Pomoooooc
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b54d95a09285be92466c819f9c6fbdfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

teď mě napadlo, můžu to vyzkoušet se sprejem - ten se ihned po umytí úplně vymyje, kdysi jsem byla za čerta a měla jsem takový černý, nebo ještě vím, že se prodávalo černé tužidlo a že se také hned vymylo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Znala jsem holku s hodně světlýma vlasama, co najednou přišla s tmavě hnědým melírem a za nějakou dobu to měla zase úplně pryč. Zajímalo mě, jak se toho tak rychle zbavila...a řekla mi, že měla ty tmavé prameny napletené (prodloužené nebo jak se tomu říká). Tušila, že ji to časem omrzí...tak to vyřešila takhle. Asi je to drahá sranda, pro vlasy možná taky nic moc (nevím jestli to naplétání poškozuje vlastní vlasy), ale jsou prostě různé možnosti...
Vymývací šampónek apod. mi připadá jako dobrý kompromis. Vyzkoušíš, jak v tom vypadáš, ale ne natrvalo. A jestli ti to nesedne, nebudeš muset řešit odrůstání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

Jen aby se černý šampon vůbec vymyl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jen aby se černý šampon vůbec vymyl...


já bych řekla, že šampón i barva je jedno a to samé - mluvím jen o černé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jen aby se černý šampon vůbec vymyl...


Jo, to je u barevných pokusů na světlých vlasech vždycky risk...zvlášť když jsou barvením oslabené, tak se do nich zažere kde co...ale dá se to snad lépe řešit než trvalá barva.
Spíš si říkám, co pak s takovým melírem obecně. Když bude odrůstat a přibarvovat se další černé prameny, můžeš skončit celá černá. Jen tak uvažuju "nahlas"...barvení je fakt začarovaný kruh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

Slunečnice napsal:
Kathory napsal:
Jen aby se černý šampon vůbec vymyl...


Jo, to je u barevných pokusů na světlých vlasech vždycky risk...zvlášť když jsou barvením oslabené, tak se do nich zažere kde co...ale dá se to snad lépe řešit než trvalá barva.
Spíš si říkám, co pak s takovým melírem obecně. Když bude odrůstat a přibarvovat se další černé prameny, můžeš skončit celá černá. Jen tak uvažuju "nahlas"...barvení je fakt začarovaný kruh.

většinou se při melíru snaží udržet a vychytat ten melír předchozí, ono je to i tah kadeřnic, trochu se na tom ušetří,než dobarvovat celý jiný prameny, navíc právě pak to má člověk po celý hlavě.... a obzvlášť u černýho to pude vychytat dobře, když bude dobře napěšinkovanej...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 6:48 am    Předmět: Citovat

Myslím, že tohle téma už bylo dostatečně probráno, proto ho zamykám. Další stížnosti na vlasy je možné směřovat do tohoto nového vlákna.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.