spatřené dlouhovlásky.. i třeba ne s nejdelšími vlasy :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7aa0338840b1717aea5cbd1b5a3f098bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so září 23, 2006 12:36 am    Předmět: Komentář Citovat

Clondyk napsal:




1. Včera jsem byl na veletrhu v Brně a musím konstatovat, že opravdu dlouhé vlasy pomalu a jistě mizí... a že tam jezdím dobrých 20 let... letos jsem potkal pouze 3 dívky, které měly své vlasy do pasu, spíše převažovaly vlasy po ramena a nebo oškubaniny...



2. dneska jsem byl v Plusu a tam byla děva, ze které mě málem došel dech... krásné vlasy po zadek, ale vážení, ta jich měla tak na 2 - 3 normální hlavy... prostě krása... každý se po ní v krámu otáčel a děva, vědoma si tohoto zájmu, se nesla jak Cleopatra při triumfálním příjezdu do Říma...




1. Já bych to tak smutně neviděl, po Brně se pohybuji každý den a je se na co dívat.



2. Tak ta si žádala o oslovení. A už by se tu s námi mohla scházet. I když, třeba už tu je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so září 23, 2006 11:19 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Clondyk napsal:




1. Včera jsem byl na veletrhu v Brně a musím konstatovat, že opravdu dlouhé vlasy pomalu a jistě mizí... a že tam jezdím dobrých 20 let... letos jsem potkal pouze 3 dívky, které měly své vlasy do pasu, spíše převažovaly vlasy po ramena a nebo oškubaniny...



2. dneska jsem byl v Plusu a tam byla děva, ze které mě málem došel dech... krásné vlasy po zadek, ale vážení, ta jich měla tak na 2 - 3 normální hlavy... prostě krása... každý se po ní v krámu otáčel a děva, vědoma si tohoto zájmu, se nesla jak Cleopatra při triumfálním příjezdu do Říma...




1. Já bych to tak smutně neviděl, po Brně se pohybuji každý den a je se na co dívat.



2. Tak ta si žádala o oslovení. A už by se tu s námi mohla scházet. I když, třeba už tu je.








Ne já jsem vážně upřímná a tak pěkný a dlouhovlasý holky jsou jenom v Brně.Bydlíme v Plzni a já skoro "jediná" chodim neodbarvenáneobarvená a s dlouhými vlasy a když přijedu do Brna kde tatka přes týden dělá tak jsou tam samé moc pěkné dlouhovlasé holky přírodní je jich tam tucet a v Plzni nepotkám jednu jedinou takovou celý den.Těšim se do Brna!!A ten kdo říká že tam nejsou tak at si pořídí brýle:-/
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 3:42 pm    Předmět: Brno Citovat

Sandy, já netvrdil, že v Brně nejsou dívky s dlouhými vlasy po pás , já tvrdil, že na brněnském veletrhu skoro nejsou skoro žádné k vidění, na stánkách převládají dívky s vlasy tak po ramena až lopatky , ale po pás ani jedna... o Brně jako takovém jsem to tvvrdil... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 3:44 pm    Předmět: Brno Citovat

Sandy, já netvrdil, že v Brně nejsou dívky s dlouhými vlasy po pás , já tvrdil, že na brněnském veletrhu skoro nejsou skoro žádné k vidění, na stánkách převládají dívky s vlasy tak po ramena až lopatky , ale po pás ani jedna... o Brně jako takovém jsem to netvrdil... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 3:53 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

[quote="Milovník"]
Clondyk napsal:


Tak ta si žádala o oslovení. A už by se tu s námi mohla scházet. I když, třeba už tu je.


Asi ano, ale když oslovuje mladou dívku - tak 20 ti letiletou - neznámý chlap kolem 50 tky, tak je to spíše obtěžování, jak zájem.... Embarassed Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 11:17 pm    Předmět: Komentář Citovat

Budu se opakovat, ale na naší fakultě se je na co dívat. Včera za mnou na počítačích seděla dívka, která měla vlasy v copu, který jí končil snad až na židli. Neviděl jsem ji odcházet, ale rozpuštěné musely být ještě delší. A pak jsem další potkal v knihovně. A ráno jedna na nádraží. Ale hlavně je potkávám ve škole, až mě překvapuje, kolik se jich sejde na jednom místě. Ale nás tu studuje přes 6 000. Takže mi začíná být líto, že jedu pryč...



A z toho vyplývá i to, že už v posledních dnech nemám tolik času na to, abych přispíval a v zahraničí na internetu vlivem okolností také nejspíš nebudu trávit tolik času. Ale občas se zastavím a poreferuji, jaká je tam situace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 28, 2006 11:10 pm    Předmět: Komentář Citovat

Admine, Arrow To jsem čekal. Ještě tam nejsem, ale chystám se v nejbližších dnech do španělska. Neřekl jsem jí o něm, protože jsem ji nechtěl rušit při práci a navíc ke mně seděla zády, takže jsem si jí už nevšiml, když odcházela. A raději bych ji informoval někde na chodbě - v učebně, kde to uslyší několik dalších lidí, mi to nepřišlo vhodné. Navíc mám pořád pocit, že se pak na mě bude dívat trochu divně... Trocha studu ve mně ještě zůstala.



Mám výhodu, že se na rozdíl od mnohých pohybuji v trochu jiném prostředí. Přeci jenom je na fakultě, tedy na jednom místě, soustředěna velká spousta mladých dívek a žen, a proto se vždy nějaká dlouhovláska najde... Navíc je tu slečen víc než kluků. A to se musím ještě v budoucnu vypravit i na Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, kde je kluků jako šafránu. Jedna kamarádka mi teď říkala, že když se jedna budoucí učitelka náhodou dostala k nám do knihovny, tak najednou žasla, co je u nás kluků, protože na to ze své fakulty není zvyklá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 4:11 pm    Předmět: Citovat

Dneska v práci mi přijela na středisko jedna zákaznice pro hotovou zakázku a všichni chlapi na dílně se mohli zbláznit.... vešla tam víla s velkým V, fakt krasavice, blondýnka, vlasy měla spletené co francouzského copu, který končil u pasu... je to studentka a náhodně si přivydělává jako řidička... a není z Prahy.. Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 5:48 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem byl v nejmenované nemocnici na kontrole a po chodbě kráčela mladinká sestřička, vlnité kaštanové vlásky měla zapletemy do copu, který končil u pasu... je pravdou, že když se člověk kouká a zaměřuje se na určitý pohled, tak holt vidí... připadá mi to, jako kdybych se vrátil do mladých let, kdy člověk koukal po babách a hodnotil.... Embarassed Embarassed Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 3:48 am    Předmět: Citovat

Ano prosím, budu se koukat!!! Pane, mám hlásit každou babu s vlasy po pás anebo i něco kratšího???? Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.