spatřené dlouhovlásky.. i třeba ne s nejdelšími vlasy :)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ef755912c74a0326fdecf5383942a0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2006 11:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nedávno jsem v Brně, tedy v Líšni, potkal slečnu s vlasy dlouhými nad zadek a možná ještě trošku delšími. Měla je rozpoštěné, byla jich spousta a vypadala rozkošně, moc jí to slušelo, jen ten dojem kazilo, že byla v obličeji taková unylá... Ale to bych chtěl asi moc. Dlouhé vlasy se mi líbí, ale na druhou stranu někomu sluší i krátké - viděl jsem ženu s rozcuchem, který neměl chybu a měl jsem co dělat, abych jí nepřivedl do rozpaků slovy, že jí to sluší.
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 10:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj, prave jsem videl v centru Brna zjev nevidany, zenu s vlasy pod zadek... Holka tak 27 let, tlusty cop az po zadek. Ale mela trochu ruske rysy, tak si rikam, ze asi porad plati, ze na Jizni Morave jsou dlouhe vlasy "out". Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 5:17 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je fakt, v Brně se fakt hafo dlouhý vlasy (pod zadek) vidí minimálně. Aspoň nemám konkurenci Laughing Laughing Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 7:23 pm    Předmět: Citovat

V Brně jsem byl asi před rokem a možná je to náhoda, možná se víc dívám Cool , ale viděl jsem ne jednu, ale hned dvě dívčiny s vlasy pod zadek Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 1:31 am    Předmět: Citovat

Já v Brně studuji, takže přes rok jsem tam skoro denně, ale moc holek s opravdu dlouhými vlasy tam není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 10:51 am    Předmět: Citovat

Také v Brně studuji a jenom na kolejích v jednom patře se sešly 3 dívčiny s vlasy do pasu. Zdá se mi, že v Brně je poměrně dost dlouhovlásek, i na Vš, ale možná je to jen náhoda, že mám štěstí na jejich větší koncentraci Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 4:48 pm    Předmět: Citovat

V červenci jsem byla na týden v Brně a v životě jsem neviděla tolik dlouhovlásek na jednou.

U nás v Plzni se přírodní dlouhovláska nevidí a v Brně je doslova na každém rohu jedna.A to mají ty vlasy pěkně dlouhý čím to je?

V Plzni jsou voškubaný a vobarvený holky.
Návrat nahoru
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 4:53 pm    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
V červenci jsem byla na týden v Brně a v životě jsem neviděla tolik dlouhovlásek na jednou.

U nás v Plzni se přírodní dlouhovláska nevidí a v Brně je doslova na každém rohu jedna.A to mají ty vlasy pěkně dlouhý čím to je?

V Plzni jsou voškubaný a vobarvený holky.




Sandy a Zvedava -- tak to asi nebydlim v Brne Smile) Kazdy den chodim centrem, a holku s vlasama delsi nez po lopatky fakt neuvidim a to nemam oci zavreny. Sandy >> co je pro tebe "dlouhe"? Do puli zad je fajn, po zadek jeste fajnejsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 6:11 pm    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
V červenci jsem byla na týden v Brně a v životě jsem neviděla tolik dlouhovlásek na jednou.

U nás v Plzni se přírodní dlouhovláska nevidí a v Brně je doslova na každém rohu jedna.A to mají ty vlasy pěkně dlouhý čím to je?

V Plzni jsou voškubaný a vobarvený holky.




No zrovna v Plzni jsem viděl mladou maminku s chlapečkem se zapleteným copem až po kolena Razz , ale spíš to byla náhoda, jinak tam chodí holky fakt voškubaný a vobarvený... brrrrr Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 11:06 pm    Předmět: Dlouhovlásky v Brně Citovat

Rokkan: V Brně konkurenci máš, což je zjevné z posledních příspěvků. Very Happy Až mě překvapuje, kolik je nás tu právě z Brna. Woland: Zajdi si na oční, já tu svoji očařku už včera navštívil. Ale zrak se mi zlepšil už ráno - jedná se o pondělí - kdy jsem na nádraží viděl ženu s vlasy na zadek. Snažím se bedlivě sledovat okolí. škoda, že jsem pospíchal a nemohl se chvíli pokochat a zakoukat. Ale u nás na fakultě i koleji se také vyskytují dívky s vlasy do pasu a jedna s ještě delšími - zase na ten zadeček - chodí i často přes centrum. Woland: Ty chodíš brněnskými kanály?
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.