krásná. Na myší barvy prostě nevěřím. A jestli je tvá přirozená barva jako ta, kterou máš na fotce (ta před úpravou), tak myslím, že je hodně pěkná. Ale jsou to tvé vlasy, ty se musíš rozhodnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 6:45 am    Předmět: Citovat

no mě se kombinace bílé a černé strašně líbí, ale zase v jednom máte pravdu, až mě to omrzí, tak to zase stahovat, by nebylo to pravé ořechové, no ještě uvidím a rozmyslím si to. Do prosince mám času dost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

Montymimi napsal:

TiborMel: díky, akorát to není v bradě, ale pod rtem, v bradě by to bylo o trochu níže

jj, však já vim Wink mám to taky tak
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

no, víc hlav, já to řikala Wink mně se to docela líbí, ale popravdě na hodně dlouhejch vlasech, takhle taky nevim, ale zas proč to nezkusit. pravda pak je tu to stahování - odrůstání černé.... zas se může zkusit třeba jen přelivem na chvilku a na pár malinkejch pramíncích... sem holt taky tester no Very Happy
jinak ke kontrastnim, plánuju nabarvit hlavu na výraznou zářivou zrz, promelírovat červeně a místy, tak ob řadu melírů dát po dvou pramínkách černé... no tak jen tak Laughing Cool
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

no, já bych ty melíry dávala do spodních vlasů, takže tam by odrůstání nebyl problém, nebylo by vidět, kde ty proužky začínají... a když si nejsi jistá, tak si to můžeš zkusit s nějakým tmavším pytlíčkovým šamponem... s alobalem to není zas takový problém (zvládla jsem to udělat kámošce, to vypovídá o naprosté jednoduchosti Wink )

Naposledy upravil egle dne pá říjen 10, 2008 12:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no, víc hlav, já to řikala Wink mně se to docela líbí, ale popravdě na hodně dlouhejch vlasech, takhle taky nevim, ale zas proč to nezkusit. pravda pak je tu to stahování - odrůstání černé.... zas se může zkusit třeba jen přelivem na chvilku a na pár malinkejch pramíncích... sem holt taky tester no Very Happy
jinak ke kontrastnim, plánuju nabarvit hlavu na výraznou zářivou zrz, promelírovat červeně a místy, tak ob řadu melírů dát po dvou pramínkách černé... no tak jen tak Laughing Cool


no mě se to taky líbí na dlouhých vlasech, taky si říkám, jak by to na těch mých krátkých vypadalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Montymimi napsal:
no mě se kombinace bílé a černé strašně líbí, ale zase v jednom máte pravdu, až mě to omrzí, tak to zase stahovat, by nebylo to pravé ořechové, no ještě uvidím a rozmyslím si to. Do prosince mám času dost


Je fajn, že si dáváš čas na rozmyšlenou...ja kdysi taky hodně barevně experimentovala a ta rozvaha mi jaksi chyběla Embarassed Smile vlasy to naštěstí přežily, ale hoooodně jsem se poučila. Teď směřuju zpět ke svojí vlastní barvě. Přesně jak psala Kathory...barvení je nekonečný kolotoč... a já z toho konečně vypadla. Taky mám občas tendence střihnout konce, dát nějaký přeliv, melír a tak...z toho mě léčí pravidelné čtení DV Very Happy
Odrosty mi nejdou moc vidět (ikdyž já je denně zkoumám a občas mám z nich depku:D ) , poslední barvení (v červenci) jsem celkem trefila...odrosty jsou asi o 1 odstín tmavší než barvené, snad v zimě nebudou tmavnout víc...
Je to samozřejmě na tobě...ale než se do dalšího barvení-melíru pustíš, zkus s kadeřnicí (nebo jinde) probrat, co potom (až tě ta barevná kombinace třeba omrzí)...jaké máš možnosti a jestli to chceš absolvovat. Já jednou zkusila i paruku (jen tak v obchodě s parukama), než jsem se obarvila na úplně jiný odstín. Abych zjistila, jestli mi ta barva sedí Very Happy
Jsem teď už spíš zastáncem nebarvení...ale přesně vím jaké to je vyhlídnout si nějakou barvičku...pořád to vrtá v hlavě Wink to znááááám Very Happy člověk není v klidu, dokud si to nesplní...a pak někdy lituje. To už tak s experimentama bývá. Držím palce, ať to dopadne dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
no, já bych ty melíry dývala do spodních vlasů, takže tam by odrůstání nebyl problém, nebylo by vidět, kde ty proužky začínají... a když si nejsi jistá, tak si to můžeš zkusit s nějakým tmavším pytlíčkovým šamponem... s alobalem to není zas takový problém (zvládla jsem to udělat kámošce, to vypovídá o naprosté jednoduchosti Wink )


tak sama na sobě bych to určitě nezvládla, ale mám sousedku kadeřnici, tak ta možná jo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:46 pm    Předmět: Citovat

Hm, mně napadlo - ale asi je to blbost, co to zkusit s černým vymejvacím šamponem, jako udělat si směsku a pak nanýst na pár pramínků třeba štětečkem od řasenky?
Celkově se mi to kontrastní promelírovnání až tak nelíbí (možná začínám bejt stará a konzervativní Embarassed, ale nějak se mi čím dál víc líběj barvy, který jsou buď úplně přirozený, nebo tak alespoň co nejvíc působěj - extravagance se podle mně zpravidla dost rychle okouká a majitelka pak už moc neví, co s ní), ale pokud se to líbí Tobě , je to koneckonců Tvoje hlava a můžu Ti jenom držet palce, aby Ti to hezky vyšlo. Wink
Spíš bych se fakt bála toho odrůstání/odstraňování nějaký trvalejší tmavý barvy, proto ten nápad s tím šamponem.
Jo, a přidávám se ke Kathory - jestli je Tvoje přirozená barva to, co máš na fotce před úpravou, tak mně taky přijde moc hezká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.